Hoe lang blijft u nog wachten op uw knie-, enkel- of schouderoperatie? f Star ZESTIENHOVEN zkn KWALITEIT, SERVICE EN SNELHEID! Bij Medinova Kliniek Zestienhoven kunt u snel terecht! in de regio Rijnmond Ook buiten werktijd bloedafname en onderzoek mogelijk Telefonisch bereikbaar van 7.00 - 19.00 uur Geen wachtlijsten Geen wachtlijsten voor een MRI Uw verzekering vergoedt Zeer goede service Hooggespecialiseerde artsen Expertise Centrum op het gebied van de knie, enkel en schouder Snel weer op de been door innovatieve manier van opereren (minimaal invasief*) Kliniek Zestienhoven, Vliegveldweg 65, 3043 NT Rotterdam www.kliniekzestienhoven.ni Wij zijn telefonisch bereikbaar op 010 - 2989898 (Ma t/m vr 8.00-17.00 uur) Wacht niet langer, onze zorg is er ook voor u! www.medinova.com Star-MDC is al 60 jaar hit vertrouwde adres voor bloed prikken en medisch onderzoek. Bloedafname en onderzoek vinden plaats op verwijzing van de huis- arts, de verloskundige en/of de specialist Bloedafname en onderzoek dicht bij huis of werk, door uitgebreid netwerk van regioposten (6) en bloedafname-locaties (ca. 85) Laboratorium- en microbiologisch onderzoek Functie- en beeldvormend onderzoek (o.a. div. echo-onderzoek, cardio- logisch onderzoek, longfunctie-onderzoek, ambulante bloeddrukmeting, oogfoto's) Trombosedienst (en zelfcontrole-centrum) Diabetesservice Prenataal onderzoek Wilt u meer informatie? Informatie over onze openingstijden, onze locaties in uw woon- of werkomgeving en/of onderzoeksmogelijkheden kunt u vinden op de website www.star-mdc.nl Voor telefonische informatie kunt u terecht bij ons Infocentrum: 010 - 289 02 50. f MEDINOVA K L I N I E K *Door de minimaal invasieve methode heeft u een kleine operatiewond, minder bloedverlies en weef- selschade, minder pijn na de operatie en daardoor bent u snel weer op de been! Wij noteren uw gegevens, nemen samen een medi- sche vragenlijst door en kijken welke datum u schikt. Medisch 3 La I Diagnostisch Centrum Medisch Diagnostisch Centrum

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 48