are 32 tot 36 uur per week Verpleegkundige met pit Care2Care, Leiderdorp www.care2care.nl A maas stad SCHOUTEN Heb jij voor zorg of welzijn? Personeel gezocht! 's Heereri Loo Dan is Care2Care op zoek naar jou! ACCOUNT MANAGER AFFINITY GROUPS M/V ADVISEUR BINNENDIENST AFFINITY GROUPS M/V www.mijnmaasstad.nl Maasstad arbeidsmarkt opleidingen Deze full colour special verschijnt 4x per jaar Een greep uit ons actuele aanbod van vacatures: w: Cllgntcodrdlnatoren m/v 18 tot 32 uur per week Steunpilaren voor clienten 's Heeren Loo, Monster TeamcoacH m/v Verzorgenden en verplegenden m/v Op dit moment heeft Care2Care ruim 35 vacatures openstaan voor verzorgenden en verplegenden. Diverse mogelijkheden qua regio, locaties en dienstverbanden. Bezoek onze site voor meer informatie! Beschik je over relevante diploma's? Care2Care bemiddelt in banen in zorg en welzijn in een groot deel van Zuid-Holland. Bekijk het actuele aanbod in onze vacaturebank op www.care2care.nl. Grote kans dat ook jouw droombaan erbij zit! Je kunt ook je CV achterlaten in de CV-bank! Door onze goede samenwerking met zorg- en welzijnsinstellingen, kunnen wij je bemiddelen naar een leuke, nieuwe baan in deze regio! Meer dan 181 vacatures in zorg en welzijn op: Schouten Zekerheid gevestigd in de Schouten Toren (Rivium) bij de Van Brienenoordbrug in Rotterdam - verzekert en adviseert bedrijven, instellingen, brancheverenigingen en particuiieren. Door onze groei en om het succes van Schouten Zekerheid te continueren zoeken wij nieuwe collega's. ZEKERHEID met zorg verzekerd Westblaak 180, Postbus 1162 3000 BD Rotterdam Tel. 010 - 4004 491 Fax. 010 - 4004 453 E-mail: info@maasstad.nl Bezorging: E-mail: bezorging 1 maasstad.nl Tel. 09001010107 0,10/min) Jg Manager H. Kolmer, tel. 010 - 4004 290 Advertentiesi J. Toorop, tel. 010 - 4004 483 L. Dohmen, tel. 010 4004 248 Fax. 010 4004 459 E-mail: ta@maasstad.nl Chefredactie: E. Meijer, tel. 010 - 4004 490 Fax. 010 - 4116 454 Redactionele medewerking: C2W B. Blanckenburg VNCI Vereniging van de Nederlandse Chemische Industrie F. van Gelder Projectbureau Oktober Kennismaand W. Pouwer Uitgever: PCM Lokale Media BV Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij PCM Lokale Media BV, e.g. de betreffende auteur. werk t weekbladen Bent u op zoek naar gemotiveerd en enthiousiast personeel of biedt u interessante opleidingen? De special Maasstad Werk(t) biedt u in het gehele Rijnmondgebied een bereik van 620.000 brievenbussen, die ideale full colour uitgave om uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Profiteer van onze aantrekkelijke advertentiemogelijkheden! De volgende uitgave verschijnt op 19 november. Wilt u ook op een effectieve manier met een grote groep potentiele werknemers/studenten communiceren? Bel 010 - 4004 483/4004 248 of mail naar ta@maasstad.nl voor meer informatie over deze sprankelende full colour special. Je bent een assurantieadviseur "Zakelijk Markt", Je adviseert potentiele en nieuwe relaties over ons concept voor branche verenigingen, Je werkt nauw samen met eollega account managers en verkoopondersteunende collega's. Je rapporteert aan de verkoopleider. Je hebt een MBO werk- en denkniveau aangevuld met relevante Wft diploma's. Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, gedegen vakkennis en uitgebreide ervaring in de verkoop van verzekeringen. Verder ben je actief, ondernemend, flexibel, commercieel ingesteld en je hebt doorzettingsvermogen. Je bent woonachtig in de regio Groot Rijnmond, Wat bieden wij? - een goed salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, een omzetbonus. - een leaseauto. - 81A% vakantietoeslag, resultaatafhankelijke bonusregelingen, alsmede een plezierige werksfeer, Je adviseert onze relaties, ondersteunt onze accountmanagers op het terrein van bedrljfsmatige verzekeringen en verzorgt de verzekeringstechnische en administratieve afhandeling van deze verzekeringen. Je rapporteert aan de teamleider van de afdeling. Je hebt een MBO werk- en denkniveau aangevuld met relevante Wft diploma's, Branchdiploma's brand en/of varia en kennis van CCS strekken tot aanbeveling. Je bent een enthousiaste en pro actleve eollega met enige jaren aantoonbare werkervaring, Je hebt goede contactuele en sociale eigenschappen, een commerciele denk- en Handelswijze, uitstekende modelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigbeden, alsmede de juiste instelling om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken- Wat bieden wij? - een goed salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, -- S1/4% vakantietoeslag, resultaatafhankelijke bonusregelingen, alsmede een plezierige werksfeer. De afdeling Affinity Groups is verantwoordelijk voor alle bedrijfsmatige en particuliere schadeverzekeringen incluis medische varia. Onze doelgroepen zijn leden van aangesloten branche verenigingen en werknemers van deze bedrijven. De afdeling wordt geieid door een manager Affinity Groups, een verkoopleider en een teamleider. Er werken ca. 15 medewerkers bij deze afdeling. Ben je ge'fnteresseerd in een van deze leuke en afwisselde jobs in een sterk groeiend bedrijf stuur dan je brief en curriculum vitae naar: Schouten Zekerheid Makelaars in Assurantien B.V., Mevrouw K. van Asperen, Postbus 8789, 3009 AT Rotterdam. Een uitgebreide omschrijving van de vacatures en ons bedrijf vind je terug op onze website www.schoutenzekerheid.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 28