team en bezoek de Open Dag Open dag chemie 18 oktober a.s. Fast. To the point www.opendagchemie.nl fl Welkom bij Saybolt, Stoomloggerweg 12 te Vlaardingen. Van 10.00 - 16.00 uur. Saybolt inspecteurs bepalen wanneer schepen, treinen en tankwagens mogen laden en lossen, controleren de installaties en verifleren de hoeveelheden. Saybolt analisten onderzoeken de kwaliteit van de produeten in moderne chemische laboratoria. Saybolt technlsche advlseurs/account managers houden voortdurend contact met de opdrachtgevers en advise- ren Hen op de beste onafhankelijke manier. Chemie is overal. Zaterdag 18 oktober opent Saybolt haar deuren om aan ieder een te laten zien hoe de chemie bijdraagt aan een beter, makkelijker en gezonder leven. Er zijn boeiende demonstraties, spannende rondleidingen en een leuke vacaturestand (voor hoogvliegers die DE baan zoeken, is er iets extra's). In 1898 begon Dhr. Saybolt voor zichzelf in Philadelphia, USA. Na een joint venture met Van Duyn te Rotterdam in 1952, groeide het concern uit tot een netwerk van meer dan 150 kantoren en 80 laboratoria op alie strategische locaties over de hele wereld. Saybolt maakt inmiddels onderdeel uit van de Core Laboratories Croup (NYSE CLB). Het hoofdkentoor is gevestigd in Vlaardingen. Binnen Nederland zijn er vestigingen in Amsterdam, het Rotterdamse havengebied (Botlek, Europoort), Vlaardingen en Vlissingen. Saybolt professionals verifieren de kwaliteit en kwantiteit van vloeibare bulkladingen zoals ruwe olie, basisgrondstoffen, aardgas voor verwarming, petroleumproducten, biobrandstoffen, chemicalien, plantaardige olien, voedingshulpstoffen en farmaceutische uitgangs- materialen. chemie voelt...

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 37