VanderValkvakantUs 'vim nnnnnnn Goede voorbereiding voorkomt vakantieleed Luxe appartementen in groen Prinsenland Win vier kaarten voor Walibi World! Speciaal voor onze lezer Unieke lezersaanbieding ZOMERACTIE IN MAASTRICHT 65,- p.p. in rotterdam. CARAVANS stad I I I I I 0909 - 50 50 344 maasstad weekbladen 1 op de 4 bestuurders slaperig in de auto Maar ook onderweg kunt u het nodige doen om uw reis veilig te laten verlopen. Uit onderzoek blijkt dat maar liefst 25 procent van de auto- mobilisten zich tijdens lange ritten wel eens slaperig voelt. Daarom adviseert de over- heidscampagne 'word geen Zomerstunt Maastricht 65,- p.p. i.s.m. Hotel Le Roi en Thermae 2000 DUITSLAND BERLIJN DUITSLAND TEUTOBURGERWQUD ZEECRUISE NOORSE KUST EN FJORDEN 7^ vStfj/ slaaprijder' tijdens het rij- den te zorgen voor voldoen- de rust en voor voldoende frisse lucht. Het is dan ook belangrijk dat uw airco goed functioneert. Laat de wer- king van uw airco daarom voor vertrek controleren. Controleer voor u vertrekt: - De bandenspanning. Een goede bandenspanning zorgt voor een lager brand- stofverbruik. Met de huidi- ge brandstofprijzen scheelt dat flink. - Het oliepeil. Olie zorgt voor smering en koeling van de motor. - De schokdempers. Goed werkende schokdempers verminderen wagenziekte - De airco. Voldoende frisse lucht zorgt ervoor dat u tij dens het rijden alert blijft. - Uw voorruit. Sterretjes kunnen door hitte door- scheuren. Een ster laten re- pareren is vaak gratis, een ruitvervanging kost u bijna altijd uw eigen risico. De wijk is ruim en groen en u zit letterlijk bovenop een fraai winkelcentrum. Daar komt bij dat de maisonnet- tewoningen aan het Mia van IJperenplein vier ka- mers tellen, een open keu- ken met luxe inbouwappa- ratuur hebben en voorzien zijn van een badkamer met bad, toilet en aparte dou che. De kale huurprijzen liggen rond 1.020 euro. Behalve een luxe keuken en complete badkamer be schikt u in deze tweelaagse appartementen over een tweede toilet, een ruime woonkamer met eetkamer, twee slaapkamers, een bal- kon en een berging. Onder het complex bevindt zich de parkeergarage. U bent verplicht bij uw woning een parkeerplaats te huren. Voor deze appartementen geldt een inkomenseis van circa 40.000 euro. PWS Rotterdam, beheerder van het complex, benadrukt dat de genoemde huurprijzen onder voorbehoud zijn. Kralingse Bos en centrum De wijk Prinsenland heeft uitstekende verbindingen met diverse rijkswegen en op loopafstand bevindt zich het Kralingse Bos. Op zo'n zes kilometer afstand ligt het stadscentrum van Rot terdam, snel te bereiken met openbaar vervoer, fiets of auto. Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u ook terecht in het winkelcen trum van de nabij gelegen wijk Het Lage Land. Daar is op vrijdag ook een markt. Belangstelling? Bel met PWS Rotterdam: 010- 7506700. Meer nieuwbouxv in Rotterdam staat op www.woneninrotterdam. nl. www.corolie.nl cor olie GOED DOEL puzzel VOORDEEL-Arrangement LOMMERRIJK www.lommerrijk.nl T T Zo doet u mee! service journaal woensdag 16 juli 2008 - TX96 De zomervakantie is begonnen, veel Nederlanders gaan met de auto op weg naar hun zonnige vakantiebestem- ming. Een goed voorbereide reis kan problemen onderweg voorkomen. Geniet van het Bourgondische Maastricht. Het gastvrije 3-ster- ren Hotel Le Roi ligt in het centrum op een steenworp van het NS station. U slaapt op een luxe Hastens bed op 10 minuten loopafstand van het Vrijthof. Maastricht is een ideale stad om te gaan winkelen. De historische binnenstad biedt kleine boetiekjes, vele winkels, terrasjes, restaurants eri culturele bezienswaardigheden. Voor elk wat wils. De 2-daagse Zomerstunt Maastricht bestaat uit: 1 overnachting in een Hastensbed in een comfortabele 2-persoons kamer in Hotel le Roi; Een uitgebreid Champagne ontbijtbuffet; Een dag lang entree voor Thermae 