gmr Speciaal stad RailZ Van der Valk vakanties „i Riant wonen met overbruggingsgarantie njsss EEESE2 r nnnnnnnn "Hi, cm 7k vvvV CAMPER HUREN? Win een witte tanden behandeling! WIT Unieke lezersaanbieding CARAVANS I I I I 0909 - 50 50 344 MET 25% KORTING naar de unieke miniatuurwereld van Railz Miniworld!!! SRailZ KORTINGSBON maasstad weekbladen Teveel bagage of een te kleine auto? Het inpakken van de auto blijkt een mannenzaak. Waar 90 procent van de mannen zegt dat zij bepalen hoe de auto wordt ingepakt - wat de helft van de vrouwen beves- tigt - zegt bijna 90 procent van de vrouwen dat zij be palen wat er in de vakantie- koffer meegaat. Dit blijkt uit een online enquete van Avis Autoverhuur waaraan ruim 500 mensen meededen. Van hen geeft 70 procent aan dat zij voor het effectief inpak ken van de auto wel advies kunnen gebruiken. Negen op de tien mensen zegt wel eens teveel bagage mee te nemen op vakantie; bij 29 procent gebeurt dit vaak, bij 58 pro- cent soms. „Wij waren verrast door sommige uitkomsten", aldus Thorn Doorenbosch, mana ger marketing en sales van Avis Autoverhuur. „Je ver- wacht wel dat er in gezinnen door de inpakstress worden overvallen, maar niet dat dit in vier op de tien gezinnen gebeurt. het inpakken vand e auto is blijkbaar geen ge- makkelijke klus als je ziet dat zeventig procent aangeeft wel wat hulp te kunnen ge bruiken. Misschien omdat de auto net te klein is voor het gezin plus vakantiebagage, of omdat het gewoon een lastige klus is. Iedereen die bij het in pakken op weg geholpen wil worden, bieden wij via www. avis.nl virtueel hulp. Achter de banner op de homepage vindt men praktische tips en een game waarbij drie auto's van verschillend formaat in gepakt moeten worden. Alle deelnemers aan de game din- gen mee naar mooie prijzen, met als hoofdprijs een Fly Drive naar Amerika." BELGIE ARDENNEN Vertrouwd, verzorgd en voordelig DUITSLAND BERLIJN RIVIERCRUISE NEDERLAND EN BELGlE ru: Vroeger meerden er vracht- schepen aan, nu kunt u er voor anker. In Crescendo op de Miillerpier in Rotterdam zijn nog enkele penthouses en een appartement te koop. Zaterdagmiddag 5 juli kunt u die woningen bekijken, tussen 12.00 en 16.00 uur. Bijzonder is de overbrug gingsgarantie, waarmee u dubbele woonlasten dekt als uw huidige woning nog niet is verkocht. De woningen in Crescendo zijn nagenoeg gereed voor oplevering. Maar wat te doen als uw huidige woning nog niet is verkocht? Om dubbele woonlasten te voor- komen, kunt u gebruikma- ken van de Overbruggings garantie die u gratis wordt aangeboden door ontwikke- laar Blauwhoed Eurowonin- gen. Bij deze garantie wordt 2,5 procent van de koopsom van uw nieuwe woning door de notaris bij overdracht gereserveerd op een aparte rekening. Dit bedrag, dat een jaar wordt vastgezet, dient om de kosten van de dubbele woonlasten te dek- ken. Zo heeft u dus een jaar de tijd om uw huidige wo ning te verkopen. Wilt u meer informatie, dan kunt u terecht in het verkoopcen- trum aan de St. Jobsweg 23 aan het begin van de Miil lerpier in Rotterdam. Daar kunt u zich ook aanmelden voor een bezichtiging (010- 4535353)- Meer informatie over de Overbruggingsgarantie is te vinden op de website www.overbruggingsga- rantie.nl. Meer informatie over Crescendo staat op www.niki.nl. Meer nieuw- bouw in Rotterdam staat op www. woneninr otter- dam.nl. VOORDEEL-Arrangement LOMMERR1JK www.lommerrijk.nl www.corolie.nl cor olie puzzel T T T JE42VJ Zo doet u mee! service journaal weekbladen Railz Miniworld is een nieuwe familieattractie voor jong en oud in hartje Rotterdam op 5 minuten loopafstand van het Centraal Station. Het is een leven- dige miniatuurwereld met karakteristieke beelden uit het Nederlandse landschap. De miniatuurwereld is 280 m2 groot. Er rijden meer dan 70 modeltreinen. Er ligt meer dan 1,3 kilometer rails. Ook rijden volautomatische modelauto's