De 19 voedingsmiddelen die U help en vermageren SLANK WORDEN! Een ontdekking: de negatieve calorieen AFSLANKBON Advertorial Martin: "ledereen die deze voedingsmiddelen heeft uitgeprobeerd, heeft gewicht verloren. De resultaten zijn het beste Isabelle Martin: Voedingsspecialisten hebben ontdekt dat sommige voedingsmiddelen het gewichts- verlies in de hand werken. Het betreft hier voedingsmiddelen met negatieve calorieen. Hoe meer u ervan eet, hoe meet gewicht u verliest.Wij stellen u deze voedingsmid delen voor en leggen uit waarom en hoe ze u helpen slank te worden. VRAAG: Op welke manier kunnen bepaalde voe- dingmiddelen u helpen afslanken? ANTWOORD: Uit recent onderzoek is gebleken dat negentien uiterst voedzame en gezonde voe dingsmiddelen (waaronder een aantal groenten en bepaalde vruchten) meer calorieen verbranden dan ze in werkelijkheid bevatten. Hoe meer u ervan eet, hoe meer overtollige kilo's worden verbrand. Deze voedingsmiddelen (met negatieve calorieen) wor den omgezet in energie - niet in vet. VRAAG: Hoe gaat dat in z'n werk? ANTWOORD: Wanneer u begrijpt hoe het vet in uw lichaam wordt opgestapeld, wordt het duidelijk hoe bepaalde voedingsmiddelen die negatieve calo rieen bevatten het overtollige vet kunnen afbreken. Ieder mens krijgt bij zijn geboorte een bepaalde hoeveelheid vetcellen mee. Deze vetcellen zetten uit en gaan zich vermenigvuldigen wanneer het gewicht toeneemt. De stofwisseling vertraagt hier- door, zodat alle voedingsmiddelen die koolhydraten bevatten zich in vet gaan omzetten. Dat vet wordt in het lichaam opgestapeld. U kunt dus alleen vermageren wanneer het vet uit de cellen wordt afgevoerd. Dit kan op drie verschil- lende manieren: door alle voedingsmiddelen met een hoog vetgehalte te schrappen (dieet) - door - intensieve lichaamsoefeningen - of door voedings middelen met negatieve calorieen te eten die het vet gaan verbranden, zodat het uit de cellen wordt afgevoerd. Het spreekt voor zich, dat deze laatste methode ver- uit de gemakkelijkste is, omdat u geen enkele speri- ale inspanning moet leveren en omdat u zich niets hoeft te ontzeggen. VRAAG: Hoeveel kilo's kan ik per week kwijtra- ken? ANTWOORD: Indien u minder dan 10 kilo moet vermageren, verliest u de eerste week gemiddeld 2 1/2 tot 3 kilo. De volgende weken kunt u rekenen op een gewichtsverlies van 1 1/2 tot 2 kilo. Wilt u daarentegen meer dan 10 kilo afslanken, dan ver- loopt dit vermageringsproces nog sneller. Sommige personen die meer dan 20 kilo moesten vermage- t ren, raakten tijdens de eerste week tot 6 kilo kwijt. VRAAG: Moet ik een soort dieet volgen? Of moet ik gewoon voedingsmiddelen met negatieve calo- uitgeprobeerd, heeft gewicht verloren. rieen aan mijn normale maaltijden toevoegen? ANTWOORD: U hoeft helemaal geen dieet te vol gen en ook uw levenswijze hoeft u op geen enkele wijze aan te passen. U kunt naar hartelust deegwa- ren, gerechten met sauzen, boter en gebak eten. Het enige waar u op moet letten is dat u aan uw normale maaltijden voedingsmiddelen toevoegt die negatie ve calorieen bevatten. En dan zult u vetrolletjes en overtollige kilo's zien verdwijnen. VRAAG: Hoeveel voedingsmiddelen met negatieve calorieen moet ik aan mijn gebruikelijke voeding