m I Sandd Postbezorgers M/V in bezorggebied 3114, 3116,3121 en 3123 En het bleef nog lang druk in de stad Van duikpak naar lasschool, van schip naar banenmarkt Bel 0800 - 726 33 28 (gratis) Brandersfeesten: 46 bekeuringen Slachtoffer van babbeltruc? Inbreker aangehouden Kapsaton *0iktoiia AAEDEWERKERS m/v AAEDEWERKERm/v (leeftijd minimaal 16 jaar) maasstad Schiedam/wijk&streek weekbladen Politie SCHIEDAM - De Brandersfees ten van afgelopen weekend zijn over het algemeen rustig verlopen. In totaal schreef de politie 46 bekeuringen uit voor onder meer mishande- ling, belediging en openbare dronkenschap. VLAARDINGEN - Een 40-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats heeft in ieder geval bij dertien personen spullen en geld gestolen door gebruik te maken van een babbeltruc. Hij benaderde hen op straat en vertelde dat hij een oude bekende was. Het zou kunnen zijn dat deze man 00k actief is geweest buiten Vlaardingen. Herkent u de werkwijze? Doet u dan aangifte bij de politie. SCHIEDAM - Een 37-jarige man zonder vaste verblijfplaats is donderdagmiddag aange houden, toen hij een flat aan de Nieuwstraat binnen wilde komen. Hiervoor belde hij aan bij de 'bewonersbellen' op de beg. grond. Een buur- vrouw vertrouwde dat niet. SCHIEDAM - Wie was dat nou, die van die oude wijsheid? Dat er slechts drie dingen nodig zijn om een evene- ment te laten slagen: mooi weer, goed weer en heerlijk weer. Het doet er 00k niet zoveel toe, want het afgelo pen weekeinde kon ieder- een met ogen zien wat een waarheid als een koe dit is. Tijdens de 24e editie van de Schiedamse Brandersfees ten leek bijna alles leek te kloppen. Hij loopt al aardig wat jaar- tjes mee, maar zoveel men- sen had 00k hij nog nooit op de kades gezien tijdens een Gondelvaart. Mari Dinge- nouts, zaterdagavond even sidekick van Jan-Willem de Boer tijdens de live-uit- zending op LOOK TV had bijna geen woorden voor de immense mensenmassa die naar de binnenstad was ge- trokken. Dit jaar meer the- maschepen, maar in totaal een wat kleinere optocht dan voorheen. De eisen om mee te doen waren aangescherpt, zo leek het. Rond middernacht mocht burgemeester Verver de win- naar bekendmaken en dat was dit keer eens geen wa- tersportvereniging. De Bur gemeester van Haarengroep (scouting) had met hun ker- misboot de harten van de ju ry gestolen: „Een prachtige boot met het thema kermis, die Schiedam volledig in be- weging liet zien en het meest voldeed aan de criteria ori- ginaliteit, creativiteit, im pact en ambachtelijkheid", zo klonk het. Ook zondag bleef het nog lang druk in de stad. Het techniekplein was weer een succes en ondertussen sloop op de haven een rode kater richting viskraam waar de paling lekker hing te roken. Werkelijk overal klonken schippersliedjes uit de kelen van weer een shantykoor. En iedereen genoot. Techniek opsnuiven bij Huisman SCHIEDAM - De firma Huis- man-Itrec is soms nega- tief in het nieuws geweest, waar het ging om de grote schoorstenen van de spui- terij van het bedrijf. Maar wat gebeurt er nu eigen- lijk achter de poorten van dit internationale bedrijf? Het bedrijf is daar altijd erg open in en organiseert elk jaar voor een groeiende groep belangstellenden een speciale Open Dag. Zaterdag 27 September was het weer zover. Iedereen die nieuwsgierig was mocht een kijkje komen nemen en dat waren er ook dit jaar, mede door het mooie weer, weer heel wat. Het bedrijf had voor een gevarieerd programma gezorgd. Zo waren er ver- schillende rondleidingen over het terrein, kon een bezoekje worden gebracht aan de fabriek en konden demonstraties worden bij- gewoond in de lasschool. Wie dat wilde kon daarna naar het schip Fairplayer van Jumbo lopen om te zien hoe een Heavylift-ves- sel er van binnen uitziet. En er kon zelfs een rond- vaart worden gemaakt met de Freijr, het marineschip van Zeekadetkorps Gouda. Maar er was nog veel meer te doen, zoals duiken in een duiktank, een 'ritje om- hoog maken' in een man- bak of misschien wel even kijken op de banenmarkt of je droombaan tussen de vacatures van Huisman- Itrec zit. BECKVASTGOED Uw makelaar in onroerend goed Wij werken op een no cure no pay basis. Boylestraat 1 Schiedam 010 262 00 30 www.beckvastgoed.nl Nieuw in Schiedam Voor een nieuw te openen sport- centrum in Schiedam zoeken wij: voor het geven van lessen in: Streetdance Showballet Aerobics, steps, etc. Kinder-judo Kinder-karate of taekwondo Recreatief kickboxing Spinning Tevens zijn wij op zoek naar een parttime voor achter de bar/receptie Voor enkele uren 's middags, na 16.00 uur (dus na schooltijd). Stagiaires kunnen ook solliciteren. Ook zijn onze zalen te huur voor sporten die wij niet geven. Sollicitaties uitsluitend via e-mail: info@toledosports.nl met vermelding van naam, adres, telefoonnummer, etc. En uiteraard de functie waarvoor je solliciteert en je beschikbare uren. Het op een na grootste postbedrijf van Nederland Sandd zoekt voor geadresseerde postbezorging Een goede balans tussen vrije tijd en verdiensten. Een paar uur bezorgen op dinsdag en vrijdag. De te bezorgen post wordt thuis afgeleverd. Bel snel voor een wijk bij u in de buurt! of kijk op www.sandd.nl mm woensdag 1 oktober 2008 - XQ84 De 24e editie was een succes en biedt veel hoop voor een spetterend jubileum in 2009. Vooral jonge avonturiers keken hun ogen uit bij Huis man. Het mooie weer hielp een handje mee. Voto: Bart Bos Openingstijden: di.-vr. 13.00 - 20.00 uur za. 08.00 - 16.00 uur maandag gesloten van 's-Gravensandestraat 56b - Schiedam Tel. 010-245 9911

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 11