et s* ..ANDERE 3L te Betalen in de Stadswinkel? Graag pinnen of chippen! Kennisatelier over wijkeconomie Het Ondernemersloket www.schiedam.nl fal/i Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! Gemeenteberichten i on voor alle (startende) ondernemers in Schiedam zeehondencreche pieterburen Als u bij de Stadswinkel moet betalen, is elektonisch betalen via pinpas op chipknip de beste manier. Veel mensen doen dat trouwens al. Het is immers een snelle, betrouwbare en veilige manier van betalen. Wilt u toch met con- tant geld betalen? Dan verandert er op 4 augustus 2008 iets. Vanaf die datum is er in de Stadswinkel een centraal kasloket, waar u moet afrekenen. Pinnen en chippen is aan elk loket mogelijk. Contant betalen blijft uiter- aard voor alle diensten mogelijk, maar u moet er voortaan dus voor naar het centrale Kasloket. Dat kan, afhankelijk van de drukte, wat extra tijd kosten. Betaal dus bij voorkeur door middel van pinnen of chippen. Het is nog niet mogelijk om te betalen met een creditkaart. Wijziging exploitatievergunning Cafe Wilhelmina, Wilhelminaplein 26 Door de burgemeester is een vergunning verleend als bedoeld in artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam ten behoeve van een wijziging van de exploitatie van een horecabedrijf, te weten cafe Wilhelmina, gevestigd in het pand met adres Wilhelminaplein 26, 3114 CK te Schiedam. De wijziging betreft een uitbreiding van de openingstij- den van het terras. De nieuwe terrastijden zijn dagelijks van 10.00 uur tot 22.00 uur. Een afschrift van bovengenoemde exploitatievergunning ligt vanaf woensdag 2 juli 2008 zes weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan door een belanghebbende binnen een termijn van zes weken na de dag van bekendmaking van de beschikking, te weten 1 juli 2008, hiertegen schriftelijk bezwaar worden gemaakt. Hieraan zijn geen kosten verbonden. Het bezwaar- schrift dient te worden gestuurd aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Op woensdag 25 juni jl. organiseer- de het Nicis, kennisinstituut grote ste.len, samen met gemeente Schie dam, Centrum voor Ondernemen in Delfshaven en de Regional Science Association Nederland (RSAN) een kennisatelier wijkeconomie in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Hierin kwamen een aantal vragen aan bod zoals 'wat zijn de econo- mische potenties van de wijk en hoe en met wie ontwikkel je de economi- sche potenties in de wijk?'. Wethouder Groene gaf een toelich- ting op de stappen die Schiedam neemt voor de ontwikkeling van de wijkeconomie en medewerkers van de gemeente verzorgden een workshop over microfinanciering. Samen met het ministerie van Eco- nomische Zaken, stichting Mentor en Rogiad, werd uiteengezet hoe de landelijke regeling eruit komt te zien en hoe Schiedam hier invulling aan gaat geven. Schiedam is trekker van de werkgroep wijkeconomie in G27 verband. Hiertoe is een actie- plan wijkeconomie opgesteld en aan minister Vogelaar aangeboden. De bijeenkomst was bedoeld voor beleidsmedewerkers van de G27 en G4 en andere grote steden, voor I Foto: Jan van der Ploeg ondernemers en vertegenwoordigers van ondernemersorganisaties en wetenschappers. Stadserf 1 3112 DZ Schiedam 010-246 53 04 info@schiedam.nl openingstijden: maandag 12.00 uur - 16.00 uur dinsdag, woensdag, vrijdag 8.00 - 16.00 uur donderdag 8.00 uur - 20.00 uur "Y - WKZLiZ de Zonnebloem 2 juli 2008 nummer 26 Pagina 4 flTUTE ommoefing Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Elndredactie Gemeente Schiedam Steeds vaker raken zeehonden verstrikt in ronddrijvende, losgeraakte stukken visnet. Ze verdrinken of raken zwaar- gewond door de snijdende draden. 0m de zeehonden te redden die door de netten bedreigd worden, hebben we uw steun hard nodig. Uw financiele bijdrage is voor ons onmisbaar. Dus laat de zeehonden niet stikken. Steun Zeehondencreche Pieterburen. Stort uw bijdrage op giro 8020.n.v. Zeehondencreche Pieterburen. Of kijk op www.zeehondencreche.nl. Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende" en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen?. Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 7