Netwerken te water op The River Dream 'Business op het Water' in Schiedam Deelnemers Business op het Water Expo Select Evenementen Orqanisatie Gemeente Schiedam Vink Standbouw Koos van der Bilt Careermaker Rijnmond Business Maasstad Weekbladen Rabobank Schiedam - Vlaardinqen Van Luin Hypotheken BV PMF Multicopy Schiedam Spaanse Grave Relaxing Nederland Strukton Bouw Vastqoed D en S Vastqoed BV. BSG Group BV Nicotradinq BV Drukkerij van de Water De Zakenkrinq Schiedam e.o. Breur IJzerwaren en Gereedschappen PKS Group Soundhouse Advanced Programs CSU Security Services Een concept dat in een keer alle mogelijkheden biedt om dat lokale bedrijfsleven te stimuleren. De beurs biedt een platform om gemakke- lijk contacten te leggen. De financiele drempel is laag en de uitstraling van het eve- nement groot. Deelnemers krijgen aan boord een eigen stand om promotie mee te bedrijven. Expo Select zorgt bij elke beurs voor professi- oneel gedrukte uitnodigin- gen voor de ondernemers. En, hovenal, 'Business op het Water' blijkt al jaren een succes en zorgt daarmee voor haar eigen promotie. Dit jaar vinden maar liefst vier achtereenvolgende 'Business op het Water' beur- zen plaats. Op maandag 6 oktober bijt Vlaardingen de spits af, op 7 oktober gevolgd door Capelle aan den IJssel en Krimpen aan den IJssel. Op 8 oktober volgt Schie dam en op 9 oktober wordt de 'Business op het Water' reeks afgesloten door de Rotterdamse deelgemeen- ten Kralingen-Crooswijk en Prins Alexanderpolder. Speedmeet Een van de spraakmakende onderdelen van 'Business op het Water' is de 'speedmeet'. Elk uur is er een ronde om snel informatie met een col- lega ondernemer uit te wis- selen. Het contact duurt niet langer dan acht minuten en in totaal krijgt u drie 'speed- meets' achter elkaar. Soms is het jammer om na acht minuten al te stoppen met een gesprek, maar door het uitwisselen van visitekaart- jes is er natuurlijk volop ge- legenheid om na 'Business op het water' nog eens uit- gebreid verder kennis te ma- ken en zakelijke mogelijk heden met een plezier bij- eenkomst te verenigen. De 'speedmeet' aan boord van The River Dream is slechts het begin van wat een zake lijke relatie kan worden. De 'speedmeet'is dan ook een doeltreffend middel om snel kennis te maken te zien of er een basis voor verder con tact is. Waar zou u anders zo snel verschillende collega ondernemers spreken? Eigenlijk is de conclusie dui- delijk: 'Business op het Wa ter' is een evenement dat u eigenlijk niet mag missen, als uw gemeente eenmaal meedoet. Het is laagdrem- pelig, u hebt geen omkijken naar de organisatie, want die wordt voor u gedaan. En na afloop bent u honderden potentiele partners rijker... Een ondernemer die zo'n kans niet grijpt, doet zich- zelf eigenlijk tekort. SCHIEDAM - 'Business op het Water' wordt dit jaar voor de vijfde keer in Schiedam gehouden. Een succesverhaal dus, zo blijkt. Schiedam is een grote stad voor ondernemers. Er zijn niet minder dan vijf verschillende bedrijventerreinen te vinden. De stad is gunstig gelegen en vanuit verschil lende richtingen goed bereikbaar. De gemeente heeft een apart ondernemersloket en stimuleert het ondernemer- schap ook op andere manieren. Zoals met deelname aan 'Business op het water'. De gemeente hecht eraan goed op de hoogte te blijven van wat ondernemers belangrijk vin den. Daarvoor zijn bijvoorbeeld accountmanagers voor de bedrijventerreinen aangewezen. De gemeente stimu leert panden eigenaren om hun panden aan te pakken en het winkelhart een betere uitstraling te geven. Maar on dernemers moeten natuurlijk ook onderling weten wat ze van elkaar kunnen verwachten en hoe ze kunnen samen- werken. Daarvoor is 'Business op het Water' de aangewe zen weg, zoals de voorgaande vier jaren is gebleken. Onder de deelnemers zijn onder meer de gemeente Schie dam en verschillende ondernemersverenigingen. Een volledige deelnemerslijst vind u elders in deze krant. Zo als gebruikelijk zal ook dit jaar een ondernemersborrel plaatsvinden tijdens 'Business op het Water'. Die is op 8 oktober van 18.00 tot 19.00 uur aan boord van The River Dream. De gelegenheid voor alle ondernemers uit Schie dam om kennis met elkaar te maken en contacten verder uit te bouwen. The River Dream ligt afgemeerd aan de Maasboulevard in Schiedam. 'Business op het Water': 9 oktober van 14.00 uur tot 21.00 uur. Expo Select Evenementen Organisatie en Advies be- dacht een aantal jaren ge- leden de perfecte plek om met ondernemers onder el kaar te netwerken. Stap aan boord, luidt sindsdien het devies. Aan boord van The River Dream, wel te ver- staan. Daar vindt Business op het Water plaats, een unieke bedrijvenbeurs waar deelnemers met elkaar en elkaars relaties kennis kun nen maken. Van 6 tot en met 9 oktober is het weer prijs. Vier da- gen achter elkaar meert The River Dream af bij de deel- nemende gemeenten. De beurs, ondersteund door mediapartners Rijnmond Business en Maasstad Week bladen, is de plek om nieuwe klanten te ontmoeten en be- staande relaties te verster- ken. Business op het Water is toegankelijk voor grote en kleine bedrijven. Meestal wordt het initiatief genomen door een gemeente of onder- nemersorganisatie. Dat be- tekent dat ondernemers en gemeenten financieel bijdra- gen aan een lokale 'Business op het Water' beurs. En dat maakt het des te aantrek- kelijker voor bedrijven om mee te doen; ze hoeven im- mers alleen nog maar 'in te stappen' bij een initiatief dat al in werking is gezet. Het hart van elke 'Business op het Water' is zoals gezegd het schip The River Dream. Dat ligt bij een beurs de hele dag aan de kade van de betrokken gemeente. De ondernemers krijgen aan boord uitgebreid de gelegen heid om met honderden vak- genoten kennis te maken. Elke deelnemende onder nemer mag namelijk 50 re laties van buiten de betrok ken gemeente uitnodigen, dus 'Business op het Water' is ook een uitgesproken kans om het al bestaande netwerk op een leuke manier te on- derhouden. Alle bedrijven uit de betrokken gemeente worden bovendien uitge- nodigd om 'Business op het Water' te bezoeken. Sterk gemeentelijk bedrijfsleven 'Business op het Water' is een prima concept voor ge meenten die zich sterk ma ken voor hun bedrijfsleven. ■mm- EESDR Voor meer informatie: info® exposelect.nl. Zie ook www. exposelect.nl of Fout! De REGio - Het klinkt als een droom: op een riviercruise- schip ontspannen met je ondernemersnetwerk beziq zijn. Maar de droom wordt komende week werkelijk- heid. Aan boord van The River Dream vindt in vier gemeenten in de regio het evenement Business op het Water Plaats.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 29