2000 met gebruik van binnen- en buitenbaden, saunalandschap en activiteiten- programma (t.w.v. 27,50); Stadsplattegrond en Shopping Guide Maastricht met leuke winkeltips. Prijs 65,- p.p. te reserveren t/m 31 augustus 2008 op basis van een 2-persoonskamer mits plaats beschikbaar. Toeslag vrijdag en zaterdag 10,- p.p.p.n. Citytax en service charge 4,25 p.p.p.n. Reserveren en informatie bel 0900 7468357 met code: "Maasstad Zomerstunt Maastricht". Hotel Le Roi, St Maartenslaan 1, Maastricht. www.weekendiemaastricht.nl/maasstad vStS-fHUVS Vertrouwd, verzorgd en voordelig 4/5/8-daagse autoreis o.b.v. uitgebreid ontbijtbuffet v.a. €79 PP-t! Berlijn is een stad die niet mag ontbreken op het lijstje van stedenliefhebbers. Bezoek Berlijn per auto en verblijf in het Van derValk hotel Berliner Ring met diverse faciliteiten waaronder een prachtig binnenzwembad. Aankomst: diverse data van juli t/m oktober Ziewww.vandervalkvakanties.nl/au126 4/5/8-daagse autoreis o.b.v. halfpension v.a. 149 p.p.i! Tussen hetTeutoburgerwoud en het Wiehengebergte ligt de Grdnegau met haar mooie burchten en kasteien. In dit idyllische bosgebied, op slechts 1 uur afstand van Hengelo ligt het mooie Van der Valk Hotel Melle vanwaar u heerlijke wandelingen of fietstochten kunt maken. Aankomst: diverse data van juli t/m oktober Zie www.vandervalkvakanties.nl/au127 11 -daagse zeecruise o.b.v. volpension v.a. 898 Deze zeecruise met het 4* schip de MSC Armonia richt zich op de hoogtepunten van het bijzondere land Noorwegen, al varend tussen de fjorden. Het schip beschikt over vele faciliteiten, sport- en ontspanningsmogelijkheden. Voor de maaltijden kunt u gebruik maken van de verschillende restaurants aan boord. De hutten zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Boek nu en geniet van deze prachtige zeereis die zorgt voor onvergetelijke herinneringen! Vertrek: 7 en 27 augustus Zie www.vandervalkvakanbes.nl/zc107 Voor meer informatie en boekingen: www.vandervalkvakanties.nl of bel 0172 - 46 96 96 sgr Br"f De tweelaagse appartementen aan het Mia van IJperen plein. Voor nieuwe of gebruikte caravans Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 weekbladen Lekker eten, drinken en bowlen (of varen) 7e website Kijk °rPa||e informatie voor aite Straatweg 99 - Rotterdam Telefoon 010 -422 00 11 keukengerei slaapplaats groef vrucht zogenaamd ziirivier van de Donau christelijk feest kregelig keurings- instituut boomvrucht oosters eetgerei elk 2 gehuisvest zijn 3 mountain- bike projectie- plaatje midden T rivier in Utrecht voelen slotstuk Europese voetbalbond 1 Centraal Planbureau proef rivier in Frankrijk hooimaand centrale antenne- inrichting 5 Griekse letter 6 bewijsstuk geurig zaad deel van de arm drinkbakje Grieks eiland Europees kampioen- scnap binnenschip karaat titulo pleno mestvocht 4 schoolbe- nodigdheid 7 groef houtsoort Eert nieuw seizoen boordevol spanning en plezier voor jong en oud staat voor de deur. Tijd dus om uw grenzen te verleggen en samen de spannendste avonturen te beleven. Bedwing de onstuimige rivier El Rio Grande. Laat Robin Hood een held van u maken in zijn middeleeuwse Sherwood Forest. Ga het gevecht met de zwaartekracht aan in sensationele achtbanen als megacoaster Goliath en El Condor. Of ga op ontdekkingsreis in Walibi Land met stoere Walibi en zijn vriendjes. Bent u klaar voor het avontuur? Kijk voor meer informatie op www.walibiworld.nl of bel 0321- 329 999. t.w.v. Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 22: mossel. De winnaars van het weekendje naar de Ardoercamping Julianahoeve in Renesse zijn: J. Tijssen, Rotterdam; P. Hoek, Henenoord; F. van Dormolen, Rotterdam. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 16 t/m dinsdag 22 juli 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.).

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 18