Uitnodiging aan onze reizigers (en aan iedereen die dat nog niet is) 1 I M Als reiziger hebt u vast al gemerkt dat de RET volop in beweging is en u op de eerste plaats zet. Binnen Nederland zijn we de voortrekker op het gebied van openbaar vervoer. Zo hebben we iedere dag al ruim 100.000 reizigers met een OV-chipkaart. De RET is Aardig onderweg, maar we zijn er nog niet. De komende jaren bouwen we verder aan nog beter openbaar vervoer. We willen meer en meer tevreden reizigers. En daar zullen we alles aan doen. We nodigen u uit om met ons mee te gaan. De RET is "Aardig onderweg". Met die twee woorden willen we u heel wat vertellen. Aardig onderweg betekent dat we er voor u zijn, voor de inwoners en reizigers in de regio Rotterdam. Met een vriendelijk gezicht en met modern en comfortabel materieel dat goed is voor het milieu. Aardig onderweg betekent dat we er elke dag aan werken om het openbaar vervoer nog beter te maken. Bus, tram en metro komen samen in een uitgekiend vervoersnetwerk. Als reiziger kunt u kiezen uit meer openbaar vervoer en betere verbindingen. Vanaf half december wordt de dienstregeling en het aanbod flink uitgebreid. We komen op steeds meer plaatsen en we komen er vaker. Zo krijgt u betere aanslui- tingen en bereikt u sneller uw bestemming. Op 18 oktober 2008 zetten we de eerste stap. En hoe! We organiseren dan voor de eerste keer het RET NK Tramtrekken, middenin de stad op de Coolsingel. Kom ook kijken en zie met uw eigen ogen hoe we de RET de eerste meters op weg trekken. Of doe mee als Tramtrekteam. Geef uw team vandaag nog op via www.tramtrekken.nl. Reageer snel want het aantal plaatsen is beperkt! 18 oktober wordt een mooie herfstdag. Jarno Hams, de sterkste man van Nederland, is van de partij. Op het podium staan de T.O.K. Rhythm Brass band en DJ Valentijn. Het kaartje ligt voor u klaar bij de RET stand, ingang halte Stadhuis (aan de kant van het Stadhuisplein). Op dit station kunt u direct opstappen. Kom dus naar de Coolsingel op 18 oktober en neem uw hele familie mee! Half oktober gaat u beter geinformeerd op reis en krijgt u een completer reisadvies, dankzij onze nieuwe website. Er komen camera's in alle bussen, trams en metro's voor meer veiligheid. En we zoeken hon- derden extra personeelsleden om u onderweg nog beter van dienst te kunnen zijn. AARDIC ONDERWEG

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 24