Business op het Wafer 2008 6 oktober 2008 Vlaardingen - 7 oktober 2008 Capelle aan den IJssel/Krimpen aan den IJssel 8 oktober 2008 Schiedam - 9 oktober 2008 Rotterdam Alexander - Kralingen/ Crooswijk Wat houdt Business op het Water in? Business op het Water is een drijvend netwerk evenement wat op lokaal niveau wordt georganiseerd. Het luxueuze schip The River Dream biedt de beursvloer voor het evene ment, de locatie is op elke dag een andere gemeente. Wat is het succes van B0HW? Belangrijk is dat BOHW gedragen wordt door veel lokale partijen. Dit zijn de gemeenten, businessclubs en onderne- mersverenigingen. Samen met deze partijen slagen wij erin om een mooi lokaal business evenement te organiseren. Wat zijn de belangrijkste doelstellingen? BOHW is een evenement wat een dag duurt en is opgezet om lokale ondernemers de mogelijkheid te geven om elkaar (beter) te leren kennen. Voor alle partijen is BOHW een geweldig platform om zich te presenteren en de relatie met de ondernemers te versterken. Business op het Water is een laagdrempelig evenement om te netwerken en zaken te doen, dus ideaal voor zowel grote als kleine ondernemers. Waarom op een schip? De reden voor een schip is eigenlijk simpel. Door een loca tie te hebben waarmee je het geheel kunt verplaatsen, is het Je vertelde net iets over laagdrempeligheid, leg eens uit? Business op het Water is een laagdrempelig evenement voor deelnemers en bezoekers. De deelnemers betalen 495,00 exclusief BTW voor deel- name. De toegang voor bezoekers om Business op het Water te bezoeken is gratis. Hoeveel bedrijven kunnen er meedoen? Business op het Water biedt 40 ondernemers de ruimte pro- ducten en diensten te presenteren via een eigen presentatie- ruimte van 2x2 meter. Hoe weten de lokale ondernemers dat BOHW in hun gemeente is? Alle ondernemers van de gemeente worden uitgenodigd met een mooie full colour uitnodiging. Daarnaast wordt de on- dernemer meerdere malen bereikt via verschillende midde- len. Door deze directe communicatie verwacht de organisa- tie circa 700 ondernemers per locatie van Business op het Water te mogen ontvangen. Hoe succesvol is Business op het Water? Het concept draait al vier jaar met succes. De gemeente Komen er meer dagen Business op het-Water? Als het aan ons ligt wel. Het is een concept wat een plat form biedt voor ondernemers, ondernemersverenigingen en gemeenten om elkaar op een prettige manier en redelijk ont- spannen te ontmoeten. Wel is het van groot belang om deze partijen 00k te betrekken bij de organisatie om tot succes te komen. Een slot woord? Ja zeker. Als bedrijven willen deelnemen kunnen zij zich inschrijven via de website van Business op het Water www. businessophetwater.net. Gemeenten of Business- en ondernemersclubs die interesse hebben in Business op het Water kunnen altijd vrijblijvend contact met ons opnemen. mogelijk in financieel opzicht laagdrempelig te blijven voor deelnemers. Wij richten het schip een keer in en vareri langs de diverse gemeenten. Voorwaarde is natuurlijk wel dat de gemeente aan een grote rivier ligt, zodat wij er met het schip kunnen komen. Schiedam gaat dit jaar haar 5 jarig jubileum vieren. Busi ness op het Water wordt sinds 2006 in Vlaardingen georga niseerd. In Capelle aan den IJssel gaan wij 00k de derde editie or ganiseren en Rotterdam Alexander en Kralingen-Crooswijk zijn dit jaar nieuw. De reacties zijn uiterst positief en zowel de kwaliteit als de bezoekersaantallen worden als zeer prettig ervaren. Be- staande deelnemers erkennen dit en doen in 2008 weer mee met Business op het Water. Kortom, Business op het Wa ter heeft zijn kwaliteit bewezen en is hard op weg om uit te groeien tot het grootste Business to Business evenement van Zuid-Holland. We spraken met Peter Regoord Van Expo Select Evenementen Organisatie en Advies BV. Peter is de geestelijke vader van Business op het Water.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 28