(leerling) Voor onze vestiging Oud-Beijerland zijn wij op zoek naar mensen voor de volgende functies: Werkvoorbereider (m/v) Technical Support Engineer Monteur (m/v) Sales Engineer (m/v) Financieel Medewerker (m/v) Interesse? 12,'s curs James Walker High Performance sealing technology TWEE RECHTERHANDEN? WORD VAKMAN BIJ DE KEUKENMAN SECURITAS De Keukenman Wie is De Keukenman? Voor het plaatsen van keukens en het verlenen van service onze aanhoudende groei zoeken wij: Wij zoeken collega's die: graag een opleiding tot keuken- of servicemonteur willen volgen twee rechterhanden hebben bij voorkeur ervaring hebben met het werken met hout representatief zijn en een gemotiveerde instelling hebben in hun eigen regio keukens monteren en service verlenen in het bezit zijn van rijbewijs B en eigen vervoer bij voorkeur tussen de 20 en 40 jaar oud zijn vloeiend Nederlands spreken Vanwege voor ons kantoor te Oud-Beijerland Binnen deze functie ben je in eersle plaats verantwoordelijk voor het offerte en orderproces van de werkplaats en je zet je commerciele en technische ambities om in klinkende prestaties. Samen met ons deskundige team in onze zeer goed uitgeruste werkplaats, waarborg jij onze verworven marktpositie op het gebied van kwaliteit en services aan pompen, mechanical seals en appendages. Je bent immers een belangrijk koppelstuk tussen werkplaats en onze klanten. Jij vertaalt op efficiente wijze de verwachting van onze klant naar de productieafdelingen. Functie-eisen: MTS Werktuigbouw of Process Techniek Je bent flexibel en hebt goede contactuele en klantgerichte eigenschappen Ervaring op het gebied van revisie en onderhoud van pompen, afsluiters en seals is een pre Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Ervaring met Microsoft Office en AutoCad Bereidt tot het volgen van trainingen en cursussen i.v.m. het waarborgen van onze kwaliteit en veiligheid Op de hoogte zijn van kwaliteits-, arbo- en milieubeleid Binnen deze functie ben je verder o.a. verantwoordelijk voor: Het calculeren en uitbrengen van offertes, orderproces en levertijdbewaking Onderhouden van contacten met klanten en leveranciers Aanmaken van rapportages, inname-documenten en inspectieformulieren voor de afdeling advies ontwerp Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor o.a. de volgende taken: Het geven van productadvies Het, in overleg met productie, aanpassen van standaard producten of ontwikkelen van geheel nieuwe producten Het aanpassen van de toepassing aan een standaard product door het ontwerpen van hulpstukken Het gehele traject van inmeten van de toepassing bij de klant, ontwerpen, produceren, kwaliteitscontrole, inbouwen tot en met het opstarten bij de klant wordt door de afdeling advies ontwerp uitgevoerd Het opleiden van eigen medewerkers en het verzorgen van op maat gesneden trainingen, zowel ten kantore van James Walker als op locatie Functie-eisen: Je bent jong, hebt een HTS-opleiding genoten (bij voorkeur werktuigbouw), kunt omgaan met Auto-CAD®, Microsoft® Office en beheerst uitstekend Nederlands en Engels zowel in woord als geschrift Vanzelfsprekend is het commerciele aspect je niet vreemd en kun je goed in teamverband werken Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden je een uitdagende, zelfstandige functie in een snel groeiende onderneming. Het salaris is marktconform en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. voor onze standplaats te Oud-Beijerland Functie-omschrijving: Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het reviseren van pompen, het urtvoeren van inspecties, de werkzaamheden aan appendages en het monteren van afdichtingen. Functie-eisen: LBO/MBO niveau, werktuigbouwkunde In bezit van certificaat "Basisveiligheid (VCA)" Technisch inzicht Nauwkeurig, flexibel, zelfstandig en adhoc kunnen werken Kennis van industrie en van werktuigbouwkundige installaties Kunnen werken met