m Kom werken bij een no-nonsense Saybolt Ontdek een nieuwe wereld en investeer in jezelf A CORE LABORATORIES COMPANY Saybolt is wereldwijd een onafhankelijke, leidende onderneming op het gebied van inspecties en analyses. Onze opdrachtgevers zijn oliemaatschappijen, chemische bedrijven, traders en handelshuizen, (semi) overheden en researchinstellingen. Ladinginspecteurs m/v Account managers m/v Chemisch analisten m/v Monsternemers m/v Contact A TM Als je de Voor onze vestigingen in Rotterdam Botlek, Europoort, Amsterdam en Vlissingen Het hangt van jou afAfwisselende en belangrijke functie voor zelfstandige, communicatieve kandidaten met inspec- tie- of opslag- of tankvaartervaring en goede talenkennis. Het is een zeer verantwoordelijke functie. Voor HBO'ers en MBO'ers die geen last hebben van claustrofobie, hoogte- of watervrees en prijs stellen op afwisseling en een degelijke praktijkopleiding in huis, een prima lease-auto en interessante vergoedingen. Ploegendiensten. Salaris tot circa 48.000,- 'Inspectiewerk is heel divers en verantwoordelijk. Het leuke is 00k het internationale karakter. Je bent tegelijk de ogen en oren van onze klant." Cor Minderhoud, Senior Ladinginspecteur T: 010-460 9962 Voor Rotterdam Botlek, Europoort, Amsterdam en Vlissingen Zoals de spin in haar web! Zo coordi- neer, informeer, adviseer en initieer je de (technische) zaken voor opdracht gevers in o.a. Londen, Geneve, New York en... voor je collega's. Het is een fascinerende en zelfstandige baan voor communicatieve kandidaten met affiniteit voor chemie en goede talenkennis. Stressbestendigheid en commerciele feeling.zijn belangrijk. Naast een prima lease-auto loopt het salaris all-in op tot circa 65.000,-. 'Voor een job als account manager ben je geschikt of niet. Wie mag ik verwelkomen en klaarstomen? Bel gerust voor meer informatie' Hans Zoon, Account Manager T: 010 - 460 9214 Voor onze laboratoria in Rotterdam Botlek, Amsterdam en Vlaardingen jij bepaalt het! Met gebruik van vele methodieken, technieken en de modernste apparatuur is dit werk van belang. Aan de hand van jouw analyses worden oceaan- schepen wel/niet gelost, worden enorme tanks wel/niet geblend en worden leiding- netwerken wel/niet vrijgegeven. Je bent accuraat, toont initiatief en hebt vanaf 3 jaar ervaring. Stressbestendigheid en talenkennis zijn belangrijk. Je krijgt een degelijke praktijkopleiding in huis en inte ressante vergoedingen. Ploegendienst in overleg. Salaris tot circa 48.000,- 'ledere dag bij Saybolt brengt nieuwe uitdagingen. It's not a job, it's an adventure. Bel en bevraag me eens!' Jeroen Erkens, Chemisch Analist T: 010 - 460 9911 Voor onze vestigingen in Rotterdam Botlek, Europoort, Amsterdam en Vlissingen Eerder leuk dan eng! Jij neemt monsters vanuit zeeschepen, lichters of tanks. Het is zelfstandig en afwisselend werk waarbij je veel onderweg bent. Een rijbewijs is een must en Engels is erg handig. Het is fysiek 'doewerk' voor gezonde, betrok- ken, nauwkeurige LBO'ers of MBO'ers met verantwoordelijkheidsgevoel (en de ambitie om door te groeien?). Je komt bij een leuk team collega's en je krijgt een degelijke praktijkopleiding in huis en enige interessante extra's. Ploegendienst. Salaris tot circa 28.000,- 'De afwisseling en zelfstandigheid zijn aantrekkelijk. Als je de vrijheid aan- kunt, heb je een wereldbaan (met een ongewone functienaam). Bel me maar,' Stefan van der Hidde, Monsternemer T: 010 - 460 9966 'Als manager Human Resources merk ik het iedere dag: mensen maken ons bedrijf. Wij zijn nuchtere vakmensen die belangstelling hebben voor de chemie, het vak en voor elkaar. Plezier in het werk en prestaties voor klanten staan centraal. Reageer en stuur mij je CV. Beleef het verschil. Dus, kom kennismaken als je tie chemie voelt' met de chemie! Je bent van harte welkom.' Anneke Corpeleijn, manager HRM T: 010 - 460 9200 Ben je geinteresseerd in een functie, stuur dan je sollicitatie met curriculum vitae, per post of per e-mail naar: SAYBOLT NEDERLAND B.V., Postbus 151, 3000 AD Rotterdam, T.a.v. de afdeling HRM. E-mail: anneke.corpeleijn@corelab.com Info: www.saybolt.com en www.corelab.com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 36