stad FNV Bouw biedt steun aan lagere inkomens Partycentrum Lommerrijk blijft doorgaan r nnnnnnn 2250 Win een midweek Drenthe! Nu: tweede spies GRATIS! ZONDAG BRUNCH |maas| GOED DOEL stad IllbbLI Speciaal voor onze lezer Unieke lezersaanbieding CARAVANS 0909 - 50 50 344 f weekbladen maasstad weekbladen Veel mensen laten geld liggen Het gaat om tientjes, soms honderden euro's. Dat kan het verschil maken voor ve- len die de eindjes maar net aan elkaar kunnen knopen. FNV Bouw is een actie ge- start om haar leden te ad- viseren over de 'potjes geld' waar zij mogelijk recht op hebben. Het gaat daarbij om mensen die in de.bijstand zitten. Maar ook parttimers, gepensioneerden en gedeel- telijk of volledig arbeidson- geschikten. Gratis nummer FNV Bouw heeft onlangs naar zo'n 3000 leden in Rotterdam en omstreken een kaart gestuurd met de boodschap dat zij mogelijk geld laten liggen. Het gratis nummer 0800 - 654 65 40 is opengesteld om er achter te komen of zij recht hebben op een financiele aanvul- ling. Een onafhankelijke ad- viseur van FNV Bouw helpt om te bepalen waar iemand recht op heeft. Vervolgens kan men met een berekening naar de gemeente stappen. Hoge drempel Dick Koerselman, regio- hoofd Zuid/West FNV Bouw: „Voor veel mensen die in aanmerking komen voor deze aanvullingen is de drempel hoog om contact op te nemen met de gemeente. Ook is vaak onduidelijk hoe de regelingen in elkaar zit ten en waar ze aan kunnen kloppen voor bijvoorbeeld huurtoeslag, zorgtoeslag en kinderopvangtoeslag. FNV Bouw wil met deze actie le den helpen uit te zoeken waar ze recht op hebben." Lage inkomens In bijna een derde van de ruim vijfduizend buurten in ons land is het aandeel lang- durig lage inkomens hoger dan het landelijke gemiddel- de van drie procent. Ruim de helft van deze buurten ligt in het westen van het land, waaronder Rotterdam. Het gaat daarbij om de wijken Schiemond, Nieuw-Croos- wijk, Spangen, Oud-Croos- wijk en Feijenoord (CBS). ROTTERDAM - De komende ja- ren blijft Lommerrijk nog doorgaan met haar party- en conferentiecentrum en het er naast gelegen bowlingcen- trum DOK 99. Al enige jaren is men op deze plaats druk bezig met de ontwikkeling van luxe appartementen. Ondanks de diverse fraaie ontwerpen zijn de initiatief- nemers en de Deelgemeente er nog niet uit. Gezien de tijd die dergelijke plannen ver- gen zullen Lommerrijk en DOK 99 nog enige jaren een aantrekkelijk ontmoetplaats blijven voor Rotterdam en omgeving, zowel voor zake- lijke.als voor feestelijke ont- moetingen. De afgelopen weken heeft Lommerrijk gebruikt voor het renoveren en/of upgra- den van haar zalen en ove- rige accommodatie. Voor de schermen is dit terug te vinden in o.a. de Serrezaal en het restaurant. In deze nieuw aangeklede ruimten waant u zich in societeit van de jachthaven. Gezien de lig ging aan het water een logi- sche keuze. Sfeer, ligging en inrichting lenen zich uitste- kend voor een bedrijfsbor- rel, huwelijksreceptie, High tea, brunch of diner Voordeelarrangement Lommerrijk en DOK 99 bieden een aantrekkelijk voordeelarrangement op de zaterdag aan tot eind Sep tember. Het arrangement bestaat uit eten, drinken en bowlen of varen. Hiervoor wordt een warm en koud buffet geserveerd, ijsnage- recht, 5 drankjes en een uur bowlen of een tochtje met de salonboot Vrouwe Romein uit 1932. De prijs is slechts 35 en voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar half geld. Gezien de grote belangstel- ling is reserveren noodzake- lijk. Voor verdere informatie zie www.lommerrijk.nl of bel 010-422.00.11. 