Trouwen in Schiedam Ga naar www.schiedam.nl Oproep voor lid adviescommissie evenementen gemeente Schiedam Onderhoud bestrating Broersvest Nieuw afvalbrengstation is groter en gemakkelijker www.schiedam.nl Gemeenteberichten Bouwzaken Ge'interesseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dins- dag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen bouwaanvragen van 31 juli 2008 t/m 5 augustus 2008 E. Koetenstraat 14, 3123 SG C. Heesbeen hekwerk plaatsen Polderweg 242,3125 KH P. deVette agrarische bedrijfsruimte slopen en vernieuwen Rubensplein 11C, 3117 BJ O. Koza afzuigkap plaatsen Verleende bouwvergunningen Verzonden 6 augustus 2008 Kerkweg 105, 3124 KD Van der Plaatbouw Verzonden 8 augustus 2008 Mieriksveld 21, 3124 CK H. Plomp kapping plaatsen Thorholm 10, 3124 SH M. Schreuders anderen Valeriusstraat 313122 AM Stedelijk Gymnasium Weide 24, 3121 XW W. Moniharapon 7 paardenboxen oprichten zijwand aan terrasover- zijgevel gedeeltelijk ver- fietsenoverkapping plaatsen dakkapel aan voorzijde plaatsen N.B Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben- den tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande- ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Sloopzaken Ge'interesseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dins- dag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Verleende sloopvergunningen Verzonden 5 augustus 2008 Joppelaan 5, 3124 KG A. van Rijn Verzonden 6 augustus 2008 Kerkweg 105, 3124 KD St. Ruitersport Schiedam 2 schuren en 2 aanbouwen slopen pinkenstal slopen »A N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb- benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behan- deling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. In verband met het vertrek van een van de leden is een vacature ontstaan in de adviescommissie eve nementen. De adviescommissie eve nementen beoordeelt aan de hand van de criteria uit de Evenementen- nota ingediende subsidieaanvragen en brengt advies uit aan het College van Burgemeester en Wethouders. De adviescommissie komt daartoe 3x per jaar bijeen. De kandidaat dient minimaal te vol- doen aan de volgende voorwaarden: - U heeft kennis van en zicht op evenementen in Schiedam. - U heeft ervaring met het lezen en beoordelen van projectplannen. - U bent betrokken bij de stad. - U bent in staat een onafhankelijk en kritisch oordeel te vellen. - U bent ouder dan 18 jaar. Gemeente Schiedam streeft naar een goede vertegenwoordiging qua ach- tergrond, leeftijd en ervaring in de adviescommissie. Wij nodigen in het bijzonder mensen uit die vanuit cul tured of sociaal-maatschappelijk per- spectief hun bijdrage kunnen leveren. Uitgesloten zijn personen die actief betrokken zijn bij de organisatie van evenementen in Schiedam. Voor het bijwonen van de verga- deringen is een vergoedingsregeling beschikbaar. De aangepaste Evenementennota 2006-2009/2 kunt u downloaden via www.schiedam.nl, onder de kop ge meente Schiedam, cultuur&toerisme. Belangstellenden voor deze functie dienen uiterlijk voor 15 oktober 2008 een brief met curriculum vitae zen den aan het college van burgemeester en wethouders Gemeente Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA te Schiedam. Nadere informatie is te verkrijgen via mevr. J. Heskes, beleidsadviseur cultuur en ambtelijk secretaris van de adviescommissie, tel. 010-2191821, j.heskes@schiedam.nl. De afgelopen jaren is op een flink aantal plaatsen gegraven in de Broersvest voor het werken aan ka- bels, leidingen en aansluitingen. De bestrating is daarna verzakt en ook zijn de oorspronkelijke voegen niet aangebracht. Om de straat er weer goed uit te laten zien wordt er vanaf maandag 18 augustus gestart met een grote onderhoudsronde. Het eerst wordt de bestrating op de Rot- terdamsedijk direct om de hoek