GemeenteberichtenjssTO Trendshop Leen van Es geopend in Passage Collegeweblog gemeente Schiedam ;t ill f f. f v. s i" f f it Concept vergunning Drank- en Horecawet, Sportvereniging SVVSMC Namens het bestuur van Sportvereniging SVVSMC, Sportlaan 54, 3118 JC Schiedam een paracommerciele instelling (stichtingen of verenigingen, die zich richten op activiteiten van recreatieve, sportieve, sociaal-cultu- rele, educatieve, levensbeschouwelijke of godsdienstige aard) is een aanvraag ingediend in verband met de wij- ziging van de leidinggevenden op de Drank- en Horeca- wetvergunning. De concept vergunning op grand van artikel 3 van de Drank- en Horecawet ligt vanaf woensdag 6 augustus 2008 gedurende zes weken ter inzage bij het Gemeente- lijk Informatiepunt aan het Stadserf 1. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden ge richt aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Verleende Evenementenvergunningen De burgemeester van Schiedam heeft de onderstaande vergunningen/ontheffingen verleend voor het organise- ren van diverse evenementen. Het betreft: Midzomernachtfeest op zaterdag 16 augustus 2008 van 20.00 uur tot 24.00 uur op het complex van volkstuin- vereniging Vijfsluizen, Schiedamsedijk 10 Nederlands Kampioenschap Tonnetjes Steken op zondag 14 September 2008 van 10.30 uur tot 18.00 uur aan de Kerkweg tegenover de St Jacobuskerk Vanaf 6 augustus 2008 liggen afschriften van de ver leende vergunningen/ontheffingen gedurende zes weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de afzonderlijke vergunning/ontheffing Geweigerde kapvergunning Op grond van artikel 4.4.3a van de APV-Schiedam is een kapvergunning geweigerd voor het rooien van: - 1 Rode beuk, in verband met herstelling van eerder schade bouwondernemer, staande in de achtertuin van het pand Warande 188, 3117 CM Schiedam Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kun nen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na de dag van verzending van de vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het col lege van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaar schrift moet staan waarom u tegen de verleende vergun ning/ontheffing bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. fntussen blijft de vergunning/ontheffing geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzienin genrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u tevens een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw W. Dharmlal, tel: (010) 2191790. Bouwplan binnenplanse vrijstelling (artikel 15 WRO) Burgemeester en wethouders maken bekend dat vergunning is aangevraagd voor Een beperkte uitbreiding van het bedrijfspand op de locatie Schiekade 36 Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan "Bedrijventer- rein Spaanse Polder en 's-Graveland 2004" omdat de maximale bouwhoogte volgens het bestemmingsplan 700 cm is en de uitbreiding een hoogte heeft van 775 cm. Het bouwplan moet daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om in het bestemmingsplan een mo gelijkheid op te nemen om van bepaalde voorschriften vrijstelling te verlenen. In het van toepassing zijnde bestemmingsplan is voorzien in een dergelijke vrijstellingsmogelijkheid. Burgemeester en wethouders overwegen voor het bouwplan vrijstelling te verlenen met toepassing van artikel 10 onder punt 6 uit de voorschriften van het bestemmingsplan "Bedrijventerrein Spaanse Polder en 's-Graveland 2004". Het bouwplan ligt hiertoe van 7 augustus 2008 t/m 21 augustus 2008 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maan- dag 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, tel. (010) 2465565. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk zijn haar gemotiveerde zienswijzen tegen het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van de afdelingsmanager Vergunningen en Handhaving, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Lees het weblog van burgemeester en wethouders op schiedam.nl Wie op de hoogte wil blijven van de laatste trends op het gebied van horloges en bijous moet zeker eens een kijkje gaan nemen bij trendshop Leen van Es in het (grenoveerde) oude deel van de Passage. Leen van Es is een bekende naam in Schiedam en jaren- lang vaste prik op de Hoogstraat. Deze ver- trouwde stek wordt gelukkig niet ingeruild, maar blijft in handen van het familiebedrijf als outletvestiging van Leen van Es. Afgelopen zaterdag ging de trendshop in de Passage feestelijk open met als leuke actie voor de eerste 25 klanten een Elite horloge. De actie was zeer geslaagd, weet Anne van Es van de trendshop te melden. ,,De mensen stonden hier voor de deur, heel leuk, en bij- zonder omdat we toch midden in de zomer- vakantie zitten." In de trendshop zal de klant een heleboel nieuwe dingen kunnen vinden, zo voorspelt Anne van Es. „En nieuwe merken. Vanaf half augustus komt Replay bijvoorbeeld met een horlogelijn en die hebben wij als een van de eersten in huis." Bij Leen van Es zullen horloges en sieraden van de Top 10-merken in overvloed te vin den zijn. Dan gaat het om merken als Diesel, DKNY, Fossil en Guess Jewelry. Wat 00k hot en trendy is zijn de oversized hologes van het merk Max en natuurlijk zijn 00k die bij Van Es te vinden. „Dat zijn horloges met een di- amater van vijf centimeter, dus echt maxi", legt Anne van Es uit. „Max heeft nu 00k voor dames zulke enorme horloges, met een dia- mater van 4,2 centimeter dan, want voor die groep was er tot voor kort niet veel." Om op de hoogte te blijven van de laatste trends loopt Anne van Es regelmatig allerlei beurzen af. „Je hebt een speciale vooijaars- en najaarsbeurs en daartussen zit nog een fashionbeurs, maar het is voor ons 00k be- langrijk om elke maand even naar Utrecht te gaan om op de hoogte te blijven van de laat ste trend op bijous-gebied. Zo blijven we echt up-to-date." Natuurlijk is de trendshop 00k nog gewoon thuis op het gebied van reparaties. Dat geldt voor goud- en zilverwerk, maar 00k voor klokken. Trendshop Leen van Es Passage 3 010 - 426 32 25

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 6