Prijzen en vraag blijven hoog Wij verkopen alleen huizen met zwembad! 25 procent huurders wil eigenaar woning worden ■mW M vam Kosten autoschade spreiden dankzij Schadebudgetplan Wonen langs snelweg ongezond Geen problemen Nederlandse woning Vooral interesse bij jonge huurders ABS SchadeCentrum Rotterdam Bij ABS SchadeCentrum Rotterdam spe- len verschillende nieuwe ontwikkelingen. Zo profileert het schadeherstelbedrijf zich steeds meer als specialist voor het herstel van caravan- en camperschade. Daarnaast is en blijft het reguliere autoschadeherstel een hoogwaardige kernactiviteit; het bedrijf behoort al jaren tot de 'eredivisie' in deze branche. Bij alle activiteiten staat aandacht voor de klant voorop; die wordt aan de Bo- kelweg, bij wijze van spreken, in de watten gelegd. Een voorbeeld is de nieuwe service - het schadebudgetplan - om herstelkosten die voor eigen rekening zijn, gespreid te kunnen betalen. Een muurtje, een paaltje, een deukje 'zon- der afzender'... Het kan iedere automobilist gebeuren. En wie pech heeft, draait ook nog eens zelf op voor de schade! Die kosten kun nen soms tegenvallen, en dat is de reden dat mensen blijven doorrijden met schade. Maar mooi is anders, en het is zeker niet goed voor de marktwaarde van de auto. ABS SchadeCentrum Rotterdam biedt nu in die situaties een praktische oplossing: het SchadeBudgetPlan. Dit betekent een maat- werk financiering om de schadeherstelkos- ten te spreiden. Dankzij het SchadeBudgetPlan kan de auto mobilist de 'eigen rekening' schade toch di rect laten herstellen, zonder al te grote deu- ken in de portemonnee op te lopen. Daarbij staat ABS SchadeCentrum Rotterdam voor een vol- waardige schadeherstel- service (zoals vervangend vervoer, haal- en breng- service, 24/7 stand-by) en uitgebreide garantie- regelingen (4 jaar garan- tie via FOCWA/Euroga- rant, overname merkga- rantie). Ge'interesseerde automo- bilisten zijn welkom voor een vrijblijvend Schade- Budget voorstel. Er rijden steeds meer caravans en campers rond in Nederland en dus is er ook steeds meer schade aan deze mobiele vakantie- verblijven. Het herstel van die schades is een aparte tak van sport en vergt soms toe- passing van specifieke technieken. Bij ABS SchadeCentrumRotterdam heeft men hier de afgelopen tijd in geinvesteerd, onder meer door het opleiden van specialisten. Gerrit van Dodewaard, bedrijfsleider ABS SchadeCentrum Rotterdam, is enthousiast over de positieve ontwikkelingen bij het be drijf. Over het SchadeBudgetPlan zegt hij: „Je ziet veel auto's rondrijden met schade die eigenlijk hersteld moet worden, al is het alleen maar voor een hogere marktwaarde. Waarom blijven rijden met die schade? Met ons SchadeBudgetPlan kan men de herstel kosten spreiden!" De groei van het caravan- en camperaanbod noemt hij een interessan- te uitbreiding van de activiteiten. „We zijn erkend door alle recreatieverzekeraars. En we hebben sinds kort een speciale service- wagen voor het vervoer van de caravans; ze noemen het onze Pisa Courier." ABS SchadeCentrum Rotterdam, Bokelweg too Tel. 010 - 415 45 40. www.schadecentrumrotterdam.nl Het moet afgelopen zijn met het bouwen van woningen langs snelwegen. Dat vindt 87 procent van de Neder- landers die weet hebben van de schadelijke gevolgen van wonen langs een snelweg. Bijna 60 procent vindt wo- ningbouw langs een snelweg alleen acceptabel als maat- regelen worden genomen om de schadelijke gevolgen voor de gezondheid te voor- komen. 41 procent van de ondervraagden weet niet dat wonen langs een snelweg kan leiden tot longschade bij kinderen en een verhoogde kans op overlijden door hart- en luchtwegaandoe- ningen bij volwassen. Van de ondervraagden die wonen langs een snelweg of andere drukke verkeersweg onder- vindt 36 procent hinder in de vorm van geluidsoverlast, vervuilde lucht en gevaar voor kinderen. Van de men- sen die hinder ondervinden van de snelweg vreest 91 procent voor zijn gezond heid. Volgens het Rijksinsti- tuut voor Volksgezondheid en Milieu wonen 230.000 Nederlanders binnen hon- derd meter van een snelweg of drukke provinciale weg. Dit aantal zal fors