C* vQPOQ'n/^rk' uw droomappartement met het vj icSCc 11 CI O mooiste uitzicht van Rotterdam zaterdag 5 juli a.s. van 12.00 tot 16.00 uur (rescendo L Advertentie p MULLERPIER Op een steenworp afstand van het centrum van Rotterdam iigt het Uoydkwartier. Waar vroeger schepen aaniegden om te laden en te lossen, staan nu schitterende woongebouwen met een adembenemend uitzicht over de St. Jobshaven, de Parkhaven, de Euromast of de Nieuwe Maas. Een van deze gebouwen is Crescendo. Een stoer gebouw met stadswoningen, appartementen en penthouses. Momenteel zijn nog slechts een appartement en twee penthouses beschikbaar voor verkoop. Haast is dus geboden. Snel wonen Open Huis Prijzen incl. stallingsplaats en berging. f Ik.% overbruggingsgarantie compen seers dubbele wooniasten Het laatste appartement en de laatste twee penthouses! MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 2 juli 2008 - TX02 Open Huis De appartementen in Crescendo zijn klaar voor oplevering. Beide woningtypen worden casco opgeleverd. Een aantal kenmerken op een rij: G niki.nl Op zaterdag 5 juli a.s. organiseren wij van 12.00 tot 16.00 uur een Open Huis waarbij u in de gelegenheid bent beide woningen uitgebreid te bewonderen en te genieten van het werkelijk adembenemende uitzicht. Voor meer informatie kunt u terecht in het verkoopcentrum aan de St. Jobsweg 23 aan de voet van de Mullerpier in Rotterdam (naast Cafe Verhip). Bent u verhinderd en wilt u een afspraak maken voor een andere dag? Bel dan (010) 453 53 53 voor een afspraak op maat. U bent van harte welkom. www.eurowoning.nl woonoppervlakte 107 tot 126 m2 woon/eetgedeelte 51 tot 69 m2 met gevelbreed te openen raampartij 2 slaapkamers van 9 tot 17 m2 badkamer met ligbad, douche, wastafel en decorradiator berging met aansluiting wasmachine stallingsplaats voor de auto in stallinggarage prijs appartement 264.383,- v.o.n. (casco) prijzen penthouses v.a. 354.689,- v.o.n. (casco) HUIDIGE WOWING NOG NIET VEBKOCHT? Met onze unieke Overbruggingsgarantie heeft u een jaar de tijd om uw huidige woning te verkopen! Kijk op www.overbruggingsgarantie.nl. Eurowoning is een product van Muilerpier Ontwikkeiing C.V., een samenwerkingsverband tussen Blauwhoed Eurowon ngen B V en AM Wonen B.V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 23