toevoegen? ANTWOORD: Een vierde van de totale gebrui kelijke hoeveelheid volstaat. Uiteraard kunt u ook meer dan een vierde toevoegen, want hoe meer voe dingsmiddelen met negatieve calorieen u opneemt, hoe sneller u zult vermageren. VRAAG: Kan ik in plaats van voedingsmiddelen met negatieve calorieen toe te voegen, mijn maal tijden ook gewoon vervangen door deze produkten met negatieve calorieen? ANTWOORD: Ja, natuurlijk. Maar dat is niet no- dig. U moet er alleen op letten dat u tenminste 1/4 voedingmiddelen met negatieve calorieen eet, want zij zullen er voor zorgen dat het overtollige vet verbrandt en dat het vermageringsproces op gang wordt gebracht. VRAAG: Blijft mijn ideale gewicht, nadat ik de overtollige kilo's heb verloren, gemakkelijk behou- den? ANTWOORD: De meeste mensen die speciale vermageringsdieten hebben gevolgd, of die met medicijnen of andere methodes hun ideale gewicht proberen te bereiken, zien de kilo's er al heel snel weer bijkomen. Dit ligt evenwel anders bij de voe dingsmiddelen met negatieve calorieen. Het enige waar u op moet letten om uw ideale gewicht te be- houden, is dat u voedingsmiddelen met negatieve calorieen toevoegt aan uw normale maaltijden. VRAAG: Wat zijn nu die voedingsmiddelen met ne gatieve calorieen en waar kan ik ze vinden? ANTWOORD: De voedingsmiddelen met negatie ve calorieen zijn allemaal heel natuurlijke produkten. In totaal tellen we er negentien, waaronder vruch ten, groenten, maar ook nog andere natuurlijke pro dukten, die u in iedere supermarkt kunt kopen. VRAAG: Zijn er ook duidelijke bewijzen van mensen die deze voedingsmiddelen met negatieve calorieen hebben uitgeprobeerd en die inderdaad hebben vastgesteld dat de overtollige kilo's verdwe- nen? ANTW OORD: ledereen die aan zijn gewone voe ding voedingsmiddelen met negatieve calorieen heeft toegevoegd, heeft het overtollige gewicht zien verdwijnen. zijn het beste bewijs". VRAAG: In een tijdschrift heb ik gelezen dat de negatieve calorieen niet alleen helpen bij het af slanken, maar dat zij ook een gunstige invloed hebben op de gezondheid. Is dat juist? ANTWOORD: Ja, de voedingsmiddelen met ne gatieve calorieen werden ontdekt door voedings specialisten tijdens hun onderzoek naar gezondere voeding. Door aan uw normale voeding voedings middelen met negatieve calorieen toe te voegen, verliest u overtollige kilo's en daalt het cholesterol- gehalte...wat altijd heel gunstig is voor de gezond heid. VRAAG: Capsules op basis van peulen, van ana nas, speciale methodes, dieten,... Ik heb zowat alles geprobeerd, maar niets heeft werkelijk geholpen. Waarom zou deze methode dan wel helpen? ANTWOORD: Omdat het proces van de negatie ve calorieen heel natuurlijk verloopt. De calorieen die niet door uw lichaam worden opgenomen, worden verbrand. En omdat vrijwel iedereen die deze methode heeft geprobeerd wel resultaten heeft geboekt. Er is dus geen enkele reden waarom dit bij u niet zou helpen. En er is nog meer... Benut deze uitzonderelijke kans direct en ver- lies iedere overtollige kilo Er bestaat geen enkele reden om aan te nemen dat de negatieve calorieen alleen anderen en niet u zouden helpen vermageren. Hier mijn voorstel Probeer het ook! U loopt geen enkel risico. Als u niet