(FIACTS MANAGER MAINTENANCE PROJECT ENGINEER (FIACTS ODFJELL Bouwen aan een uniek project in de Rotterdamse haven? Port infolink is toonaangevend in port intelligence en versterkt de concurrentiekracht van de Rotterdamse haven door bedrijven en overheden te helpen bij het optimaliseren van hun informatiestromen en werkprocessen. Daarvoor bouwen en beheren wij een veelomvattend port community systeem en werken wij aan (inter)nationale samenwerking en allianties. Wil jij... Werken voor een bedrijf met een bijzondere opdracht? Bijdragen aan de efficientie van de logistieke processen in de (Rotterdamse) haven? r=> Opereren in het hart van wereldwijde ketens? Werken in een professionele en innovatieve omgeving? Per direct zijn wij op zoek naar mensen die deze uitdaging aandurven: Service Desk medewerker Product Manager Project Manager Technisch Applicatie Programmeur/Beheerder Oracle en Oracle AS beheerder IT Architect I Voor meer informatie over Port infolink en/of de functie(s) verwijzen wij je naar onze website WWW.portinfolink.COm of kun je bellen naar 010 - 252 22 00 en vragen naar Marieke Meijerink. Monteur binnendienst Monteur binnen/ buitendienst 0 "A. DE JONG TH" B.V. met 25 medewerkers is een gerenommeerde leverancier van pompen en pompsystemen voor toepassingen in de (Petro-)chemie, Farmacie, Voeding, Energie en R&D. Wij zijn gevestigd in een modern gebouw op het industrieterrein Kil 3 in Dordrecht. Voor onze serviceafdeling zijn wij op zoek naar: Praktisch ingesteld en nauwkeurig kunnen werken. Technische praktijkopleiding LBO-C niveau. Voor het verrichten van reparatie- en revisiewerkzaamheden aan door ons verkochte apparatuur. De nadruk wordt gelegd op reparatie van vacutimpompen en tankreinigingsapparatuur. Assisteren van collega's zowel in binnen- als in buitendienst. De werkzaamheden worden in dagdienst uitgevoerd in onze werkplaats te Dordrecht. Zelfstandig ingesteld met een analytisch en probleemoplossend vermogen. Technische praktijkopleiding MTS-E Electronica. Voor het bij onze klanten verrichten van (preventieve) onderhoudswerkzaamheden en het verhelpen van storingen aan door ons verkochte apparatuur. Het betreft onderhoud en nazorg van: Autoclaven, vriesdrogers en afvulapparatuur in de farmaceutische industrie; vacuumpompen en hoogvacuiimsystemen op universiteiten en diverse laboratoria. Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Voor beide functies geldt: Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Uitstekende communicatieve contactuele eigenschappen. Bereidheid tot het volgen van interne en externe opleidingen en cursussen, gedeeltelijk in het buitenland. Wat heeft "A. DE JONG TH." te bieden: Een uitdagende en veelzijdige functie met een ruime mate van zelfstandigheid. Een informele sfeer met interessante technische aspecten en mogelijkheden voor verdere ontwikkeling. Interesse? Stuur je cv met begeleidend schrijven per mail naar louisvandermeer@adejongth.nl Odfjetl is een toonaangevende multinational gespecialiseerd in het transport en opslag van chemicalien, minerale olien, eetbare olien, dierlijke vetten en andere speciale producten. De company heeft parcel tankers en tank terminals zowel in eigen bezit als joint venture. De grootste tank terminals staan in Rotterdam, Houston en Singapore. Odfjell Terminals B.V. is het hoofdkantoor van Odfjell's internationale terminal netwerk en is gevestigd in de Botlek, Rotterdam. Odfjell Terminals (Rotterdam) BV is per heden op zoek naar een Manager Maintenance en een Project Engineer. Het is nu aan jou om in dienst te treden bij een toonaangevende organisatie, die op dit moment een volgende fase van zijn uitbreidingen in gaat. Nu de huidige Manager Maintenance zijn interimopdracht met succes heeft afgerond zijn we op zoek naar een permanente