Woensdag 15 oktober 2008 r www.mijnmddsstad.nl Heropeningsfeest van Buurtpreventieteams in het zonnetje de Groenelaan Sport- en Evenementenhal MARGRIET 14:00 -19:00 uur ENTREE GRATIS lei f£v AU www.schiedam.nl Gemeenteberichten stad Wekelijks zijn alle edities van Maasstad weekbladen ook on-line te vinden op www.mijnmaasstad.nl. Alle redactionele artikelen, foto's en advertenties kunt u tot een jaar na verschijning, terug vinden op de website. Wekelijks wat je wilt weten! Vrijdag 10 oktober vanaf 19.00 uur. Zaterdag 11 oktober van 11.00-16.00 uur. De Gorzen groeit! De Groenelaan is na een grote facelift weer helemaal tot bloei gekomen. Dat vraagt om een officiele heropening en een heel groot feest. Op vrijdagavond 10 oktober wordt de winkelstraat officieel heropend door wethouder Maarten Groene. Vanaf 18.45 uur is iedereen uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Een feestelijke avond met live muziek van de Goudvissen en hapjes en drankjes voor alle aanwezigen. Zaterdag 11 oktober is de Groenelaan van 11.00 tot 16.00 uur groener dan groen. Met heel veel gratis activiteiten voor kinderen, verschillende demon- straties en workshops, vrolijke terrassen, live muziek en nog veel meer! Kijk voor meer informatie ook op www.schiedam.nl. Op donderdag 2 oktober kwamen vrijwilligers van de verschillende in Schiedam actieve buurtpreventie teams op uitnodiging van burge- meester Verver bijeen in restaurant 't Stadhuys. De burgemeester sprak haar waarde- ring uit voor de inzet die de teams de afgelopen jaren aan de dag heb- ben gelegd. Vijf jaar geleden is het eerste team van start gegaan als een initiatief van een aantal betrokken bewoners. Inmiddels zijn zo'n vijftig vrijwilligers actief in verschillende wijken. De burgemeester noemde de buurtpreventieteams de extra ogen en oren, die in de buurt een onmisbare schakel vormen tussen de bewoners van de wijk en de gemeente, de po- litie, de Lichtblauwe Brigade, Woon- plus en Irado. Het college van burgemeester en wet- houders geeft in het Collegewerk- programma 'Alle Schiedammers' dui- delijk aan initiatieven uit de wijken aan te moedigen. Daarom is door de gemeente Schiedam en Woonplus geld Foto: Bart Bos vrijgemaakt om de teams te onder- steunen. Burgemeester Verver sprak de hoop uit dat ook in andere wijken het initiatief wordt genomen tot de oprichting van buurtpreventieteams. een leven lang sporten en bewegen De onderstaande deelnemers zien u graag op de Sportmarkt Schiedam 1 de iHS 8 oktober 2008 nummer 40 Pagina 4 een initiatief van Sport en Recreatie Schiedam Ski- Snowboardcentrum Rijnmond Excelsior '20 Maltha Sport L'Esprit Petanque PED's sports centre TOS Halo Jobbing Be ware promotions Cees Romijn Damschool Chandra Bowling Europa Kinderhulp Rob Hiele Horeca-exploitatie Sporthal Margriet Albeda College Gemeente Schiedam Sport '81 TTV Brandersstad Thermen Holiday Sparta Rugby Dans- en Partypalace Gast Schiedamse Zwembaden c.k.v. ODI s.b.v. De Rolling Stoons s.s.c. Harga Judo Club Nobel s.b.v. Juventus met speciale dank aan: Vlo-promotions I SPORT siSM liege iport Bewegen iThermen Holiday* Colofon Gemeentelijk Informatiepunt Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 E-mail: info@schiedam.nl Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Informatlenummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 7