groeien; alleen al in 2007 waren er 323 woningbouwplannen dichtbij de snelweg. maasstad Schiedam/woonjournaal weekbladen De woningmarkt staat onder druk, althans dat beweren de kranten en nieuwspro- gramma's. Volgens de Ne derlandse Vereniging van Makelaars (NVM) ontwik- kelt de woningmarkt zich tegen het sentiment in toch stabiel. Sombere voorspel- lingen over de economie ver- talen zich niet in lagere prij zen of een afnemende vraag, aldus de NVM. Uit een analyse van de wo ningmarkt in het tweede kwartaal van 2008 blijkt dat de prijs van een woning nu uitkomt op 252.000 euro, een stijging van 3,2 procent ten opzichte van .het tweede kwartaal van 2007. Ook het aantal verkopen blijft vrij constant. Geen pessimisme Volgens de NVM is er dan ook geen reden voor pes simisme. In enkele omrin- gende landen is er inderdaad sprake van zwaar weer op de woningmarkt, met fors te- ruglopende prijzen en afne mende verkopen. De NVM heeft echter vooralsnog geen aanwijzingen dat in Neder land een zelfde situatie zal ontstaan. Doordat Neder land te maken heeft met een structureel tekort aan wo ningen, zullen de prijzen en de vraag hoog blijven. Ger Hukker, voorzitter NVM, waarschuwt dan ook voor te veel pessimisme: "De recente cijfers over de eco- nomische groei, de inflatie en het consumentenvertrou- wen zijn niet al te best, maar er zijn ook positieve ontwik kelingen. Door de krapte op de arbeidsmarkt krijgen we ook stijgende lonen die voor een deel de stijging van de huizenprijzen en de rente compenseren. Het lijkt erop dat we elkaar met zijn al leen in een dip praten, maar daar is nauwelijks reden toe. Juist nu is een goed moment om een huis te kopen. Bijna een kwart van de huurders wil zijn eigen huurwoning kopen. Vooral huurders tot 55 jaar, huur ders met thuiswonende kinderen en huurders met een inkomen van meer dan 2.400 euro per maand wil- len eigenaar worden van het huis waarin ze nu wo nen. Dat blijkt uit de Bewo- nersscan van USP Marke ting Consultancy. De afgelopen vier jaar ver- kochten corporaties ge- middeld 5.750 woningen per jaar aan de zittende huurders. De gemiddelde verkoop- prijs van een huurwoning bedraagt momenteel on- geveer 148.000 euro, dit is ongeveer 60 procent la ger dan de gemiddelde ver- koopprijs van bestaande koopwoningen. Een huis met zwembad. Dat wil toch iedereen! Daarom krijgt iedereen die tijdens de zomermaanden een huis koopt of een hypotheek afsluit via Ooms er gratis een zwembad bij!* *Zolang de voorraad strekt. PARTNER IN DYNAMIC NVM -m is,cpm c< MKWnBWfi Cerrit Verboonstraat 2 Schiedam 010 - 2730102 woensdaq 23 juli 2008 - XQ85 Luxe en ruim 3-kamerappartement met terras op het westen, gelegen in de nieuwbouwwijk "Schiehart" nabij vele voorzienin- gen zoals winkels, openbaar vervoer en het gezellige centrum van Schiedam. Buitenzijde van het complex is recent geschilderd. Fietsenberging in de onderbouw. Oplevering in overleg. VRAAGPRIJS 214.000,- k.k. In modern appartementencomplex gelegen maisonnette op de tweede en derde verdieping. Deze woning beschikt over een riante woonkamer, verzorgde keu- ken, nette badkamer, 2 ruime slaapkamers en inpandige berging. Het complex ligt rond een binnentuin en wordt omringd door water. Op loopafstand bevindt zich openbaar vervoer, uankels, supermarkt en natuurgebied Midden Delfland. Riant terras gelegen op het zuidoosten. Geheel voorzien van dubbele beglazing. Rustige woonomgeving met uitzicht over Sveaparken. VRAAGPRIJS 192.500,- k.k. VRAAGPRIJS 149.500,- k.k. De NVM verwacht geen Amerikaanse toestanden op de Nederlandse woningmarkt. Vooral jonge huurders willen huurwoning waarin zij wo nen kopen. Op de 3e (top)etage is dit 3-kamerappartement gelegen. Het appartement ligt op loopafstand van het historische centrum vaii Schiedam met het winkelcentrum, bibliotheek, theater en scholen. Openbaar vervoer zoals de trein, tram, metro, bus en uitvalswegen zijn tevens in de directe nabijheid te vinden. Balkon zowel aan de voor- als achterzijde. Vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde. Oplevering in overleg.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 13