rond tussen de honderden modelgebouwen. Elke 24 minuten dimt het zaallicht in een reeks avond- en ochtendkleuren, waarbij duizenden lampjes aangaan in huizen en op straat. Railz Miniworld is overdekt dus ook bij regenachtig weer is het een prima locatie voor een gezellig uitstapje. miniworld Toegangsprijzen: Kinderen t/m 12 jaar: 5,50 Volwassenen: 8,75 Senioren (65+): 7,00 VOORDEUG NAAR RAILZ MINIWORLD! Tegen inlevering van deze coupon krijgt u 25% korting op de entreeprijs van Railz Miniworld in Rotterdam. Deze coupon is geldig t/m 31/08/2008 voor maximaal 4 personen. De coupon is niet geldig in combinatie met andere (kortings)acties. Railz Miniworld ligt aan Weena 745 3013 AL in Rotterdam. Voor meer informatie kunt u kijken op: www.railzminiworld.nl Naam Adres Postcode woonplaats Aantal personen woensdag 2 juli 2008 - TX96 De vakantie; we kijken er maanden naar uit maar als het moment daar is slaat de stress toe. Het inpakken van de auto leidt bij maar liefst 40 procent van de gezinnen tot onenigheid 4/5-daagse autoreis incl. halfpension v.a. €139 p.p.l! U verblijft in het bekende hotel Arlux Ardennes, gelegen in een groene omgeving even buiten het gezellige stadje Arlon. De uitvalbasis voor prachtige wandel- en fietstochten in het hart van de Belgische Ardennen of naar het Groothertogdom Luxemburg. Aankomst: iedere maandag en vrijdag van juli t/m oktober Zie www.vandervalkvakanties.nl/au163 4/5-daagse busreis incl. ontbijtbuffet v.aX I Da p.p.!! Ontdek de bruisende wereldstad Berlijn! Daarnaast bezoeken we Potsdam met het prachtige park Sanssouci. U verblijft in Van der Valk hotel Berliner Bing incl. royaal Van der Valk ontbijt. Vertrek: diverse data van juli t/m oktober Ziewww.vandervalkvakanbes.nl/bu101 EXTRA REIS: 27 JULI A.S.II 8-daagse riviercruise o.b.v. volpension v.a. 698 Pp i Kom aan boord van het comfortabele riviercruiseschip de MS. Princess en vaar mee langs diverse historische steden in zowel Nederland als Belgie. De verzorging is o.b.v. volpension. Dat wordt genieten! Vertrek: 21/9 en 28/9 Zie www.vandervalkvakanbes.nl/rc102 Voor meer informatie en boekingen: www.vandervalkvakanties.nl of bel 0172 46 96 96 Impressie van Crescendo op de Miillerpier. Lekker eten, drinken en bowlen (of varen) p website K'jl< °Pa|le informatie voor alle Straatweg 99 - Rotterdam Telefoon 010 - 422 00 11 Voor nieuwe of gebruikte caravans Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 kerkdienaar keg oord honen luchtblaas ingeving 7 Zwitserse wintersport- plaets lands- bestuurder bevoegd poel enthousias- me 3 T T Amerikaanse goudmunt weg met bomen voetbaldub minnegodjes 1 welpen- leidster persoonlijk voornaam- woord leus ten name van opgooi opbrengst van geld 8 gewelfde doorgang deel van een riem in e£n woord 2 geladen deeltje niet echt plaats in Duitsland rang- schikking rekenarij sctioorsteen- zwart omroep T driekantig vooreeil viervoeter 6 zangnoot persoonlijk voornaam- woord niet warm deel van een breuk 5 slag- instrument 4 erwtensoep Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Stralend witte tanden in slechts een uur, wie wil dat nu niet. WIT®, met vestigingen in het centrum van Amsterdam, Den Haag, Maastricht en Rotterdam, krijgt het voor elkaar. Gediplomeerde mondhygienistes maken uw tanden, met de veilige en professionele BriteSmile methode, gemiddeld 9 tinten witter. Voortaan gaat u zelfverzekerd door het leven met een natuurlijke witte lach. Kijk voor meer informatie op www.wit.nl of v f www.britesmile.nl Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 2 t/m dinsdag 8 juli 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 20: grotten. Een Born to be in Love arrangement voor 2 personen in het Amratn Hotel Born-Sittard is gewonnen door: E. Nagtzaam, Capelle aan den IJssel; E. Pietersen, Schiedam. |©2008-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22