Wethouder Geluk overhandigt eerste exemplaar 7500 euro voor Stichting Palfieter STIGTER 4000 m2 r~ r Win een overnachting in Heerlen! stad voor onze lezer Unieke lezersaanbieding Nu met 10% korting naar de Nationale Taptoe I "t r 0909 - 50 50 344 weekbladen TATTOO 11 LI 1 I 1 1A M maasstad weekbladen 'Rotterdampas geeft Jeugd Vakantiepaspoort extra impuls' ROTTERDAM - De wethouder van Jeugd, Gezin en Onder- wijs deed dit op de Pannen- koekenboot aan de Parkha- ven, in het bijzijn van zo'n vijftig kinderen. Met de overhandiging start weer een denderende zomer vol leuke activiteiten en attrac- ties voor alle basisschool- kinderen uit Rotterdam en Albrandswaard. Op reis „Rotterdam is de mooi- ste stad en de allerleukste plek om in de zomer te zijn. Het Jeugd Vakantiepas poort zorgt gegarandeerd voor een supervakantie!", vertelde wethouder de kin deren. Want met het Jeugd Vakantiepaspoort kunnen kinderen van vier tot en met twaalf jaar in veertig dagen op reis door Rotterdam. Rondneuzen in de geheime kamers van Villa Zebra, ge- nieten van kleine treinen in Railz Miniworld of bekende attracties als Spido, Euro- mast of Plaswijckpark be- zoeken: het is allemaal mo- gelijk. Meer dan honderd attracties zijn met het Jeugd Vakantiepaspoort van 19 juli tot en met 31 augustus gratis of heel voordelig. Extra impuls Het Jeugd Vakantiepaspoort (oplage 75.000) bestaat al 22 jaar en is altijd gemaakt door de dienst Sport en Re create van de gemeente Rotterdam. Dit is het eerste jaar dat Rotterdampas het Jeugd Vakantiepaspoort uit- geeft. Annemieke van We- gen van de Rotterdampas: „Wij hopen dat Rotterdam pas het paspoort een extra impuls kan geven. Met als doel: nog meer kinderen la- ten genieten van vakantie in eigen stad. Zeker voor die kinderen die in de zomerva- kantie niet op vakantie kun nen gaan." Pannenkoek Na het officiele gedeelte ging de Pannenkoekenboot uit varen. Tijdwis de vaart kon- den kinderen meedoen aan een spannende wedstrijd: wie maakt de mooiste pan nenkoek. De winnaar was Nouhailla Boulkhrif. Zij ging naar huis met een mooie bo- kaal. Alle aanwezigen kre- gen ook een leuk presentje. Wekelijks is op deze pagina de Maasstad puzzel te vin- den (zie hieronder). Wij ho pen daarmee uiteraard een groot deel van onze lezers te plezieren. Dat dit lukt, blijkt wel uit de vele reac- ties. Wekelijks zijn met de puzzel leuke prijzen te win- nen. Maar misschien wel be- langrijker dan dat; de deel- nemers aan de puzzel zorgen er met elkaar voor dat Maas stad weekbladen jaarlijks een leuk bedrag aan een goed doel kan overmaken. Afgelopen week heeft maas stad weekbladen een cheque ter waarde van 7500 euro overhandigd aan de Stich ting Pallieter. Pallieter maakt zich sterk voor de zorg aan ernstig (ongeneeslijk) zieke kinde ren. Helaas kunnen niet alle ziektes bij kinderen genezen worden. Verzorging en ver- zachting is dan het enige dat nog mogelijk is. Deze pallia- tieve zorg vindt met gespe- cialiseerde ondersteuning 'bij voorkeur plaats in de thuissituatie'. Soms echter wordt de last voor het gezin toch te zwaar zodat men de zorg voor het kind niet meer aankan. Voor zulke situaties vormen kinderhospices een uitstekende oplossing. In een Kinderhospice krijgt het kind optimale verzorging en begeleiding in een zo goed mogelijke gezinsvervangen- de omgeving. Stichting Pal lieter realiseert momenteel zo'n kinderhospice in Capel- le a/d IJssel. U heeft daar- aan via de Maasstad puzzel uw steentje bijgedragen. /tCle& cat (MMWuzad tewt&zan! tucMr- e*t 4enxe*Keu&ete*t Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboulevard GOED DOEL puzzel Vul hier de sevonden letters in Zo doet u mee! service journaal TMl NITHIRLAMOf MILITARY Niet eerder