stad Schrijf een recensie en deel uw ervaringen Start to Run bij health City in Kralinqen CAMPER HUREN? Win een 'Brabantse gastvrijheid' arrangement Unieke lezersaanbieding 1* CARAVANS 1 stad puzzel □E rr 0909 - 50 50 344 weekbladen CROWNE PLAZA Genieten van het zomerse Maastricht met 'Crowne Plaza Summer in the City' maasstad weekbladen U en uw ziekenhuis Voor het doen van dage- lijkse boodschappen maken we een welbewuste keuze voor een winkel die bekend staat om z'n service of juist z'n scherpe prijsstelling. Langzamerhand treedt er een verschuiving op: steeds meer mensen maken ook in de zorg bewuste keuzes. Sinds mei is er een website die helpt bij het maken van die keuzes. Op www.consu- mentendezorg.nl staan er varingen van mensen met ziekenhuizen. Zowel posi- tieve als negatieve. In iets meer dan een maand hebben al bijna 300 men- sen hun ervaringen gemeld. Dagelijks komen er nieuwe recensies bij. Zowel patien- ten als ziekenhuizen reage- ren enthousiast. Patienten omdat zij met behulp van de ervaring van anderen beter hun keuze kunnen bepalen voor een bepaald ziekenhuis of een bepaalde specialist. Ziekenhuizen zijn blij omdat zij zo inzicht krijgen in wat patienten belangrijk vinden en hoe zij de geleverde zorg ervaren. Het zal de kwaliteit van de zorg en het zieken huis alleen maar ten goede komen. Steeds meer mensen wor- den zich bewust dat de zorg- premies hoog zijn en dat ze daarvoor ook kwaliteit mo- gen verwachten. Bewust kie- zen voor een bepaald zieken huis of een specifieke speci alist komt steeds vaker voor. Wat goede zorg is bepalen mensen zelf. Door ervarin gen van anderen te lezen en onderling te vergelijken wor- den patienten een stuk wij- zer. Ook - of misschien wel juist - door de positieve er varingen: verhalen van mee- levende artsen voor wie geen vraag te veel is; warme zorg door verplegend personeel; nieuwe afsprakensystemen waardoor afspraken voor verschillende afdelingen bij. een babe kunnen worden. afgehandeld. Het zijn zaken die allemaal kunnen bijdra- gen aan een goed genezings- proces en die een verblijf in een ziekenhuis een stuk draaglijker kunnen maken.:J Consument en de Zorg roept u op de ervaringen van an deren te lezen op www.con-' sumentendezorg.nl en daar ook de ervaringen te melden met uw ziekenhuis. Vanaf 8 September organi- seert Start to Run in samen- werking met Run2Day voor de negende maal hardloop- trainingen onder deskun- dige begeleiding. Samen met andere beginnende lopers in een groep trainen blijkt de manier om over de drempel heen te stappen en echt met hardlopen te beginnen. De lopers worden begeleid door enthousiaste trainers en de onderlinge motivatie in de groep is groot. Na zes weken weet je hoe leuk het is om samen te lopen. Als lid van Start to Run volg je zes trainingen op maan- dagavond van 19.00 tot 20.00 uur (start 8 Septem ber) of op donderdagoch- tend van 10,15 uur tot 11,15 uur (start 11 September). Elke training bestaat uit 60 minuten praktijk en theo- rie. In het praktijkgedeelte zit een warming-up, een af- wisselend programma met loopoefeningen en een coo- ling-down. Na afloop krij gen de deelnemers een sche ma waarin ook 'huiswerk' is opgenomen. Na zes weken Start to Run kan men door- gaan voor nogmaals zes we ken. Inschrijven kan via www. starttorun.nl en kies loca- tie Rotterdam Kralingen. De eerste zes trainingen zijn gratis voor leden van Nike Start to Run. Je wordt lid door de aanschaf van een paar Nike hardloopschoe- nen of door 30,- euro voor het totale programma te be- talen. Leden krijgen daar- naast onder andere gratis het Start to Run logboek, 3 maanden gratis het maga zine Runner's World en vele voordelen bij loopevene- menten. Voor de volgende 6 weken biedt Healthcity Kra lingen u een speciaal tarief aan. Voor meer informatie en readies van