EVERGREEN LINE Afdelingshoofden 02-36 uur) a OtfHMM A Wyoming Compmny Winnaar Rotterdamse Ondernemersprijs 2007 (Leerling) Monteur (m/v) Bij Humanitas, u weet wel: van de herinneringsmusea, de ja-cultuur en de levensloopbestendige woningen, voelen wij ons als een 'uitgebreide familie'. Bij ons vervagen de grenzen tussen dienten, familie, kennissen, medewerkers en vrijwilligers. Dat is niet alleen prettig wonen, maar ook prettig werken! Verzorgenden IG (pamimeoffuiitime) jobs@humanitas-rt.nl Teamleiders<32 36uur) Voor hetzelfde geld (cao) heb je tweemaal zoveel werkplezier! wwiumanitas.nu Junior systeembeheerder (m/v) Ervaren systeembeheerder m/v Medewerker personeelszaken/interne dienst m/v Rotterdam Rail Feeding is een toonaangevend spoorbedrijf, gespecialiseerd in het rangeren en bedienen van terminals in Nederland. De focus ligt daarbij op de lastmile bediening ten behoeve van het railgoederenvervoer. RRF heeft inmiddels 21 locomotieven. Om het groeien van RRF zeker te stellen zijn wij op zoek naar diverse collega's. Voor zowel LBO'-ers en MBO'-ers, liefst met enige jaren werkervaring, hebben wij uitdagend werk. Monteurs op het gebied van diesel, hydroliek en elektrotech- niek vinden bij RRF continu nieuwe uitdagingen. Binnen ons bedrijf merk je de dynamiek van de internationale vervoersmarkt. We volgen de ontwikkelingen en spelen in op veranderingen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste personen voor de volgende functies: Die zijn hart bij het goederenvervoer en reparatie heeft liggen. Beschikt over een goed voorstellingvermogen. Zijn vak beheerst. Een uitdaging ziet in het oplossen van de problemen. Uren in kan schatten benodigd voor de uitvoering van het werk. Mee wil werken aan de groei van de onderneming. De monteur die wij zoeken heeft een sterke persoonlijkheid en kan goed communiceren, is flexibel en heeft geen 8-tot-5-mentaliteit. We zoeken vooral een teamplayer die ook goed zelfstandig kan werken. Moet goed kunnen analyseren en weten waar hij het over heeft. Bereid zijn tot het volgen van gerichte cursussen. Humanitas zoekt regelmatig klantvriendelijke, zelfstandige medewerkers in allerlei functies, die graag werken in de voorhoede van de zorgvernieuwing: thuishulp, bejaardenhelpende, verpleeghulp, verzorgende IG, persoonlijk begeleider, verpleeg- kundige activiteitenbegeleider, coordinator vrijwilligerswerk, maatschappelijk werken fysiotherapeut, ergotherapeut, logopedist.muziektherapeut, dietist verpleeghuisarts, verpleeghuisarts in opleiding medewerker restaurant, keuken en winkel, transport/logistiek, huismeester, medewerker drukkerij, medewerker huishouding, medewerker lin- nenkamer diverse functies op het gebied van financien, salarissen, automatisering, inkoop, personeel en organisatie, voorlichting en secretariaatswerk. Voor onze diverse vestigingen in Rotterdam zoeken wij 010-461 51 51 stichting humanitas Ben jij de gedreven monteur die wij zoeken? Stuur dan snel je sollicitatiebrief met cv per e-mail of per post. Vail onze toekomstige collega verwachten wij: - grote flexibiliteit en verantwoordelijkheidsgevoel, - interesse in en kennis van IT beheer onderhoud en ontwikkeling, - rijbewijs en eigen vervoer, - opleiding minimaal MBO-niveau., - goede beheersing van de Nederlandse taal - om kunnen gaan met de huidige moderne programmeertalen Geschikte kandidaten bieden wij: - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - een afwisselende functie met de daarbij behorende verantwoordelijkheden, - werken in een jong en enthousiast team - mogelijkheid tot verdere persoonlijke ontwikkeling in een snel groeiende organisatie. Heb jij een groot verantwoordelijkheidsgevoel, ben je flexibel, gemotiveerd en heb je kwaliteit en veiligheid hoog in het vaandel staan? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv per e-mail of per post naar: Rotterdam Rail Feeding B.V. t.a.v. Tbn Pupella, Europaweg 855, 3199 LD Rotterdam Maasvlakte e-mail: info@railfeeding.nl RRF regelt in het gehele land het voor- en natransport voor IVW erkende spoor- wegondernemingen. O.a. in de Rotterdamse Haven wordt er gewerkt op de diverse emplacementen en terminals. Daar wordt het los- en laadproces van de goederen- treinen uitgevoerd en de rangeerwerkzaamheden verricht. Momenteel gebeurt dit met 5x Iocs van het type NS600 en 5x Iocs type BR203 L Evergreen Line, een van de grootste containerrederijen ter wereld, zoekt kandidaten voor de volgende functies: De taken zullen bestaan uit: -Technisch beheren en onderhouden van netwerken en servers - Configureren en installeren van computers en printers - Structueel oplossen van incidenten en systeemstoringen - Ondersteunen van gebruikers - Alle overige bijkomende werkzaamheden De taken zullen bestaan uit: - Werving en Selectie -ARBO - Management voorzien van relevante informatie - Assisteren Interne dienst Vereisten: - MBO-niveau - Goede kennis van de Engelse taal -Tactvol, teamplayer, accuraat - Bereidheid om eventueel cursussen te volgen en door te groeien in de organisatie Wij bieden u o.a. een vaste 13e maand, winstafhankelijke bonus en een premievrij pensioen. U kunt uw sollicitatiebrief met vermelding van functie en cv sturen naar: Evergreen Shipping Agency (Netherlands) BV Afdeling Personeelszaken Oudelandseweg 33 3194 AR Hoogvliet Of per e-mail: evergreen-benelux@zonnet.nl s.vandermeer@evergreen-shipping.nl www.evergreen-line.com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 42