bezetting van de functie om leiding te geven aan een zeer gemotiveerd en geprofessionatiseerd Maintenance team (22 medewerkers). De Manager Maintenance is primairverantwoordelijk voor de korte en tange termijn instandhouding van de terminal installaties ter ondersteuning van de interne ktant, de afdeting Operations. De onderhoudsorganisatie is op een hoger niveau gebracht middels een recent met succes afgeronde uitbreiding en optimatisatie. Dit heeft geresutteerd in de beoogde verschuiving van correctief naar preventief onderhoud, maar heeft ook tot het inzicht geleid dat er nog enkete interessante uitdagingen zijn. De pijlers van de nieuwe organisatie bestaan uit een Maintenance Engineeringteam en een integrate Planningsfunctie, een versterkte werkvoorbereidingsfunctie en directe ondersteuning aan afdeting Operations bij emergency break downs door een team van Field Technicians. Van het totale werkpakket van de afdeting Maintenance wordt circa 85% uitgevoerd door (huis-iaannemers, welke direct vanuit Maintenance worden aangestuurd. De Project Engineer is verantwoordelijk voor de uitvoering van een of meerdere projecten en zal: de projecten managen vanaf project scope ontwikkeling t/m de project overdracht na start-up. de project scope ontwikkelen en de project specificaties, budget calculates en planning vervaardigen. de project scope, de project planning en het project budget bewaken engineerings werkzaamheden en constructie werkzaamheden uitbesteden via onze afdeting inkoop. technische ondersteuning geven en evatuaties verrichten ais noodzakelijk voor de aankoop van materialen en apparaten voor jouw projectlen). maandelijkse voortgangsrapportagesverzorgen. De Project Engineer rapporteert aan de Manager Engineering. Voor deze uitdagende en verantwoordelijke positie met uitstekend salaris en emolumenten zal de kandidaat een Technisch Universitaire graad hebben in Chemische Technologie met enige jaren ervaring in de chemische en petro-chemische industrie. Uw gemotiveerde sollicitatie met curriculum vitae kunt u t/m 20 oktober 2008 richten aan Suzette van der Meijden, personeelsfunctionaris. U kunt ook per e-mail reageren: personeelszaken0odfjell.com. ODFJELL TERMINALS (ROTTERDAM) f Postbus 5010 3197 XC Botlek Rotterdam .V. Functie-eisem BBO/academische opleidtrtg met een werktuigbouwkundige of een elektrotechnische achtergrond; Aantoonbare werkervaring m tankterminat en/of petrochernische industrie; Bekendheid met Maintenance Management en Risk Management; Stressbestendig en besluitvaardig; Analytisch vermogen, accuratesse en zelfstandigheid; Klantgericht met een operational©, praktische en "hands-on" instetling, Beheersing van de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift Functie-eisen: HBO/academische opleiding met als achtergrond Schetkundige Technologie; Aantoonbare werkervaring in tankterminat en/of petrochernische Industrie in genoemde werkzaamheden is een pre; Voortdurende focus op veiligheid, kwaliteit en projeetbeheersmg; Ondernemend en commereieet Initiatiefrijk en stressbestendig; Zowel zelfstandig kunnen werken als in teamverband; Beheersing van de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift. Aanbod:0dfjell Terminals (Rotterdam) BV biedt marktconforme arbeidsvoorwaarden in een dynamische en inspirerende werkomgeving. Voor inhoudelijke informatie met betrekking tot deze functie kunt u contact opnemen met Fred Matthee, de huidige Manager Maintenance, tel. 06-51496759. Aanbod:0dfjell Terminals (Rotterdam) BV biedt marktconforme arbeidsvoorwaarden in een dynamische en inspirerende werkomgeving. Voor inhoudelijke informatie met betrekking tot deze functie kunt u contact opnemen met Theo van Wissen, Manager Engineering, tel. 06-22447986.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 40