lopers: Kijk op www.starttorun.nl www.corolie.nl cor olie GOED DO EL VOORDEEL-Arrangement LOMMERRIJK www.lommerrijk.nl T T T T I I I I I €310,- Zo doet u mee! ifjiiiLii service journaal A MAASTRICHT Profiteer nu van een unieke buitenkans! Het prestigieuze hotel Crowne Plaza Maastricht biedt een speciaal arrangement aan voor onze lezers. Het hotel heeft een toplocatie in het pittoreske hartje van het centrum van Maastricht, met alle bezienswaardig- heden op loopafstand. Arrangement 'Crowne Plaza Summer in the City' bevat: 2 x overnachting in luxe kamer 2 x luxe ontbijtbuffet 1 x 3-gangen diner in restaurant 'de Mangerie' (Lid Maastricht Culinair) Bij aankomst een heerlijke zelfgemaakte sorbet op het terras met uitzicht op de Maas Prijs van het arrangement op basis van tweepersoonskamer: 129,00 p.p. City-tax is exclusief 3,56 p.p.p.n. Eventuele toeslagen: Kinderen tot 11 jaar op de kamer van de ouders 45,00 p.k. (incl. 2 x ontbijt en 1 x diner zoals ook het arrangement) Extra ruime luxe CLUBkamer 15,00 per persoon per arrangement Luxe kamer met uniek uitzicht op de Maas 20,00 per persoon per arrangement Junior Suite (bestaande uit 2 etages) 35,00 per persoon per arrangement Reserveren kan o.v.v. 'Maasstad' via het Crowne Plaza Maastricht op 043 - 350 91 71 of cpmaastricht@bilderbera.nl Geldig: Vanaf heden tot 15 September 2008, op basis van beschikbaarheid. Kijk voor meer informatie over het hotel op www.crowneplazamaastricht.com woensdag 13 augustus 2008 - TX96 Is het wel zo vanzelfspre- kend dat de meeste men- sen voor een behandeling in het ziekenhuis zonder meer kiezen voor het zie kenhuis in de buurt? Is dat wel altijd de beste keuze? Ervaringen van patienten met ziekenhuizen op www.consumentendezorg.nl ■BBiSfSte;. JfS Samen met andere beginnende lopers in een groep trai nen, blijkt de manier om het ook vol te houden. _i,:- Voor nieuwe of gebruikte caravans RECREATII Weg en Land 23 Bergschenhoek I Tel. 010-5217118 weekbladen Lekker eten, drinken en bowlen (of varen) n7a website Straatweg 99 - Rotterdam Telefoon 010 - 422 00 11 visgerecht haag gezwind- heid ontstaan bij de tijd ijshut luxe brood- soort nauwkeurig onder- zoeken evaluatie knaagdier deel van een hengelroede T T T zeer veel 5 land in Azi£ 9 door middel van uitstekend lengte- maat T 8 nacht- spiegel weefsel roem zoon van Noach verbindings- stang winterkost gesloten rijtuig fijne leersoort 6 apostei zendge- machtigde missende geldsom 11 tokkel- instrument 7 signaal 4 plaats in N.-Brabant persoonlijk voornaam- woord 1 vanaf bekaf 2 voorbij pesten 3 gewas 10 Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden vyoord door via 0909-50 50 344. Over de uitsiag Kan nietgdcorrespondeerdworcfen. Pniswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Rust, cultuur en sportiviteit, dat kan bij Carlton Hotel de Brug. Gelegen in het landelijke Mierlo, waar u heerlijk kunt gaan genieten van de rust en de natuur of juist gaan winkelen in winkelsteden als Eindhoven of Helmond. U krijgt een 'Brabantse gastvrijheid' arrangement aangeboden voor twee personen bestaande uit: twee ovemachtingen met uitgebreid ontbijtbuffet, 2x een culinair driegangen diner of steengrillen, vrij entree tot DE BRUG ACTIVE sport- en ontspanningsfaciliteiten en een voucher voor het Holland Casino. Kijk voor meer informatie op www.carlton.nl/debrug of bel 0492 -678 911 t.w.v. OF BftUC, Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 13 t/m dinsdag 19 augustus 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, Usselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 26: recreatie. Een weekend of midweek in een Kuierstee op Rekreatiepark't Kuierpadtien is gewonnen door: C. v.d. Ende, Maassluis. - m f«Cp'Ssn>gKi!KAHHMn®2008-punei en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 18