d Laat je vakantie niet bederven! Vakantietijd is tijd voor een asieldier 1200m2 STIGTER 4000 c mac sta 0PRUIMING Win een beautybehandeling! stad IS Speciaal voor onze lezers Unieke lezersaanbieding Vier het feest mee! 100 keer korting op Les Miserables... puzzel I I I I 0909 - 50 50 344 weekbla den i u maasstad weekbladen V oed se I v e rg if t ig i ng Ttien adviezen om de kans op voedselvergiftiging te verkleinen. Was uw handen regelmatig en grondig met een goede zeep. Handen zijn vaak dra- gers van veel bacterien. Gebruik ook voor het tan- denpoetsen veilig water. Ze- ker kinderen slikken vaak water door tijdens het tan- denpoetsen. Eten dat niet of niet goed is verwarmd is extra gevoelig voor bacterien. Pas daarom extra goed op met rauwe of half gekookte eieren. Ook met vlees, kip en vis is het belangrijk dat deze goed zijn verwarmd. Met name ongepasteuriseer- de melkproducten kunnen foute bacterien bevatten. Naast melk moet dus opge- past worden met: mayonai- se, desserts en ijs. Yoghurt is in veel gevallen veilig om te eten. Voorverpakt ijs is veiliger dan ijs uit schepbakken. Kies daarnaast ook voor ijs van bekende producenten. An dere ijsjes kunnen gemaakt zijn met slecht water. Het beste is om groeten en fruit te pellen. Op deze ma- nier worden de meeste bac terien verwijderd. Zorg voor voldoende voor raad babyvoedsel voor on- derweg. Vul ter plaatse de voorraad weer aan. Wie een voedselvergiftiging oploopt, moet ervoor zorgen dat het vochtniveau van het lichaam op peil blijft. Het is daarom altijd raadzaam om bij drogist of apotheek een vochtregulerend product te halen. Vakantietijd. Driekwart van Nederland is vertrokken is naar de vakantiebestem- ming. Voor veel thuisblijvers is er geen vakantiepret. Die- renopvangcentra zitten over- vol met huisdieren die niet mee mochten en niet meer opgehaald worden. De me- dewerkers van de Opvang- centra draaien overuren en tijdens deze topdrukte. Wie niet met vakantie is en op zoek is naar een leuke hond of schattige kat, heeft juist in deze periode van het jaar ruimschoots keuze. „Je moet het beslist niet zien als zomeruitverkoop die je in veel winkels ziet", zegt een medewerker van het Op- vangcentrum in Rotterdam. „Je hebt in deze tijd veel meer kans het dier van je dromen tegen te komen." Asieldieren worden goed be- handeld. Bij binnenkomst worden ze onderzocht door een dierenarts, krijgen de noodzakelijke inentingen en een chip. Mocht een dier later weglo- pen, dan is het dankzij de chip makkelijker op te spo- ren, waardoor het sneller herenigd kan worden met de eigenaar. Asieldieren die een nieuwe eigenaar hebben gekregen, krijgen een zak voer mee. Het lekkere eten dat ze ge- wend zijn, krijgen ze dan ook in hun nieuwe omge- ving. Nieuw is de gratis ver- zekering tegen ziektekosten. De grootste dierenverzeke- ringsmaatschappij Dier Zorg biedt de mogelijkheid jsHk de asieldieren gratis een maand lang te verzekeren tegen ziekten. Volop redenen dus om naar een van de Dierenopvang- centra in Rijnmond te ko men. Zeker nu. Een goede start is het halve werk en de ervaring leert dat een asiel dier met de juiste begelei- ding een vriend voor het le ven kan zijn. TUIN- SERREMEUBELEN /4ile& uit iHHVinaad Ceven&aasi! tui*t- e*t devi e*tteu»ele*t GOED DOEL Slaapsystemen en slaapadviezen Slaap boulevard Kwakemaat Zo doet u mee! service journaal A Vorige week was de selectie van Feyenoord te gast in het nieuwe Luxor Theater ter ere van hun 100-jarig jubileum op de dag dat Les Misdrables haar 100ste voorstelling vierde. Dit dubbele feestje wilien we natuuriijk ook met u vieren! Daarom hebben we speciaal voor het