Manager Personeel-Communicatie-Facilitair Mercuri urval m (24 uur per week) spilfunctie binnen een dynamisch familiebedrijf Ingenieursburo Maters en de Koning Constructeur beton- en staalconstructies (MAO (aankomend) Tekenaar beton- en staalconstructies (MAO Constructeur weg- en waterbouwkunde (MAO (aankomend) Tekenaar weg- en waterbouwkunde (MAO Uitvoerder met doorgroeimogelijkheden naar Projectleider Monteur Loodgieter .eenMonteur Elektricien Onderhoudstimmerman VAHWERK herken je zo Bonn Mees Drijvende Bokken BV is in het Rotterdamse havengebied een gerenommeerd familiebedrijf in de maritieme dienstverlening. Zij biedt haar klanten zeer gerichte service. De werkzaamheden worden gekenmerkt door flexibiliteit, grate deskundigheid, kwaliteit en veiligheid. Het werkterrein omvat voornamelijk het Rotterdamse havengebied, maar ze is ook actief in overige nationale en internationale havens van West-Europa. Ter uitbreiding van de organisatie zijn wij op zoek naar een De positie Direct rapporterend aan de General Manager, treedt u op als vraagbaak voor de gehele organisatie. U bent verantwoordelijk voor het uitvoeren, optimaliseren en bestendigen van een goed personeelsbeleid in de ruimste zin van het woord. Uw orientatie is hierbij heel breed. U zet in gang, voert uit en regelt datgene, dat noodzakelijk is om de dagelijkse voortgang te garanderen. U onderhoudt met iedereen in de organisatie nauw contact en u combineert pragmatisme met visie. Het profiel Opleiding op hbo+-niveau en gedegen HR kennis. Enkele jaren werkervaring in een omgeving waar alle niveaus zijn vertegenwoor- digd (scheepvaart, logistiek, industrie of soortgelijk). Omgaan met een grote diversiteit aan mensen en op inhoudelijk en menselijk vlak veel waarde kunnen leveren. Kunnen improviseren zonder de hoofdlijnen uit het oog te verliezen. Woonomgeving regio Rotterdam en de bereid- heid om met dagelijkse aanwezigheid in deeltijd te werken. Benaderbare, open houding en overtuigend door kennis en ervaring. Geboden wordt Een enerverende functie in een dynamisch familie bedrijf. Een organisatie waarin iedereen elkaar kent. Een bedrijf met schitterende technologie op een A-locatie in Rotterdam. Een positie met brede orientatie die verder gaat dan HR. interesse? Schrijf of e-mail een korte brief met cv onder vermelding van het ref.nr. 379.84345-M naar Mercuri Urval BV, Rivium Boulevard 3012909 Lk Capelle aan den IJssel. E-mail: sol-rot.nl@mercuriurval.com. Voor meer informatie bel karin Tak, tel. 010 - 282 86 00. Zie ook www.bonn-mees.nl en www.mercuriurval.nl. Ingenieursburo Maters en de Koning is een zelfstandig ingenieurs- bureau, met 25 medewerkers. Roosendaal en Capelle aan den IJssel zijn de vestigingsplaatsen van dit dynamische bedrijf. De werk zaamheden zijn gericht op de voorbereiding en begeleiding van bouwkundige en civieltechnische projecten in binnen- en buiten- land. De opdrachtgevers zijn: overheden, architectenbureaus, aan- nemingsbedrijven, ingenieursbureaus en multinationals. Voor onze vestiging te Capelle aan den IJssel zijn wij op zoek naar: Wij bieden u een verantwoordelijke functie in een prettige informele werkomgeving, de mogelijkheid om met grote mate van zelfstandig- heid te werken en mee te groeien met ons bureau. Bovendien bieden wij u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en staan wij garant voor een goede interne begeleiding. Voor meer informatie kunt u onze website bekijken: www.matersendekoning.nl of contact opnemen met de heer ing. D. de Koning, telefoonnummer 06 - 53418742. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, kunt u sturen naar: Ingenieursburo Maters en de Koning T.a.v. de heer ing. D. de Koning, Bedrijfsverzamelgebouw "De Oostpoort", Unit 2e B Hollandsch Diep 69, 2904 EP Capelle a/d Ussel Functie-eisen: - Voldoende vakkennis - VCA1 - Rijbewijs B(E) Competences: - Klantvriendelijk - Servicegericht - Zelfsturend - Flexibel - Besluitvaardig - Collegiaal Werkzaamheden: Het realiseren en coordineren van een (of meerdere) project(en). Functie-eisen: - Minimaal MBO-niveau - Vakgerichte opleidingen - Kennis van veiligheid (VOL VCA) - Relevante kennis en werkervaring Competenties: - Technisch inzicht - Interpersoonlijke communicatie - Resultaatgericht (sturend) - Teamleiderschap - Plannen Organiseren - Klantgerichtheid - Kwaliteit- en veiligheid .fee «il Werkzaamheden: Uitvoeren van installatiewerkzaamheden aan installaties volgens de huidige normen en regelgeving. Functie-eisen: Competenties: - Voldoende vakkennis - Servicegericht - Kennis van de NEN-Normen - Zelfsturend - Rijbewijs B(E) - Flexibel - Klantvriendelijk - Besluitvaardig - Collegiaal Werkzaamheden: Uitvoeren van onderhoud en renovatiewerkzaamheden Heb je interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: KFB groep, t.a.v. Anita de Ruijter, Bijdorp Oost 56,2992 LA Barendrecht e-mail: anitaderuijter@koers.com www. vakwerkherkenj ezonl aan vastgoed.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 43