Supervrouwelijk of speels met een kwinkslag Verzekerde zorg mogelijk hitmen 10 werkdagen! Welkom bij ParkMC PARK PARK www.parkmc.nl rotterdampas Lingerie najaar 2008 Zelfstandig Behandel Centrum voor: Plastische-, reconstructieve- en handchirurgie. Diverse behandelingen met verzekerde zorg: Moedervlekken, spataderen, gynaecologie, orthopedie en neurochirurgie. Dagtocht Kerstmarkt Keulen Het grote Terra POPconcert, Isala Theater Rondvaart en lunch de Biesbosch Havenspel Rotterdam Dagtocht Hellendoorn Heksendoorn GoedeMiddag op de Euromast Dagtocht Efteling voorlede maasstad weekblade najaars-bijlage De wintercollectie van Chantelle is zoals we van het merk gewend zijn zeer vrouwelijk. Veel kant en ook de strikjes ontbreken niet. De Couture stijl voert de boventoon in de nieuwe herfst-winter V Passionata Komt dit najaar met een collectie die uitblinkt in ver- leidelijkheid. Glamour is hier het toverwoord. De collectie is su pervrouwelijk met een vleugje retro. Een knipoog naar de pin-ups uit de jaren vijftig. De look en feel zijn sexy en uitdagend. Kant, glanzende stof en linten worden gecombineerd tot een betoverend patchwork ontstaat. collectie. De silhouetten zijn braaf of juist extravagant. Dankzij een mengeling van grote herziene klassiekers en glamoureuze noviteiten is de collectie de mode voor de stralende en sensuele vrouw. Zwoele winter Als het van Hunkemoller afhangt, wordt het een zwoele winter. Of je nu wil behagen op de dansvloer of gezellig thuis op de bank zitten, volgens Hunkemoller kun het niet zonder een van de sexy setjes in satijn, ook weer met kantwerk -schijnt het nu wel of niet door?- en strikjes. Nieuw bij Hunkemoller is de collectie binnenhuisensembles. Ze zijn praktisch om lekker te cocoonen maar het comfort doet niets af aan de elegantie. Guus Schlatmann heeft voor Hunkemoller een limited edition lijn gemaakt deze winter. De Limited Edition wordt gekenmerkt door lichte materialen van hoge kwaliteit en pure lijnen en is uitgevoerd in vintage kleuren. Pronkstuk van de collectie is het zwarte retro badpak, deze trend heeft Hunkemol ler goed begrepen: pijpjes, een blote rug, een elegant halterbandje in de nek en een grote strik. Glow in the dark Lingerie die licht geeft in het donker? Ja het bestaat echt; de jar- retelles, slipjes en bh's van het Australische bedrijf LuminoGlow zijn gemaakt van kant met daarin een draad verwerkt die oplicht in het donker. Hetzelfde principe dus als de sterretjes die je als kind aan je plafond had maar dan anders. Compleet anders! U IINIEK IN NEDERLAND K L I N I E K ROTTERDAM ME D I S C H CENTRUM Voor meer behandelingen zie: Park Medisch Centrum Hoofdweg 90 3067 GH ROTTERDAM Tel.: 010 - 436 15 37 E-mail: info@parkmc.nl www.rotterdampas.nl 010-4984666 Hoewel de lingerie's winters veel meer dan in de zomer in het verborgene blijft, speeft de ondermode ook dan een grote rol. Om je silhouet vorm te geven bijvoor- beeld en omdat het gewoon leuk is om je mooi te voelen. De trends voor het najaar van 2008: supervrouwelijk, sexy en ook speels; er is zelfs (echt waar!) glow-in-the-dark-lingerie verkrijgbaar. Glamour vind je bij Passionata. Sexy setjes in satijn van Hunkemoller. Veel kant en strikjes bij Chantelle. Het nieuwe herfst magazine is uit! Hutterdim

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 51