divers meetgereedschap Goede uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands In het bezit van een rijbewijs B Wij bieden je: Een uitdagende, zelfstandige en afwisselende functie in een groeiend bedrijf. Het salaris is marktconform en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend voor 4 dagen per week Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor o.a. de volgende taken: Aangifte Intrastat Analyseren van de urenverantwoording van onze werkplaatsen Analyses maken bij maand kwartaal jaarrapportages Het afstemmen van de facturen met de ontvangen goederen Beheren van het wagenpark Diverse ad hoc werkzaamheden (bijv. budgettering) Het inboeken van inkoopfacturen Functie-eisen: Je hebt MBA-SPD, kunt omgaan met Micrisoft® Office en hebt feeling voor diverse financiele pakketten Je beheerst uitstekend Nederlands en Engels zowel in woord als geschrift Je bent stipt en punctueel Je kunt goed in teamverband werken Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden je een uitdagende, zelfstandige functie in een snel groeiende onderneming. Het salaris is marktconform en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Voor de regio Den Haag Amsterdam zijn wij op zoek naar mensen voor de volgende functie: Als sales engineer van James Walker ben je in de eerste plaats verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met (toekomstige) klanten in jouw regio. Dankzij jouw goede technische kennis en commercieel talent kun je klanten deskundig adviseren. Je verkoopt de producten waaraan zij behoefte hebben. Ook genereer je new business en volg je nauwlettend de ontwikkelingen in de markt. Je rapporteert aan een van de area managers. Functie-eisen: Je functioneert op MBO/HBO-niveau. Techniek heeft jouw belangstelling en je hebt er een goed gevoel voor. Je bent gedreven, commercieel, klantvriendelijkto initiatiefrijk en representatief. Je communiceert soepel, zowel in het Nederlands als in het Engels. We bieden je een zelfstandige en afwisselende functie bij een bijzonder bedrijf, Het salaris is marktconform en de secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak, zijn uitstekend. Stuur ons dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief met CV. Dat kan via e-mail of per post: James Walker Benelux B.V., t.a.v. afdeling P&O, postbus 1506, 3260 BA Oud-Beijerland, tel: 0186-633111, e-mail: HR.nl@jameswalker.biz. www.jameswalker.biz Acquisitie naar aarleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld Laurens werkt als beveiliger op een productieplant. Hij kent alle ins outs van de plant, ook al is deze 50 voetbalvelden groot. Als geen ander is hij zich bewust van de risico's die het primaire productieproces kunnen verstoren. Of het nu gaat om diefstal, brand, vandalisme of terroristische dreiging. Laurens werkt bij Securitas. Want daar krijgt hij de mogelijkheid zich als beveiliger te specialiseren binnen het segment Industry Manufacturing. Ben jij net als Laurens?. Voor meer informatie kun je contact opnemen met llona van Rooij Monique van der Wilde via 010-2856104 010-2856105 of kijk op www.werkenbijsecuritas.nl. SECURITAS. WERK MAKEN VAN JE PASSIE. Securitas Bovendijk 132 3045 PC Rotterdam t: (010) 2 856 100 j f: (010) 4 188 353 Heb je de opleiding met succes afgerond, dan staan een bestelauto, fax en telefoon van de zaak tot je beschikking. DE MAKERS VAN KEUKENS GeYnteresseerd? vacatures@keukenman.nl of www.keukenman.nl. De Keukenman verleent al sinds jaren facilitate ondersteuning aan tientallen succesvolle keukenformules verspreid door heel Nederland. De Keukenman is verantwoordelijk voor het hele traject na de aankoop van een keuken; van het inmeten en het uiteindelijke plaatsen van de keuken tot de serviceverlening. De Keukenman is, met meer dan 300 medewerkers, een succesvolle en gezonde organisatie. Monteurs

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 39