De laatste modetrends Alles kan en alles mag! These boots are made for wplking... Beautiful Black Bijous m pr** m OIOIOIO 1 mm Haarmode Tre n dy^ra drzefflu it Itatie i maasstad weekblade -bijiage De basis kleuren voor deze winter zijn zwart, bruin- en grijs- tinten. Opvallend zijn warme herfstkleuren als petrol, mos groen en alle varianten op warme blauw- en groentinten. Een van de contrastkleuren deze winter is rood. Dit gaat van bordeaux tot warmrood en vermiljoen. Andere kleuren die het goed doen deze winter zijn felle kleuren als aqua, geel, felgroen en oranje. Alles wat met knitwear te maken heeft, kan deze winter. Dit gaat van fijn cashmere tot grove breisels. Vooral deze laatste zien we veelvuldig in de diverse collecties. Wijde pijpen, hoge tailles en bandplooi. Het zijn de trefwoor- den voor deze winter. Wil je er helemaal volgens de laatste trends bijlopen? Kies hier dan voor! Toch kan de skinny of rechte pijp nog steeds. De lage taille mag wel uit de kast. Ze- ker als je boven de 30 bent! Deze winter zien we weer veel lange vesten en zelfs lange blazers in de collecties. Leuk op een kort jurkje zoals hier. Maar 00k prima op een jeans of nette pantalon. En ideaal De nieuwe Haarmodelijn voor de herfst-winter 2008-2009 van de Gezamenlijke Nederlandse Kappers (GNK) heet 'Capture'. De moderne kapsels hebben veel glans, volume, textuur en laagjes. Je kan kiezen uit de thema's: City Cou ture (stijlvol), Country Club (romantisch) en Culture Clash (jong). Of maak je eigen combinatie, laat je inspireren door deze foto's en geef je creativiteit de vrije loop. Alles kan en mag, feel free! ep v.- i voor diegene die bepaalde li- chaamsdelen willen verhul- len! Zakelijk en vrouwelijk Caroline Bliss pakt deze herfst uit met een collectie in discrete kleuren en ster- ke silhouetten. De zakelijke 'eighties' stijl drukt duidelijk zijn stempel op de collectie maar het blijft wel vrouwe lijk. Het zakelijk karakter van de collectie weerspiegelt zich misschien wel het meest in de androgyne pantalons die veelal worden gecombi- neerd met truien in fijn brei- werk. Alle grijstinten spelen een dominante rol met daar- bij accenten in camel, paars, wit of blauw. Combinaties van offwhite met zwart hou- den het eenvoudig en krach- tig. Chique look Bij modehuis Betty Barclay zet de trend richting chique look zich voort, waarbij aantrekkelijke con- trasten worden bereikt door combinaties met sportieve, verfraaiende of zeer vrouwe- lijke elementen. De nieuwe herfst-/wintercollectie toont een samenspel van de sie- rende elementen van de ja- ren '20 en '40 in samenspel met de markante belijningen van de jaren '80. Volumineuze bovenstukken in combinatie met smalle onderstukken die het li- chaam accentueren, voile- dig in jaren '80 stijl, zijn de meest aangekondigde trend- looks. Silhouet is waar het allemaal om draait. Ook in Nederland is het in- middels een niet meer weg te denken naam. De model- len Simona en Desiree zijn deze winter een must have en vallen op door het ont werp en de kleuren. Bei- den hebben een gedegen en soepele rubberen kunststof voetvorm met een halfhoge polyester tecno schacht. De siree is juist anders door de rits aan de voorkant van de schacht. Simona heeft een verstelbaar geregen koordje aan de bovenkant, waardoor de laars nauw aansluit. De laarzen zijn gevoerd met schapenwol. De laars heeft een stevige zool en is dus uiterst geschikt voor een stevige wandeling op het strand, een middag- je winkelen of een ommetje met de hond. Dus wie in de ban is van Ba sic en Black, laat zich beto- veren door deze bijous beau ties. De Sieraden van BB Brasil kenmerken zich door hun spirituele setting. Af- beeldingen van heiligen zijn aangevuld met geluksamu- letten en gelukslintjes van Senhor do Bonfim waardoor BBBrasil kan bogen op een behoorlijk assortiment. De collectie van BBBrasil om- vat armbanden, kettingen, rozenkransen, sieraden voor kinderen en andere mode accessoires als een mobiele telefoonhanger en een boe- kenlegger. De Latijns-Amerikaanse BB Brasil beauty's sieren pols, schouder of kledingstuk. Ze worden met de hand en met liefde vervaardigd. Als de drager of draagster ervoor open staat, voelt hij of zij ook de warmte en aandacht die de gever ermee bedoelt. cB Wat trekken we aan deze winter? Basiskleuren als grijs, zwart, blauw, en mosgroen? Of juist telle kleuren, drukke prints en rare materialen? De collecties van de diverse modehuizen laten uiteraard de nodiqe verschiilen zien maar toch zijn er duidelijke trends waarneembaar. Nadruk op het silhouet bij Betty Barclay. Wijde pijpen en brede riemen bij Caroline Bliss. De nieuwe laarzen van Olang vallen op door ontwerp en kleur. Het trendy Italiaanse schoenenmerk Olang is een begrip in alle wintersportgebieden; van As pen tot Gstaad of van Val d' I sere tot Banff. BBBrasil komt met een nieuwe lijn zwart-witte bijous. We hoeven ge- lukkig niet ver te zoeken, ze zijn in Nederland in diverse plaatsen verkrijgbaar.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 53