Showcase Bloc Party Adje's ZingaSong Show tweemaal terug De vieste kindjes van heel Rotterdam DJ Chuckie in Off Corso Maaltijd met amusement in Prinsestheater ROTTERDAM - De Engelse band Bloc Party geeft op zaterdag 25 oktober een exclusieve showcase in WATT. Dit spe- ciale optreden staat in het teken van het nieuwe album 'Intimacy' waarvan op 27 ok tober de cd-versie verschijnt. De kaartverkoop voor het concert van Bloc Party is in- middels gestart. Postpunkband Bloc Party vverd in 2002 opgericht en wordt ge'inspireerd door bands als New Order, The Cure en Joy Division. Ook invloeden van Gang Of Four, Franz Ferdinand en Liars zijn terug te vinden in hun songs, die vooral geken- merkt worden door hun ner- vositeit en sterk opzwepende ritmesectie. Het viertal uit Londen debu- teerde in 2005 succesvol met het album 'Silent Alarm', boordevol krasserige gitaar- nummers en gejaagde songs. Voor het Britse muziekblad NME was dit debuut aanlei- ding het te bombarderen tot 'Album of the Year'. Begin 2007 verscheen de opvolger 'A Weekend in the City' wel- ke een veel sfeervollere kant van Bloc Party aan de hori zon bracht. Aan inspiratie ontbreekt het de groep niet want ondanks het vele touren bracht Bloc Party in augustus 2008 op internet reeds hun derde al bum 'Intimacy' uit. Hierop valt te horen dat de band wederom het muzikale spec trum heeft verbreed. Net als Radiohead blijft Bloc Party zijn eigen grenzen verleggen en verstaat het de kunst om avontuurlijke, gedurfde mu- ziek te maken zonder dat de nummers daarbij aan toe- gankelijkheid inboeten. Op maandag 27 oktober ver schijnt de cd-versie van 'Inti macy' en om het interessant te maken voor de downloa ded van de site, zijn op de cd-versie enkele bonustracks toegevoegd. De showcase van Bloc Par ty is zaterdag 25 oktober in WATT aan de West-Kruis- kade 26-28 in Rotterdam. Kaartverkoop: www.watt- rotterdam.nl. Informatie: www.blocparty.com ROTTERDAM - Sappig! heeft de afgelopen 2 edities grote internationale na- men neergezet. DJ Sneak en Dennis Ferrer waren te gast. Nu is Rotterdam aan de beurt voor een absolute headliner! Voor de herfst- editie in oktober heeft SAPPIG! Chuckie uitge- nodigd. Hij is een van de grootste dj's van Neder- land is. Voor wie de Hei- neken Music Hall inmid- dels te klein is. Ook Leroy Styles is van de partij. Hij geldt als een van de ico- nen van het Rotterdamse uitgaansleven. Behalve dat hij landelijk een van de bekendste Rotterdam se dj's is, heeft hij voor de plaatselijke Dance Scene heel veel betekend. Wat de Roxy voor heel Nederland was, was de Now&Wow, waar Leroy programmeur was, een aantal jaren la ter voor Rotterdam. Sap- pig! met Chuckie, Leroy Styles, Joey Daniel, Nour Casablanca, The Freshest Kidz, L'Azizzi, Fatfuck, Cream, Civil staat vrijdag 31 oktober in Off Corso Rotterdam. Meer infor matie: www.sappig.nl ROTTERDAM - De 'Adje's Zin- gasong Show' komt terug in het Prinsestheater Rot terdam. Vanwege het eer- dere succes zijn opnieuw 2 data gepland waarop Adje en Theo hun show brengen. Op donderdag 16 oktober en donderdag 13 november 2008 brengt het duo, bij de theatermaaltijd, een mix van slapstick, meligheid, in- teractie en onvervalste mee- zingers. Adje en Theo halen in het Prinsestheater alles uit de kast om samen met het publiek een geanimeer- de en komische show neer te zetten. Op hun eigen ludieke en komische manier bewij- zen ze enigszins cryptisch dat stokpaardjes met goede ruiters zeer geschikte draai- molenpaarden zijn. Verder wedden Adje en Theo dat ze het voor elkaar krijgen op 'lieflijke wijze iemand uit het publiek in een doosje te doen'. Het duo brengt num mers uit eigen repertoire ten gehore. Natuurlijk is ook Adje's hit 'Boem is Ho, Tuut, Tuut!' mee te beleven. Het Prinsestheater Rotter dam verenigt maaltijden met amusement. Behalve de ZingaSong show van Ad je en Theo staat dit seizoen De Nachtclub, het Disco Dinner en de dinnershow 'Theatre Magique' op het programma. In De Nacht club laat gastheer monsieur Jacques de dinergasten ken- nismaken met zijn 3 lieftal- lige Love Angels die de ster- ren van de hemel zingen. Op de Disco Dinner avond kan er bij een buffet gekeken en meegedaan worden aan de songfestivalquiz en tijdens de dinnershow 'Theatre Ma gique' maken de gasten ken- nis met de uiteenlopende karakters van het rondtrek- kend theatergezelschap en worden zij meegenomen in een wereld vol magie, zang, dans en humor. Adje en Theo zijn donderdag 16 oktober en donderdag 13 november van 18.30 tot 23.30 uur te zien in Prinses theater Rotterdam. Meer in formatie: www.prinsesthe- ater.nl maasstad weekbladen journaal woensdaq 8 oktober 2008 - TX98 Adje en Theo brengen bij de theatermaaltijd een mix van slapstick, meligheid, interactie en onvervalste meezingers. Inciusief Adje's hit 'Boem is Ho, Tuut, Tuut!'. Rotterdam - Maasstad Weekbladen en het oude Luxor deden op 24 September een oproep aan de vieste kind jes van heel Rotterdam om zich te melden met een vieze foto van zichzelf. De actie was ge'inspireerd door de voorstelling 'Floddertje' die op 1 oktober in het the ater stond en daar op 15 oktober nog eens terugkeert. De voorsteling 'Floddertje' gaat over het vieste meisje dat er bestaat. Samen met haar hondje Smeerkees lukt het haar maar niet om schoon te blijven. Het muziek- theaterstuk is gebaseerd op de verhaaltjes van Annie M.G. Schmidt en de tekeningen van Fiep Westendorp. De actie leverde een aantal mooie vieze foto's op waarvan een bloemlezing op deze pagina. De jury koos als winnaars: 'Floddertje Cerize Ceha'en 'Floddertje Caithlyn Smink'. Zij winnen een speciaal VlP-arrange- ment tijdens de voorstelling van 16.00 uur op woens- dag 15 oktober. Vooraf krijgen deze 'viezerikken' een speciale 'Floddertje'-ontvangst en na afloop mogen zij de cast van de muzikale voorstelling ontmoeten. Het oude Luxor neemt contact op met de twee winnaars. Wlnnaar 1 'Floddertje' Ceha Winnaar 2 'Floddertje' Smink 'Floddertje' Peren Floddertje Edenburg 'Floddertje' Poppelier 'Floddertje' Louwers 'Floddertje' Van Dongen 'Floddertje' Kramer cfl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 26