TOYOTA Thaise Wok PLUS vierde zijn 1-jarig bestaan en gaf daarom fantastische www.mijnmaasstad.nl Werken bij de grootste Servicemonteur Ben jij ook op zoek naar: EP Sf Een uitdaging in je werk? Sf Zelfstandigheid? Sf Goede arbeidsvoorwaarden? Cf Leuke collega's? Sf Goede balans werk - prive? Dus dit is wat jij wilt? Kijk op www.toyota-forklifts.nl. Of bel met Bea Orsel op 088 864 20 00 TOYOTA Voor een mooi prijs- je zijn hier bijna al- le gerechten uit de Thaise keuken te krijgen, maar ook veel Chinese spe- cialiteiten en zelfs goudgele patat. Waarom het echt- paar heeft geko- zen voor de Thaise keuken ligt voor de hand: juist deze keuken biedt on- noemelijk veel vari- atie en bovendien is er in Schiedam veel vraag naar. Kenne- lijk waarderen wij het Thaise vlees, de wok- groenten en de speciale smaak. Wie bij Thaise Wok wil eten kan plaats ne- men in het knusse restaurantje dat 24 zit- plaatsen telt. Er is een scala aan Thaise voorgerechten, waaronder enkele bijzondere soepen en een nog veel grotere variatie in hoofdgerechten. Alles vers in de wok bereid. Maar wie iets mee naar huis wil nemen, is natuurlijk ook welkom. Thaise Wok is te vinden aan de Korte Sin gelstraat 5b, 3112 GA in Schiedam. Telefo- nisch bereikbaar onder nummer: 426 04 68. Open van maandag tot zondag, zeven dagen per week. PLUS Hof van Spaland te Schiedam PLUS vierde donderdag t/m zaterdag feestelijk zijn 1-jarig bestaan door de klanten te belonen voor hun trouwe bezoek aan onze winkel. ledere klant kon allerlei producten proeven varierend van versgeperst sinaasappelsap,vers fruit tot heerlijke pizza's. Daarnaast kon de klant bij aankoop van 15,- of meer een kilo kipfilet kopen voor 2,99. Zo kreeg ook iedere klant bij een besteding van 25,- een gratis slagroomschnitt. Rad van Fortuin Op vrijdag kon de klant na een aankoop aan het rad van fortuin draaien waarbij iedere draai een prijs opleverde. Zo kregen de eerste 100 klanten een gratis bos rozen en varieerden de prijzen van een goed gevulde emmer met vers fruit tot een gratis koffiezetapparaat. Kinderzaterdag Deze dag stond in het teken van de kinderen. Zij konden zich laten schminken idoor een professionele kinderschminkster die allerlei fleurige creaties op hun gezichten toverde. De ballonnenclown deed hier nog een schepje bovenop door de gekste ideeen om te zetten in een ballonnenfiguur. Al met al een spetterende en succesvolle drie dagen waarvoor wij de klanten en iedereen die hieraan heeft meegeholpen willen bedanken. Het PLUS Hof van Spaland-team liibkH stad Wekelijks zijn alle edities van Maasstad weekbladen ook on-line te vinden op www.mijnmaasstad.nl. Alle redactionele artikelen, foto's en advertenties kunt u toteenjaar na verschijning, terug vinden op de website. Wekelijks wat je wilt weten! PLUS Hof van Spaland - Schiedam Hof van Spaland 68 T: 010-2477299 PLUS 1! MAASSTAD WEEKBLADEN woensdaq 2 juli 2008 - XQ08 Toyota Material Handling Nederland is marktleider op het gebied van intern transport. Wij zijn een sterke organisatie met twee topmerken, Toyota voor vorkheftrucks en BT voor magazijntrucks. Wij zoeken ondernemende mensen die willen meewerken aan het realiseren van onze groeidoelstellingen. regio Rotterdam (m/v, fulltime) TOYOTA www.toyota-forklifts.nl MATERIAL HANDLING stronger together SCHIEDAM - Hoewel ze van Chinese komaf zijn, voelen me- vrouw Wu en haar partner Zao zich als een vis in het water in de Thai se keuken. Aan de Korte Singelstraat runnen zij sinds een maand of twee restaurant Thaise Wok. arbeidsmarkt opleidinqen Binnenkort weer bij uw weekblad de special Maasstad Werk(t) qerichtopdearbeidsmarktenopleidinqeninhetRijnmondqebied. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mail ta@maasstad.nl maandag - woensdag 8.00 - 20.00 uur, donderdag 8.00 - 21 00 uur, vrijdag - zaterdag 8.00 - 20.00 uur

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 14