Rotterdamse publiek voor deze geiegenheid op verschillende dagen 100 mooie piaatsen (1* en 2' rang) gereserveerd. Het verhaal van Les Miserables gaat over Jean Valjean, een man die negentien jaar in een strafkamp heeft gezeten voor het stelen van een brood. Na zijn vrijlating vertrekt hij naar het dorpje Montreuil-sur-Mer, waar hij het schopt tot fabriekseigenaar en burgemeester. Zijn leven wordt echter aan een stuk door zuur gemaakt door de kwaadaardige commissaris Javert, zijn voormalige gevangenisopzichter. Dat alles tegen de achtergrond van de Parijse opstand van 1832. Als u nu bestelt krijgt u 25,- korting per kaart (normale prijs 69,- 66,-). Maar reserveer wel snel, want bent u de 101ste beller dan bent u echt te laat. Bel nu 010 - 484 33 33 en reserveer o.v.v. "vier 100 keer het feest mee". Er zijn kaarten beschikbaar voor de volgende dagen: vrijdag 15, zaterdag 16, zondag 1vrijdag 22, zondag 24 en vrijdag 29 augustus. Aanvang voor stelling vrijdag en zaterdag om 20.00 uur en zondag om 14.00 uur. Kijk voor meer informatie over de voorstelling op www.luxortheater.nl Actievoorwaarden: Maximaal 8 tickets per reservering. Aanbieding is geldig op bovengenoemde dagen, zolang de voorraad strekt. Deze aanbieding is niet geldig in combinatie andere aanbiedingen en op reeds gekochte/gereserveerde kaarten. woensdag 6 augustus 2008 - TX96 Tijdens de vakahtieperiode neemt het risico dat men- sen een voedselvergifti ging oplopen toe. Toch kun je een voedselverqiftiqinq vaak zelf voorkomen. 1. HANDEN WASSEN 2. DRINK GEB0TTELD WATER Niet in alle landen is het drinkwater te vertrouwen. Bij twijfel kan het best geko- zen worden voor gebotteld water. Daarnaast is gekookt water ook veilig. 3. VERMIJD K0UDE BUFFETTEN Koude buffetten geserveerd in ruimte op kamertempe- ratuur kunnen erg gevoelig zijn voor bacterien. Omdat de bacterien bij deze tempe- ratuur goed kunnen leven. Een heerlijk ijsje kan het beqin zijn van een voedselver qiftiqinq. 4. TANDEN P0ETSEN 5. NIET VERWARMD ETEN 6. ONGEPASTEURISEERDE MELK 7. IJS 8. GR0ENTEN EN FRUIT 9. BABYV0EDSEL 10. H0UDT V0CHT OP PEIL Een asieldier kan een vriend voor het leven zijn. HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-418 50 79 www.stigter-tuinmeubelen.nl weekbladen Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg7 tel. 0186 -601355 kwww.slaapboulevard-kwakernaat,nl ^Vgrstand van slapen, hoge ome wees behoeftige rangtel- woord slaapplaats on- verstandig regering 1 zaniken echtgenoot compromis 4 overwinnen molen- trechter 3 beeldband 5 moeder borst vrome handeling Eminentie water in Friesland lang aan- houdend mlljoen- voud beneden begeerte schaamte bijzonder 2 verlegen 7 zoon van Isaak water bij Israel toeren lichamelijke opvoeding spoedig vlaktemaat echt onder andere zee- zoogdier 6 drassig land T toestand politieman 8 In de moderne lifestylewinkels van WIT werken uitsluitend de beste professionals, die zich gespecialiseerd hebben in diverse beautybehandelingen. Permanente ontharing, fotofadal en refirme huidverjonging en -verstrakking of een witte tandenbehandeling? Bij WIT kan het allemaal met uitsluitend niet-chirurgische ingrepen. De winnaar van deze puzzel krijgt een intensieve beautybehandeling naar keuze t.w.v. 450,-. Kijk voor meer informatie op www.faceyourbeauty.nl Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 6 t/m dinsdag 12 augustus 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterheipt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 25: rijkdom. De winnaar van het arrangement Hotel Zuiderduin is: D. Wind, Rotterdam. |§>2008-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 18