Gemeenteraadsleden bezoeken dierenasiel Aftrap brandpreventieweek Bibliotheek Waterweg houdt Open Huis met Open Podium Afspraken over inburgering Appelmarktbrug tijdelijk niet toegankelijk www.schiedam.nl Gemeenteberichten Bouwzaken Gei'nteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dins- dag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen bouwaanvragen van 29 September 2008 t/m 2 oktober 2008 Franklinstraat 6, 3112 SC St. Woonplus algemene ruimte verande- Schiedam Molensingel 115,. 3121 VL J. Jacobs Plein Eendragt 19, 3111 AR R. Tournier ren tot 2 appartementen berging oprichten aanlegsteiger oprichten Verleende bouwvergunningen Verzonden 2 oktober 2008 Hoogstraat 109-131, 3111 HE I. Bernardino Polderweg 118, 3125 KE G. Kromkamp zonwering plaatsen woning vernieuwen N.B. Op grand van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb- benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behan- deling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Sloopzaken Gei'nteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dins- dag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen sloopaanvraag van 30 September 2008 's-Gravelandseweg 557, Hanzevast Beheer kantoorpand slopen 3119 XT Verleende sloopvergunningen Verzonden 23 September 2008 Korte Haven 129 t/m 135, Northwood 3111 BH Bouwbv Verzonden 29 September 2008 Burg. Knappertlaan 106, R. Bulder 3117 BC niet monumentale delen van de panden slopen asbest verwijderen N.B. Op grand van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb- benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behan- deling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Wegafsluiting 's-Gravelandseweg ter hoogte van de Rijksweg A20 op zaterdag 25 en zondag 26 oktoer 2008 In verband met het plaatsen van het geluidsscherm langs de zuidzijde van de rijksweg A20 over de 's-Gravelandseweg, zal de onderdoorgang bij de Rijks weg A20 afgesloten zijn van vrijdagavond 24 oktober 2008 vanaf 21.00 uur tot en met maandagochtend 27 oktober 2008 05.00 uur. Gedurende deze periode wordt er een vierdelige staalconstructie ingehezen en worden de geluidwe- rende platen gemonteerd. De zuidelijke op- en afrit zijn gedurende deze periode tevens afgesloten in verband met aanpassingen aan de geleiderail. Gedurende de afsluiting wordt het verkeer omgeleid. U kunt hiervoor de gele borden volgen. De's Graveland- seweg is wel bereikbaar voor de hulpdiensten. Dierenasiel Hargahoeve kreeg zater dag 4 oktober, Open Asieldag, bezoek van een aantal raadsleden. Tijdens deze Open Asieldag gaven vrijwilli- gers een rondleiding en een toelich- ting op de huidige situatie van het asiel en de toekomstverwachting. Rondom Hargahoeve wordt er ste- vig gewerkt aan de infrastructuur in verband met de komst van het nieuwe Vlietland ziekenhuis. "Vol- gend jaar ziet het er allemaal mooier uit en hopen we onze uitbreiding voor de opvang van dieren klaar te hebben", aldus voorzitter Andrea ter Veer. Bij de ontvangst overhandig- de Joke de Haan een fleurig boeket bloemen en een aardigheidje namens de gemeenteraad. Daarna wandelden de raadsleden langs de honden- en kattenonderkomens en de Dieren- ambulance en lieten zij zich infor- Raadsleden Eef Schoneveld, Necla Yerlikaya Akyapi, Joke de Haan- Klaassen, voorzitter Andrea ter Veer en raadslid Mari Dingenouts. meren door vrijwilligers die voor het asiel belangrijk werk verrichten. De raadsleden genoten ook van een schitterende foto-expositie, de vele aanwezige dierenorganisaties in de kraam en een demonstratie met honden. I Burgemeester Verver gaf afgelopen maandagmorgen op de Islamitische basisschool Ababil de aftrap voor de Brandpreventieweek. Zij beant- woordde allerlei vragen van de kin- deren en nam aan de hand van een contractkaart door wat iedereen thuis kan doen om de woningen veiliger te maken. Deze contract- kaarten kregen de kinderen ook mee naar huis. Foto: Jan van Kampenhout, gemeente Schiedam bibliotheek waterweg Open Podium Wil jij tijdens het Open Huis op zaterdag 18 oktober met jouw band, groep of zangtalent deelnemen aan het Open Podium in Bibliotheek Stadserf? Geef je dan op! Stuur een mail met je naam, repertoire, aantal artiesten en benodigde apparatuur naar: info bibliotheekwaterweg.nl. Fotowedstrijd Tijdens het OpenHuis op zaterdag 18 oktober start de fotowedstrijd: Twee Vrouwen. Het beroemde boek van Harry Mulisch staat dit jaar centraal in de landelijke campagne Ne- derland Leest. Wil je deelnemen aan deze wedstrijd? Lees de voorwaarden op www.bibliotheekwaterweg.nl. Op maandag 6 oktober overhandig- de wethouder Christine Daskalakis de Schiedamse Inburgeragenda aan Martin van der Krogt, projectleider van het Deltaplan Inburgering. In de Inburgeragenda maken Schiedam en het ministerie van VROM afspraken over hoe de inburgering in de stad versterkt kan worden, welke inspan- ningen Schiedam gaat verrichten en hoe het ministerie daarbij gaat on- dersteunen. Foto: Jan van Kampenhout, gemeente Schiedam Vanaf maandag 13 oktober 8.00 uur t/m vrijdag toegankelijk 18 oktober 16.00 uur is de Appelmarktbrug niet IRADO. i.v.m. herstelwerkzaamheden door 8 oktober 2008 nummer 40 Pagina 2 Vele lexers, ita boek Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 1 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel. Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 5