l»AU maas stad Vanaf half november is het filiaal aan de Abraham van Stolkweg 64 elke zondag geopend. special tekst: Johannes Zwart ALS *T O M SPORT OAAT Al ruim veertig jaar is Daka een begrip in de Randstad. Naast een ruim assortment hebben de zes filialen elk hun eigen specialiteit. Op die manier zet Daka voor sportspeciaalzaken de standaard. Of het nu goat om een nieuw snowboard, sportieve skikleding, of gewoon een poor warme handschoenen, Daka is de sportspeciaalzaak die heeft wot u nodig hebt. Bij Daka vindt u een ruim assortiment van bekende A-merken als O'Neill, Falcon, Brunotti, Gaastra, Peak, Atomic, Killy, Head, Burton, Moncler, Flow, Nike, Adidas, Solomon, Napapijri, Locoste, Bjorn Borg, Tenson, Craft, Barts en Esprit. Overigens niet alleen voor de wintersport. week kunt u ski's leasen. En voor de kinderen geldt een tarief van slechts 35 euro. Hoe dan ook, Daka laat u niet in de kou staan. Kent u dat, dat u een winkel binnenloopt en graag even te woord gestaan wilt worden door iemand die verstand van zaken heeft, in plaats van door een invalkracht die niets van sport weet? Bij het Daka-filiaal aan de Abraham van Stolkweg zijn gespecialiseerde medewerkers aanwezig met kennis van zaken, die uit eigen ervaring weten hoe zij u moeten adviseren. Het wintersportseizoen komt eraan, en Daka is erop voorbereid. Vanaf half november is het filiaal aan de Abraham van Stolkweg elke zondag geopend en u kunt hier trouwens altijd gratis parkeren. Wei zo handig, als u bedenkt dat Daka vanuit Leiden, Hoek van Holland of Dordrecht binnen twintig minuten te bereiken is! Men ontvangt u graag bij Daka, als't om sport gaat! Wilt u meer informatie over Daka, kijk dan op www.daka.nl Maar alleen een uitgebreid assortiment aan wintersportartikelen is niet het enige wat u bij Daka aantreft. Op de ski-fit-afdeling bijvoorbeeld Nieuwe ski's aanschaffen, een ander snowboard misschien, een tweede ski-pak... het kunnen uitgaven zijn die even niet uitkomen. Denk dan eens aan het Daka-leaseplan! Voor 50 euro per Als u dit leest, is het filiaal aan de Abraham van Stolkweg 64 in Rotterdam net grondig verbouwd. De ski- en snowboardafdeling alleen beslaat al zo'n 3500 m2 en is daarmee de grootste van de Benelux. Daarnaast heeft dit filiaal zo'n 500 m2 aan accessoires. U vindt dus gegarandeerd wat u voor deze winter zoekt! kunt u uw skischoenen naar uw wensen laten aanpassen. Uw ski's afstellen? Daka beschikt over een speciaal afstelstation. En wilt u uw oude ski's of skischoenen omruilen voor een nieuw paar, maak dan gebruik van de unieke Daka- omruilactie. zich aan de helling aan, terwijl het bovenste skidek (controledek) de kracht die de skier uitoefent, perfect doorgeeft in elk deel van de bocht. De twee ski's die afzonderlijk worden vervaardigd, vormen een geheel, maar kunnen toch onafhankelijk van elkaar bewegen. De wereldpremiere van de Atomic Doubledeck (D2) markeert het begin van een nieuw tijdperk in het Alpine-skien. Atomic D2, natuurlijk verkrijgbaar bij Daka Sport. Atomic Doubledeck technologie, een revolutionaire ski-constructie, ontwikkeld door Atomic. Een opmerkelijke primeur in de Alpine wintersport: Een ski die zich automatisch aanpast aan zowel uw individuele ski-stijl als aan de wisselende condities van de skipiste. Een ski die is ontworpen om aan ieders wens te voldoen, van beginneling tot top- skier. Met de unieke (D2) Doubledeck constructie van Atomic zijn in de winter 2008/2009 voor het eerst zowel de kromming als de buigzaamheid van ski's variabel. Het onderste skidek (adapterdek) past

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 16