Ontbijt voor nieuwe ondernemers in Winkeigids Eerste prijs wisselbeker voor Scoutingsgroep K maasstad arbeidsmarkt opleidinqen Gemeenteberichten Werkgroep Advies Commissie Wonen zoekt leden www.schiedam.nl De special Maasstad Werk(t) gericht op de arbeidsmarkt en opleidingen in het Rijnmondgebied verschijnt 8 oktober weer in uw weekblad. Uw reservering/advertentie ontvangen wij graag uiterlijk vrijdag 3 oktober. Voor meer informatie, bel: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mail ta@maasstad.nl Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: - 1 Berk, in verband met dunning, staande in de achtertuin van het pand Kerklaan 58, 3121 te Schiedam - 1 Meidoorn, in verband met aanleg van een invalidenoprit, staande in Oosterstraat thv nr. 51, 3112 te Schiedam - 3 Sierappels, in verband met herinrichting van de openbare ruimte en een matige conditie, staande Van Haarenlaan thv Vlaardingerdijk, 3119 te Schiedam* hiervoor geldt een herplantplicht van drie Lindes op de kaplocatie Een vergunning wordt verleend onder de standaardvoorwaarde van feitelijk niet-gebruik tot het moment van defmitief worden van de vergunning. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na de dag van verzending van de vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw W. Dharmlal, tel: (010) 2191790. Niemand zit te wachten op problemen als ramen die niet goed open kun nen. Een keuken waar niet voldoende daglicht is. Te weinig stopcontacten in huis. Een berging waar geen fietsen in passen. Een te kleine slaapkamer. Een woongebouw waar men zich niet veilig voelt. Kennelijk wordt over deze punten door ontwerpers niet altijd goed nagedacht. VAC Schiedam kijkt al voor de start van de bouw met deskundigheid naar bouwplannen en toetst de gebruiksmogelijkheden en comfort van de woning of het woongebouw. VAC Schiedam geeft vervolgens adviezen en komt zo op voor het woonple- zier van (toekomstige) bewoners. Door cursussen en/of scholing wordt de praktische ervaring en theoretische kennis van de leden actueel gehouden. Bent u een kritische woonconsument m/v die: - gei'nteresseerd is in bouwen en wonen. - mondeling en schriftelijk kan rapporteren - overweg kan met een computer? Dan is de Advies Commissie Wonen iets voor u! VAC Schiedam De Advies Commissie Wonen, is een werkgroep van vrijwilligers die momen- teel bestaat uit negen enthousiaste leden. Het is een commissie die kritisch kijkt naar de praktische bruikbaarheid en toegankelijkheid van nieuwbouw en renovatie woningen. VAC Schiedam is aangesloten bij de landelijke organisa- tie en het kenniscentrum VACpunt Wonen (www.vacpuntwonen.nl). De commissie adviseert de opdrachtgever van woningbouw- of wijkplannen, dat kan zijn de gemeente, een woningcorporatie of een projectontwikkelaar. Bel of mail voor meer informatie naar het secretariaat VAC Schiedam, tel. 010-473 18 52 vac.comm.schiedam@gmail.com. Alle nieuwe winkeliers die dit jaar voor het eerst in de winkeigids Ontdekschiedam.nu staan kregen vrijdag 26 September aan een grote tafel voor de Korenbeurs een ontbijt aangeboden. Onlangs is de gids up-to-date ge- maakt en door Stichting Promotie Schiedam opnieuw uitgegeven. Met deze herdruk zijn in totaal 200.000 exemplaren uitgebracht. Dit is mogelijk gemaakt door bijdragen van de gemeente Schiedam, Fonds Schiedam Vlaardingen en e.o. en Stichting Winkelontwikkeling Schie dam. Foto: Jan van der Ploeg De Gondelvaart tijdens de Branders- feesten bleek ook dit jaar gezien het aantal toeschouwers en deelnemers een publiekslieveling. Tijdens het Schippersbal in het Ste- delijk Museum werden de prijswin- naars van de Gondelvaart bekend gemaakt. De jury o.l.v. burgemeester Verver was het er unaniem over eens dat de scoutingsgroep Burgemeester van Haarenlaan de eerste prijs ver- diende. Uit handen van burgemeester Verver werd hen de beker en een wisseltrofee uitgereikt. Foto: Jan van der Ploeg 1 oktober 2008 nummer 39 Pagina 4 Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelljk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 7