droeg de Nationale Taptoe zo'n internationaal karakter. Aan de swingende en kleurrijke show wordt meegewerkt door orkes- ten en ensembles uit Nederland, Zwitserland, Frankrijk, Schotland, Canada, Noorwegen, Zwitserland en de Verenigde Staten. In het programma van de 54e Nationale Taptoe komen vele genres aan bod. Ze worden vertolkt door (o.a.) de Marinierskapel der Koninklijke Marine, de Kapel van de Koninklijke Luchtmacht, het Sohweizer Armeespiel, het Fanfarekorps van de NATRES, de Band of the Norwegian Guard Veterans, de Douane Harmonie Nederland, het Fanfarekorps Koninklijke Landmacht 'Bereden Wapens' en drie doedelzakorkesten. Zie ook: www.nationaletaptoe.nl Lezers van Maasstad weekbladen krijgen maar liefst 10% korting op de entreeprijs De Nationale Taptoe wordt van woensdag 24 t/m zondag 28 September zeven keer uitgevoerd in Ahoy Rotterdam. Aanvang: alle avonden om 20.00 uur en op zaterdag en zondag tevens om 14.30 uur. Tegen inlevering van deze advertentie ontvangt u 10% korting; een zitplaats 1e rang kost 27,- i.p.v. 30,- en voor de 2e rang betaalt u 22,- i.p.v. 25,- (excl. reserveringskosten). Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van Ahoy en bij alle verkooppunten van Ticket Service Nederland, zoals grote postkantoren, WV en GWK- vestigingen. De korting geldt niet voor reeds gekochte plaatsbewijzen en kan evenmin gecombineerd worden met andere acties. woensdag 23 juli 2008 - TX96 Wethouder Leonard Ge luk heeft vorige week het eerste Jeugd Vakantie paspoort uitgereikt aan de Jeugdambassadeurs van de Rotterdamse deelge- meenten. Wethouder Leonard Geluk overhandigt het eerste Jeugd Vakantiepaspoort aan de Jeugdambassadeurs. Mogen wij u als Maasstad- lezer even bedanken? De trouwe puzzelaars onder. u hebben Maasstad week bladen in staat gesteld een chegue ter waarde van 7500 euro te overhandi- gen aan de Stichting Pal- lieter. Dus daarom: harte- lijk bedankt! Harald Kofmer van Maasstad weekbladen overhandigt de cheque aan Rein Lander en zijn vrouw van Pallieter. H00FDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-41850 79 www.stigter-tulnmeubelen.nl Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 www.slaapboulevard-kwakernaat.nl Verstand van stapen weekbladen beschrijven afgelegen opschik voedsel nuttigen reeks destijds droog Indonesisch eiland toegang v rolprent huid- bedekking smalle plank vruchtbare piek in de woestijn plaats in Drenthe bijbelse vrouw zonderling Europees volk verdieping bijbelse vrouw arrondisse- ment watervogel droog (van wijn) Europees ruimtevaart- instituut in het jaar plantkundige term LILIIILIIILIIILILT en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Shoppen over de grens in Aken, een gokje wagen in Holland Casino Valkenburg en bourgondisch genieten in Amrath Grand Hotel Heerlen. Op de dag van aankomst krijgt u een culinair driegangen diner aangeboden, vervolgens verblijft u een nacht in een luxe viersterren kamer met aansluitend het Le Good Morning Amrath ontbijtbuffet. De volgende dag brengt u met de bus een bezoek aan historisch Aken en's avonds gaat u een gokje wagen in Holland Casino Valkenburg. Het Grenzeloos shoppen arrangement is voor twee personen en het toegangsbewijs voor Holland Casino en retour buskaartje Heerlen-Aken zijn inbegrepen. Kijk voor meer informatie op www.amrathhotels.nl. Hhrien Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 23 t/m dinsdag 29 juli 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, DeZellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 23: besteden. De winnaars van de Nationale Vrije Tijd Recreatiecheque t.w.v. 50,- hebben inmiddels bericht ontvangen. B@2008-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 18