Aanvragen computers voor gezinnen met een laag inkomen Tien keer JAM op 08-08-08!! Stadhuis. (vLnR:) De echtparen Koster - Moreel, Poortvliet - Ferwerda, Tjin-Kon-Koen - Labad, Houkes - Zollner en Deen - Hemert trouwden op Tjin-Kon-Koen - Labad na in het Stadhuis aan de Grote Markt. (Foto Is: Bart Bos, Jan van Kampenhout en Bert van der Schee) Computers nemen in het heden- daagse onderwijs een belangrijke plaats in. Kinderen moeten steeds vaker hun huiswerk maken met een computer. Scholen bieden steeds meer de roosters via internet aan en venvachten van kinderen werk- stukken via e-mail en met gebruik van internetbronnen. Voor mensen met een laag inkomen is een com puter vaak niet betaalbaar. Daarom verstrekt de gemeente Schiedam voor gezinnen met een laag inko men een computer. De computers zijn voor kinderen in de brugklas van het voortgezet onderwijs. Let op! Eenmalig kunnen ook ouders met kinderen die in het afgelopen school- jaar (2007-2008) in de brugklas, de 2e klas of in de 3e klas van het voor- gezet onderwijs zaten een computer met printer aanvragen. Die aanvraag moet dan wel voor 1 oktober 2008 bij de gemeente binnen zijn. Om hiervoor in aanmerking te ko- men, mag het inkomen niet hoger zijn dan 1.528,- per maand voor een echtpaar met kinderen en 1.375,- per maand voor een alleen- staande ouder. Ook als het inko men iets hoger ligt kan het nog de moeite lonen om een aanvraag in te dienen. Wat moet u doen? U kunt een aanvraag indienen via het formulier Bijzondere Bijstand. Dit formulier kunt u halen bij de afdelingen Werk en Inkomen aan het Stationsplein 79, bij de Stads- winkel aan het Stadserf of via de website www.schiedam.nl; Zijn uw inkomensgegevens en uw vermogen niet bekend bij de gemeente, dan moet u hiervan bewijsstukken inleveren; De computer die u aanschaft moet altijd een desktop zijn. Een laptop wordt niet vergoed; De computer en printer die u aanschaft mogen niet duurder zijn dan 700,-. Als ze wel duurder zijn dan wordt niets vergoed. Als u recht heeft op een computer wordt ook een tegemoetkoming voor internetkosten vergoed van 200,-. Vraagt u wel aan waar u recht op heeft? Om zeker te weten dat u alles aan- vraagt waar u recht op heeft of als u moeite heeft met het invullen van formulieren, neemt u dan contact op met de medewerkers van de For- mulierenbrigade. Ze hebben spreek- uren op verschillende locaties in de stad. Belt u voor meer informatie met telefoonnummer 010-246 5299. U kunt ook mailen naar formu- lierenbrigade@schiedam.nl. Meer informatie is te vinden op www. schiedam.nl/formulierenbrigade. Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belong van het verkeer hebben besloten: onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage 1 RVV met onderbord: a. Besloten op 6 augustus 2008: Schubertplein, voor pand nr. 144, 3122 NJ Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre- den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. P. Pollen, tel.nr. 2191850. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads- winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 6 augustus 2008 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte, Mr. J.W. Spruijt Sinds op 2 februari 2002 door prins Willem Alexander en prinses Maxima de trend is gezet is het ieder jaar op een dergelijke bijzondere datum een drukke dag om te trouwen. Vorige week op 8 augustus 2008 trouwden er maar liefst tien paren in Schiedam! Niet alleen het Stadhuis aan de Grote Markt was in trek maar er werd ook getrouwd in het Jenever- museum, de Sint Joris Doele en in de lunchkamer van het Stadskantoor. Schiedam bewijst met zo'n aantal huwelijken op een dag de trouwstad van de regio te zijn! Voor meer info over trouwen in Schiedam: www.schiedam.nl/trouwen. (vLnR.j Het Echtpaar Verboom-Tieman gafelkaar het ja-woord in de lunchkamer. De echtparen Thijssen - Laarman en Punt - Korzemewska trouwden op het Stadhuis. In het Jenevermuseum gaf het echtpaar Pedro - Thwaites elkaar het ja-woord en het echtpaar Van Pelt - van der Drift deed dit in het

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 4