Vc van *%eemtiiet Familiefeest terug op Stadserf www.seasonfair.nl I Snuffelen en struinen langs tweedehands leesvoer 1Eenfair voor (eve tisge meters Belediging Man slaat ex Vernieling Schiedamse boeken- en versmarkt Politie maasstad Schieddm/wijk&streek weekbladen Van 27 t/m 31 augustus wordt op de 'Vrije Heerlijkheijt van Heenvfiet 'voor de vierde keer de Season Fair gehouden. Op deze cointryfair vindt u een geweldig aanboci van woonaccessoires en decorattes. Tijderts uw wartdeiing zonder artiek, Geniet van de vetel een van de veie tea i www.cursuspurt.nl van de 5 ten Normand SCHIEDAM - De politie heeft vo- rige week aan de Nolenslaan een 44-jarige Schiedammer aangehouden nadat hij zijn ex-vrouw sloeg. De man zat in een snackbar toen zijn ex- vrouw langs liep. De Schie dammer stond op en greep de 44-vrouw letterlijk in haar nekvel. Nadat hij haar had geslagen en bedreigd, belde de vrouw de politie. SCHIEDAM - De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een 37-jarige man uit Leeuwarden aangehou den voor vernieling in de Boylestraat. Rond 1.30 uur meldde een 26-jarige vrouw uit Schiedam dat een ruit van haar voordeur was in- gegooid. Het gearriveerde politiepersoneel kwam ter plaatse en kon de verdachte korte tijd later arresteren. De Leeuwardenaar bleek de ex van de belaagde vrouw. SCHIEDAM - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een 21-jarige man zonder vaste verblijfplaats gearresteerd voor beledi ging. Kort na middernacht schold de man surveilleren- de agenten op de Koemarkt uit waarna hij direct werd aangehouden. Tijdens het vervoer naar het politiebu- reau bleef de man de politie- mensen beledigen. door Frank Willemse SCHIEDAM - Zomerbeat is 30 augustus terug op het oude nest. Vorig jaar werd het tropisch familiefeest in het Beatrixpark gehouden. Te groot, drassig en ongeschikt als festivalterrein oordeelt Stichting Kicky die voor de 6e maal Zomerbeat in the City organiseert. Terug naar het Stadserf betekent wel meer burengerucht. De af- spraak met buurtbewoners is echter dat dit een keer per jaar mag. Het zomerfesti- val brengt elk jaar tropische muziek. Dit jaar zijn 5 top- acts van 'overal en nergens' vandaan gehaald. Siembra is een 16-koppige band met 3 violisten die alles spelen van Salsa tot Top 40-muziek. Ook komt de Surinaamse zanger Gio die Nederlands- talig zingt. Hij is bekend van hitjes als 'Ik denk aan jou' en 'Dit gaat fout'. Gio werkte sa- men met rappers als Lange Frans en Ali B. Gio's muziek gaat de harten van jonge da mes stelen. De zonnige sfeer wordt volgend weekeinde ge- maakt door Caribische cock tails met vers fruit. Het fes tivalterrein wordt volledig omhekt inclusief poortjes en beveiliging en het is verbo- den zelf drank of etenswaar mee te nemen. Zomerbeat is gratis. Caribbean Punch komt ook. Een echte feest- band zoals Trafassi die eer- der in Schiedam veel succes had. „Breed en toegankelijk programmeren", noemt de organisatie, hun beleid om swingende tropische muziek op het festival te brengen. Een echt familieprogramma met ook kinderactiviteiten als dansworkshops, schmin- ken en kindertheater. Weer een ander hoogtepunt moet Brass Eternity Music wor- den. Deze band won dit jaar de Drumbattle bij het Zo- mercarnaval. Zinderend, zwoel en romantisch is wat Zomerbeat wil zijn. Wethouder \an Geldertandlaan 1 Heemhet SCHIEDAM - Winkeliers- vereniging Hoogstraat in Schiedam organiseert op zaterdag 20 September we- derom een tweedehands boekenmarkt in hartje Schiedam. Voor de derde Schiedamse boekenmarkt wordt een groot en gevari- eerd aanbod van tweede hands boeken aangekon- digd. Liefhebbers van dit gebruikte leesvoer kun- nen gezellig rondstruinen langs kraampjes met on- der meer Nederlandse en buitenlandse literatuur. Er zijn (streek)romans, thril lers, biografieen, strips, kookboeken en kinderboe- ken. Maar ook boeken over Schiedam en Rotterdam, geschiedenis, kunst en we- tenschap. De winkeliers- vereniging belooft dat er zowel voor koopjesjagers als verzamelaars van an- tiquarische boeken iets te vinden valt. Door de enor- me hoeveelheid boeken kunnen liefhebbers het wel eventjes uithouden op deze markt. De boekenkramen zijn 20 September te vinden op de Hoogstraat (van Gro- te Markt tot Korte Dam), Korte Dam, Lange Haven en Dam (voor en naast de Korenbeurs). Op de Grote Markt wordt de boeken markt opgeleukt met de be- kende culinaire versmarkt. Daar zijn volop delicates sen te vinden. De boekenmarkt is ge- opend van 9.00 tot 17.00 uur en gratis toegankelijk. Is op het Season Fair woensdag 20 augustus 2008 - XQ84 Zomerbeat werd vorig jaar in het Beatrixpark gehouden. Archieffoto: Roger van der Kraan Wo t/m za lOOG tot 1800 Entree 8,75 Zondag 1000 tot 1700 Kinderentot 12 jr gratis Liefhebbers van gebruikt leesvoer kunnen rondstruinen langs kraampjes onder meer bij de Korenbeurs.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 12