bij de Koemarkt opnieuw gelegd en gevoegd. In de loop van die week volgt de bestrating op de Koemarkt voor het ANWB- kantoor. Aansluitend is de Broersvest aan de beurt. Alle voegen worden gerepa- reerd en verzakte gedeelten van de bestrating worden opnieuw gelegd. De aanpak is dat met uitzondering van de hiervoor genoemde delen van de Rotterdamsedijk en Koemarkt er telkens maar een klein stuk van de straat zal zijn afgezet. In de regel is de onderhoudsploeg dan binnen een dag weer weg. De werkzaamheden duren naar verwachting tot begin november. Direct na de Brandersfeesten wordt de bestrating onder de terrassen aan de Koemarkt aangepakt. Heeft u vragen, dan is hoofduitvoerder Rinus Klaris graag bereid die te beantwoorden. U kunt hem bereiken op 010-631 5277. Irado heeft een nieuw afvalbreng station ingericht, dat ruimer van opzet en gebruiksvriendelijker is dan het oude aan de Van Heekstraat. Vanaf 18 augustus kunt u uw grofvuil aanbieden op het nieuwe adres aan de Fokkerstraat 550. Alle inwoners van Schiedam kunnen op vertoon van hun legitimatiebe- wijs grofvuil makkelijk en zonder afspraak kwijt. Wat kunt u aanbieden Op het afvalbrengstation kunt u ver- schillende soorten afval aanbieden zoals klein chemisch afval, wit- en bruingoed, asbest, snoeiafval, puin, autobanden, vlakglas, dakleer, hout en zand/grond. Op het station wordt al het aangeboden afval gescheiden.. Materialen als glas, gft en hout kunnen worden hergebruikt. Asbest en klein chemisch afval moe- ten zeer zorgvuldig worden verwerkt om geen gevaar voor de gezondheid op te leveren. Irado draagt hier zorg voor. Voor het aanbieden van asbest gelden strikte regels. Op de website irado.nl kunt u hier meer informatie over vinden. Kosten en openingstijden De meeste soorten afval kunt u kostenloos aanbieden bij het afval brengstation. De kosten hiervoor zijn verwerkt in de gemeentelijke afval- stoffenheffing. Jaarlijks kunt u een ton grond gratis aanbieden. U moet wel betalen voor puin, banden en caravans of aanhangers. Het afvalbrengstation is zes dagen per week geopend, op werkdagen van 8.00 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.00 tot 15.00 uur. Het afvalbrengsta tion aan de Van Heekstraat is vanaf 18 augustus gesloten. Open dag Op zaterdag 4 oktober is iedereen van harte welkom op de open dag. Van 10.00 uur tot 14.00 uur kunt u het afvalbrengstation aan de Fok kerstraat bewonderen. U kunt dan ook een bezoek brengen aan het naastgelegen bedrijfspand van Irado, dat ook nieuw is. Verleende Evenementenvergunningen De burgemeester van Schiedam heeft de onderstaande vergunnin- gen/ontheffingen verleend voor het organiseren van diverse evenemen ten. Het betreft: Multisportevenement op zondag 21 September 2008 van 10.00 uur tot 18.00 uur op het bedrijven- terrein Vijfsluizen (wordt afgezet); Vlooienmarkt op het Bachplein op de zaterdagen 16 augustus 2008, 6 September 2008, 4 oktober 2008, 22 november 2008 en 13 december 2008 telkens van 10.00 uur tot 17.00 uur. Vanaf 13 augustus 2008 liggen af- schriften van de verleende vergun- ningen/ontheffingen gedurende zes weken ter inzage bij het Gemeente- lijk Informatiepunt in de Stadswin kel, Stadserf 1 Gedurende de bovengenoemde peri- ode kunt u tegen het verlenen van de afzonderlijke vergunning/ontheffing een bezwaarschrift indienen. Hier- aan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning/ont heffing bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getrof- fen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning/onthef fing geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u tevens een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. 13 augustus 2008 nummer 33 Pagina 2 Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schredam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 5