Rijndam Ben jij onze Buitengewone elumatec aan een ALL-ROUND MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST m/v et uitz Rioolmonteur m/v daspaswerk.nl Installatie/servicemonteur SPECIALIST IN REVALIDATIE Voor de technische dienst zoeken wij per direct een voor 36 uur per w§tk (100%) vacaturtnummer 8V1Q1 Takon; Werken bij Van der Velden Rioleringsbeheer Laat je dan zien op onze wervingsavond op woensdag 22 oktober a.s.! 1 ao v i or v\ www.bimbola.nl elumatec GmbH is fabrikant/leverancier van machines voor het verwerken van aluminium en kunststof profielen. Met wereldwijd ruim 40 vestigingen en een hoofdvestiging in Duitsland is elumatec marktleider op dit gebied. Voor onze vestiging in de Benelux zijn wij op zoek naar een: Uw taken zullen, na een gedegen inwerkperiode, o.a. bestaan uit: - het inbedrijfstellen van machines - geven van software/machinescholingen - het verhelpen van storingen - het uitvoeren van preventiet onderhoud Wij vragen: - MTS-niveau verkregen door opleiding en/of door ervaring - enige kennis van de Duitse en of Engelse taal - bezit van rijbewijs B - een zelfstandige, flexibele, stressbestendige probleemoplosser - geen 9-tot-5-mentaliteit - ervaring in soortgelijk werk Geboden wordt: - een afwisselende baan in een hecht team - passende salariering met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden - een auto van de zaak Als het bovenstaande u aanspreekt kunt u uw schriftelijke reactie sturen aan: elumatec Benelux B.V. Hoogeveenenweg 204, 2913 LV Nieuwerkerk a/d IJssel Of per e-mail aan: info@elumatec.nl Ter attentie van: Mary Jobse Zie ook: www.elumatec.com Voor nadere informatie over deze vacature kunt u ook even bellen met telefoonnummer +31 180-315858 en vragen naar Aad Kouwenberg. Rijndam revalidatiecentnim biedt revalidatiegenees- kundige zorg aan volwassenen en kinderen in Rotterdam en omstreken. Rijndam revalidatiecentnim heeft vijf locaties. De locatie aan de Westersingel verzorgt op 120 bedden klinische revalidatie voor volwassenen en kinderen, en poliklinisdie revalidatie voor volwassenen en kinderen. De locatie aan de Ringdijk en de locatie aan de Roerdomplaan bieden poliklinische revalidatie voor kinderen. De locatie Nieuwe Waterweg Noord (Vlietland ziekenhuis te Vlaardingen) en de locatie Sint Frandscus Casthuis/IJsselland Ziekenhuis bieden poliklinische revalidatie voor volwassenen. Rijndam werfct samen met Erasmus MC op het gebied van wetenschap- pelijk onderzoek en onderwijs. Rijndam hecht veei waarde aan een prettige werkomgeving voor zljn drca 690 medewerkers. Rijndam biedt diverse scholings- en ontwikkelings- mogeiijkheden en een actief sodaai beleid. De all-round medewerker technische dienst - zorgt voor het onderhoud, modificaties en reparaties op elektrotechnisch en werktuigbouwkundig gebied; - verricht in voorkomende gevallen ook werkzaamheden op bouwkundig gebied; - zorgt voor onderhoud aan inventaris; - begeleidt en geeft vaktechnische ondersteuning bij uitbesteed werk aan betreffende installateur/aannemer; - verricht tijdens bereikbaarheidsdienst voor de locaties Ringdijk, Roerdomplaan en Westersingel de noodzakelijke spoedreparaties op elk vakgebied binnen de technische dienst. - MBO werk- en denkniveau en in bezit van vakdiploma's op elektrotechnisch of werktuigbouwkundig gebied; - ruime werkervaring op de genoemde vakgebieden; - kennis van gebouwbeheerssystemen; - bereidheid tot het volgen van aanvullende scholing; - bereidheid op meerdere locaties de werkzaamheden te verrichten; - bereid tot het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Wij biodan: Een salaris conform de CAO- ziekenhuizen, FWG 40 en goede, secundaire arbeidsvoorwaarden. Solllcltatlcprocedurc: Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G. van Zellem, hoofd technische dienst. Hij is bereikbaar van maandag t/m donderdag via telefoonnummer 010 - 241 24 12. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, o.v.v. vacaturenummer 8V101 op brief en envelop, richten aan Rijndam revalidatiecentrum, t.a.v. de afdeling Personeel, Ontwikkeling Onderzoek, Postbus 23181, 3001 KD Rotterdam of e-mailen als Worddocument aan: werving@rijndam.nl Met vijftien vestigingen is Van der Velden Rioleringsbeheer de grootste speler op het gebied van rioleringsbeheer in Nederland. Ruim 350 medewerkers zorgen dat rioolstelsels overal in het land optimaal func- tioneren. Iedere dag. Altijd. Hiervoor werken wij met modern materiaal en ervaren, gemotiveerde mensen. Voor meerdere vestigingen zoeken wij een: Als Rioleringsmonteur Vernieuwing bestaan jouw werkzaamheden uit het repareren en aanleggen van binnen- en buitenrioleringen. Hou jij van aanpakken en ben je op zoek near leuk, uitdagend werk? Heb je een opleiding op LBO-niveau afgerond en heb je een rijbewijs? Dan is dit jouw functie! Van der Velden Rioleringsbeheer biedt een goed salaris, prima arbeidsvoorwaarden en leuke collega's. En binnen onze organisatie vind je allerlei doorgroei- mogelijkheden. Solliciteren Wil je meer weten over deze functie of over de sollicitatieprocedure? Neem dan contact op met Niels Reijne, medew. w&s, tel. (010) 411 30 15 Of solliciteer via www.daspaswerk.nl Keileweg 65 3029 BR Rotterdam telefoon: (010) 411 30 15 e-mail; niels.reijne@ams.vandervelden.com Almelo Amsterdam Arnhem Buren Eindhoven Groningen Heerlen 's-Hertogenbosch Nijmegen Rotterdam Schalkwijk Tilburg Utrecht Venlo Wij zijn voor diverse locaties in Rotterdam op zoek naar medewerkers die op een warme en uitdagende manier de kinderen in de Buitenschoolse opvang een fijne (mid)dag bezorgen Ben jij op oproepbasis of vast beschikbaar voor een aantal uren per week? Heb jij minimaal SPW-3, SPW-4 of zit je in je 3de of 4de jaar van je HBO- studie IPedagogiek, SPH, CMV etcl? Ben jij creatief en ge'fnteresseerd in kinderen? Daarnaast zijn wij voor onze locatie in het Centrum op zoek naar een slagvaardige locatiemanager. Details vindt u op de onze website.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 30