overtuigd bent van de methode kunt u het boek "Voedingsmiddelen die u helpen afslanken" binnen 30 dagen terugsturen. De aankoopprijs krijgt u dan DIRECT en ZONDER DISCUSSIE terugbetaald. Het gaat hier om een formeel en on- voorwaardelijk teruggaverecht. Als u deze uitzonderlijke kans toch maar lie- ver niet benut, lees dan dit: 1. Ik neem alle risico's van deze proefaanbieding voor mijn rekening. Indien u niet tenminste 2 1 /2 kilo vanaf de eerste week vermagert, kunt u mij dit boek binnen 30 dagen terugsturen. U krijgt dan uiteraard uw geld terug. 2. U kunt eten precies wanneer u wilt en net zo- veel als u wilt. Het enige dat u niet mag vergeten is dat tenminste 1 /4 van hetgeen u eet moet bestaan uit voedingsmiddelen met negatieve calorieen. Zij zorgen er immers voor dat het overtollige vet wordt vebrand en dat u gaat vermageren. 3. U, en alleen u, beslist of u dit boek behoudt. Zelfs wanneer u de overtollige kilo's kwijt bent. U heeft het recht ons dit boek terug te sturen...maar de resultaten zullen u wellicht op ander gedachten brengen. 4. Benut nu de kans om uw figuuren uw leven te veranderen zonder dieten te volgen. Hoelang u al met uw gewichtsprobleem kampt, doet niets ter zake. ledereen die overgeschakeld is op de voe dingsmiddelen met negatieve calorieen is slank ge- worden. Ook u kunt hierdoor vermageren. Hoe kunt u dit boek snel ontvangen Wie dit boek snel wenst te ontvangen kan het tele- fonisch bestellen via het nummer: 0900-20.22.059 (30ct/pmin) 7 dagen per week, dag en nacht. Vraag gewoon naar het boek "Voedingsmiddelen die u helpen afslanken". Of vul de Afslankbon in, knip hem uit en stuur deze op, u hoeft geen postzegel te plakken. Laatste berichtgeving Het boek zal vermoedelijk snel uitverkocht zijn. Als u het dus snel en tegen de huidige prijs wilt ont vangen reageer dan snel. Voorkom dat u naast deze aanbieding grijpt. UW GRATIS dit boek binnen Gezonde 0900-20.22.059 (0,3Gct/pmtn.} Sturen aan: Direct Home Shopping, Antwoordnummer 951, 4700 VB Roosendaal (Geen postzegel nodig) JA, ik ben geinteresseerd in uw voorstel. Ik heb er nota van genomen dat ik met het boek "Voedingsmiddelen die u helpen afslanken": 1.gedurende de eerste week minstens 2,5 kg kan afvallen en 2. gedurende de volgende weken nog minstens 1,5 kg per week kan verliezen tot ik mijn ideale gewicht heb bereikt, 3. geen dieet hoef te volgen. Als ik niet tevreden ben, stuur ik het boek binnen 30 dagen in de originele verpakking aan u terug en ontvang ik DIRECT EN ZONDER DISCUSSIE mijn geld terug. Ik betaal als volgt (aankruisen a.u.b.): ik machtig u eenmalig tot afschrijving van 29,95 3,- verzendkosten van mijn bank- of girorekening. Tofaalbedrag 32,95. Bank- of girorekening nr: Ik stuur de bon in en stort tegelijkertijd 32,95 op bankrekening 59.41.52.763 t.n.v. Direct Home Shopping te Roosendaal o.v.v. 'Voedingsmiddelen' Aan de bezorger van het pakket. Rembourskosten bedragen 7,-- extra. Totaalbedrag 36,95 de heer mevrouw VoorlNaam Adres Huisnr.Postcode Plaats JA m \M s U kunt ook telefonisch bestellen: 7 dagen per week dag en nacht ot fax de bon naar 0165-56.04.71 Ook kunt u bestellen via internet: www.dhsuitgeverij.nl NGC09

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 48