Een baan metvrijheid iets voorjou? Redacteur HUISHOUDEUJKE HULPEN VAN DER MOST TRANSPORT ZEECONTAINER CHAUFFEURS m/v Wie komt onze redactie versterken? De Stromen Aistijd uvd&buurt (28 uur per week) De Stromen is voor het rayon Rotterdam op zoek naar Wat §a fe docn Je bent in dienst van de client en je verricht zelfstandig huishoudelijke werkzaamheden bij onze thuiswonende klanten. Het werk bestaat o.a. uit zemen, stoffen en stofzuigen, maar ook wassen en strijken. De wens van de klant staat voorop. Samen met de klant bepaal je de werkzaamheden en tijden waarop deze plaatsvinden. De functie is op freelance basis. Wat verwachten we van je Je hebt veel vrijheid, maar ook een groot verantwoordelijkheidsgevoel. je werkt geheel zelfstandig. Een specifieke vooropleiding is niet nodig. Wei is het belangrijk dat je goed met mensen kunt omgaan en dat je de Nederlandse taal goed spreekt, leest en schrijft. Wij be'middelen voor jou en zorgen voor een goede match tussen jou en de klant. Wt( je meer weten Voor meer informatie over de vacature bel je met mevrouw D. Berkelouw, telefoon (oio) 206 06 68 of met mevrouw I. v.d. Padt, telefoon (010) 206 06 70. Of je stuurt een e-mail naar recruitment@destromenopmaatgroep.nl. Voor meer informatie over de organisatie kun je kijken op www.de-stromen.nl. i. Maasstad weekbladen, onderdeel van PCM Lokale Media, qeeft in Groot-Rotterdam wekelijks 12 huis-aan-huisbladen uit met een totale oplage van meer dan 620.000 exemplaren. De uitgeverij is gevestigd aan de Westblaak 180 in het centrum van Rotterdam. Door het vertrek van een van onze collega's zijn wij op zoek naar een voor de editie IJsselpost weekbladen Heb je een prima pen en belangstelling voor lokale nieuwsgaring? Dan ben je wellicht de journalist die wij zoeken. Naast zelf pakkend het nieuws 'vertalen' voor onze lezers, maak je gebruik van een netwerk van freelancers, ook voor de levering van foto's. Je woont bij voorkeur in de regio Capelle Krimpen en volgt het lokale nieuws op de voet. Dat je een afgeronde opleiding Journalistiek hebt, spreekt voor zich. De CAO voor huis-aan-huisbladjournalisten is van toepassing. Voor vragen over deze functie kun je Erik Meijer, chef-redacteur, bellen: 010-400491. Stuur je reactie (cv motivatiebrief) voor vrijdag 17 oktober naar: Kees de Jong, manager P&O, postbus 1162,3000 BD Rotterdam. Per e-mail: k.degraaf@maasstad.nl advertorial Van der Most Transport is eentoonaangevend bedrijfinhetvervoervanzeecontainers over de weg. Ons transportbedrijf bestaat bijna 17 jaar en inmiddels werken er 75 mensen. Dagelijks zijn er ruim 70 vrachtauto's voor ons op weg. Wij vervoeren zeecontainers vanuit de haven van Rotterdam of Antwerpen naar allerlei bestem- mingen in binnen- en buitenland. Rotterdam Waalhaven Ons bedrijf is gevestigd aan de Van Riemsdijkweg 16-18 te Rotterdam. Vanuit het kantoor plannen we de transporter Op het terrein worden zeecontainers over- geslagen en parkeren wij onze vrachtauto's. Ook is er een eigen tankstation en wasplaats. Op zaterdag wast een aantal enthousiaste scholieren het wagenpark. Chauffeur worden? Omdat ons bedrijf ieder jaar groeit is er altijd plaats voor nieuwe collega's. Erva- ren chauffeurs kunnen vrijwel direct aan de slag. Ook chauffeurs met rijbewijs C of startende chauffeurs kunnen bij ons een kans krijgen. Wij nemen deel aan het project Extra Instroom Chauffeurs. Hierdoor is het mogelijk om via ons bedrijf je rijbewijs C-E en chauffeursdiplomate halen. Natuurlijk gelden hiervoor wel aanvul- lende voorwaarden. Opleiding en training Nieuwe chauffeurs worden ingewerkt door ervaren mentor chauffeurs en krijgen de gelegenheid om het werk te leren. In samenwerking met het Scheepvaart en Transport College organiseren we opleidingen voor o.a. het diploma vervoer ge- vaarlijke stoffen. Ook worden jaarlijks praktijktrainingen gegeven op het gebied van verkeersveiligheid, brandstofverbruik en voertuigbeheersing. Jong en modern wagenpark Wij rijden met de merken Mercedes Benz, DAF, Scania en Volvo. Onze auto's worden goed onderhouden door erkende dealers, lede- re auto heeft een vaste oplegger. De auto's zijn compleet uitgerust en beschikken over moderne communicatiemiddelen. Dit jaar zijn er 15 nieuwe DAF XF 105 afgeleverd ter vervanging en uitbreiding van ons wagenpark. Meer weten? Als je meer wilt lezen en zien over ons bedrijf of onze werkzaamheden kijk dan op www.vandermost.nl. Voor vragen of opmerkingen kun je bellen 010-4953744 of mailen naar info@vandermost.nl Van der Most Transport BV is vanwege de groei op zoek naar: Standplaats Rotterdam Geschikte kandidaten Onze voorkeur gaat uit naar chauffeurs met aantoonbare rijervaring op een trekker met oplegger combinatie en beschikken over de rijbewijzen B-C-E en het chauffeursdiploma. ADR certificaat is gewenst maar niet noodzakelijk. In verband met de standplaats Rotterdam zoeken wij chauffeurs die in de regio Rotterdam wonen en beschikken over eigen vervoer. Ons aanbod Wij bieden onze chauffeurs correcte betaling volgens de CAO. Er is gelegen heid om voldoende overuren te maken. Er zijn mogelijkheden voor's avond thuis of (af en toe) een nachtje van huis. Weekeinden vrij. Onze chauffeurs rijden met een vaste trekker en oplegger. Ongeveer 90% van onze transporten betreft BENELUX vervoer naar diverse bestemmingen. Nog geen groot rijbewijs? Ook chauffeurs die nog niet in het bezit zijn van de benodigde rijbewijzen of diploma's kunnen reageren. Via het VTL opleidingsprogramma Extra Instroom Chauffeurs zijn er mogelijkheden om via ons bedrijf het chauffeursdiploma en/ of je rijbewijs C en E achter C te behalen. Voor opleidingskandidaten geldt net als voor ervaren chauffeurs: zelfstandig kunnen werken, bereidheid tot leren en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Interesse? Voldoe je aan de voorwaarden? Heb je belangstelling voor de functie van chauffeur of wil je in aanmerking komen voor het opleidingstraject? Neem dan contact op met Paul Dijkshoorn, telefoon 010 - 495 37 44 of email je reactie met c.v. naar paul@vandermost.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 44