37 LOMMERRIJK www.lommerrijk.ril i www.corolie.nl cor olie puzzel Zo doet u mee! service journaal Heerlijk anders Restaurant Spiesenboot serveert spiesen, die geinspireerd zijn op de mediterrane keuken. De unieke grill en de speciaal ontwikkelde recepturen van de marinades maken de spiesen heerlijk anders. Verschillende soorten vlees en vis; zoals lam, biefstuk, kippendijtjes en garnalen worden op een 80 centimeter lange spies geserveerd aan tafel. De kleurrijke salade, verse groenten en gebakken aardappeltjes zorgen samen met de spies voor een tongstrelende beleving. Door de lichte deining van het water krijg je tijdens het dineren een heerlijk en ontspannen gevoel. De Spiesenboot heeft een meer dan goede prijs-kwaliteitverhouding. Door de zeer attente bediening ontstaat er een buitengewone steer van informelegastvrijheid. De combinatie van een authentieke en tegelijk uitnodigende inrichting en de ligging op het water maken de Spiesenboot tot een toplocatie om te dineren. Openingstijden Woensdag t/m zaterdag vanaf 17.00 uur. Zondag vanaf 15.00 uur. Aanbieding Tegen inlevering van deze advertentie krijgen lezers van Maasstad weekbladen de tweede goedkoopste spies gratis! Deze aanbieding is geldig tot 30 november 2008 voor maximaal 6 personen. Deze aanbieding is niet geldig in combinatie met andere kortingen en of acties. Adres Parkhaven 9 (tegenover de Euromast) 3016 GM Rotterdam Tel. 010-241 7725 E-mail: infoispiesenboot.nl www.spiesenboot.nl woensdag 10 September 2008 - TX96 Veel mensen hebben recht op een financiele aanvul- ling van de gemeente, maar weten dit niet. Zo lopen in Rotterdam en omstreken naar schatting duizenden mensen veel geld mis. In Rotterdam en omstreken laten veel mensen geld liggen waarop zij recht hebben. Elke Zondag v.a. 11.30 uur: p-p Gezellig Brunchen voor slechts Met uitgebreid Dessert Buffet Kinderen van 4 t/m 12 jaar 12,50 Inclusief 'n gratis tochtje over de plas met onze fraaie salonboot! Reserveer tijdig. Zie onze website voor het complete programma. Straatweg 99 - Rotterdam Telefoon 010-422 00 11 Voor nieuwe of gebruikte caravans V NIEUWE M0DELLEN 2009 ZIJN REEDS BINNEN! Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 weekbladen vrouwelijke nieuwkomer zeurderig kind schildknaap durende vijandschap dee! van een kweekbak vragend vnw. beentje van een vis vrouwelijk dier sfeer verlichting geacht bijbelse vrouw godin van de overwinning plaats in Italie middel om te spalken zware ketting njmpje koortswe- rend middel gigantisch welpen- leiaster sprookjes- figuur onderzoeks- instituut bijvallen Griekse letter onmeetbaar getal keurings- instituut Nederlandse provincie Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. In de mooie bos- en heiderijke omgeving van Drenthe ligt Rekreatiepark't Kuierpadtien. De ideale locatie voor een korte vakantie voor het hele gezin. U kunt heerlijk relaxen, wandelen of gebruik maken van de diverse sport- en spelfaciliteiten die het park te bieden heeft. Een winnaar verblijft een midweek met max. 6 personen in een comfortabele Kuierhome. Bedlinnen, een handdoek- en keukenset, belastingen en de eindschoonmaak zijn inbegrepen. Kijk voor meer informatie op www.kuierpad.nl Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 10 t/m dinsdag 16 September 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hiertijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 30: evenement. Een Grenzeloos-shoppen-arrangement voor twee personen bij Amrath Grand Hotel Heerlen is qewonnen door: J. vd Bulk, Berkel en Rodenrijs; W. Doolaard, Rotterdam; F. Pluilaart, Schiedam. ^^^■■■■^^^^^^■■■^^^^^^■■■■■©2008-puzzel en

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22