stad IIAJLA 1200m2 OPRUIMING STIGTER Tips en trues om kinderen groente te laten eten 4000 m2 r Stads en luxe wonen in de lofts van de Schiecentrale Win twee nachten naar Egmond aan Zee Speciaal voor onze lezers 11 na j3 ii4 ip j6 ir ii6 ip i ^u' 'i'er ®ev°nc'en 'etters 'n Unieke lezersaanbieding TUIN- SERREMEUBELEN Gezotrd en we! stad puzzel 0909 - 50 50 344 weekbladen EXCLUSIEF IEF lezers* s46Ce4. uit wwvuzad ieven&aart! maasstad weekbladen Van elke vijf kinderen eten er vier te weinig groenten. Een selectie van tips om dat te verhelpen. Verstoppertje spelen verberg de groenten. Je kan de kinderen op deze ma- nier beetje bij beetje laten wennen aan groente door de dosis verborgen groente telkens te verhogen. Zo wen nen ze rustig aan de smaak en het idee. Tip l: Stop een aardappel en wat sperziebonen in de blen der. Meng dit met gehakt en draai en een mooie bal van. Mmmm, een heerlijke ge- haktbal... Tip 2: Als je wortelen in de lengte snijdt, door geklutste eitjes en paneermeel haalt en ze vervolgens 4 minu- ten in olie bakt, lijken ze op frietjes! Presentatie is alles Een tweede methode om het eten van groente aantrekke- lijker te maken, is de presen tatie aan te passen. Tip 1: Maak een groente- spies door aan een sateprik- ker verschillende groente te spiezen zoals champignons, tomaatjes, worteltjes. Zelfs spruitjes zijn zo een feestje om te eten. Tip 2: Laat ze zelf een piz za beleggen met vrolijk ge- kleurde groente. Combineer nieuwe of minder geliefde groente met ingredienten waar je kinderen dol op zijn. Spelenderwijs groente eten Een andere manier om win- naar te worden van de groen- testrijd is om van het eten en bereiden van groente een spelletje te maken. Tip 1: Je kind actief betrek- ken bij de bereiding van de gerechten is een doeltref- fend middel. De kleine zal er trots op zijn dat hij meege- holpen heeft en het eten aan de rest van het gezin kan la ten proeven. Tip 2: De 'groente- en fruit- klantenkaart' werkt 00k heel goed: als je kind een week lang elke dag minstens een groente gegeten heeft, krijgt hij een (groente)sticker die hij op zijn klantenkaart mag plakken. Idem voor fruit. Zo- dra de kaart vol is, krijgt hij een cadeau of een uitstapje! Kijk 00k op www.degrote- groentestrijd.nl Aan de Schiehavenkade vind je de modern verbouwde Schiecentrale. In de vorige eeuw diende de Schiecen trale nog als elektriciteits- centrale, nu kun je er in de nieuwbouw wonen en wer- ken in luxe loftappartemen- ten. Op tien meter hoogte is het gebouw voorzien van een enorm binnenplein met tribunes, picknicktafels, fonteintjes en heuse pantry's compleet met koelkast. Ide- aal voor feestjes dus of om lekker bij te komen in de zon na een dag werken. Omdat het dek volledig is omsloten is het 00k een ideale speel- plek voor kinderen. In de Schiecentrale zijn mo- derne lofts opgeleverd. Met ramen van vloer tot plafond ben je in alle woningen van de Schiecentrale verzekerd van adembenemend uitzicht over de Maas en grote delen van de stad. Onder het ge bouw bevindt zich een grote parkeergarage waarin bewo- ners een plek kunnen huren. In de woning zelf heb je alle vrijheid voor de inrichting. Het enige wat vaststaat is de plek van de keuken en bad- kamer. Het eventueel plaat- sen van wanden en de aan- kleding van wanden en vloer is volledig aan de koper. Kun je hierbij hulp gebruiken? Ook dat is mogelijk door ons een indelingsplan te laten maken en de woning te la ten voorzien van bijv. wan den en een keuken. Voor de echte creatieveling is er zelfs de mogelijkheid woningen samen te voegen voor opti- Hi male luxe en ruimte. Bezichtigen Ge'interesseerd in wonen in dit historische pand? Bezoek dan het open huis op zater- dag 18 oktober van 11.00 tot 13.00 uur. Meer informa- tie? Bel proper Stok (010- 4137050) of Atta Makelaars (010-4335710) of kijk op# www.aandemaaswonen.nl Slaapsystemen en slaapadviezen GOED DOEL Zo doet u mee! (70 ct. p.m.). service journaal voor onze lezers* naam: ad res: postcode: woonplaats: Tegen inwisseling van deze bon. Geldig bij alle Daka filialen t/m 19 okt. 2008. Max. 1 bon per klant. Maasstad ALS 'T O M SPORT GAAT PFJOTEST Protest jack lady Kort model. Van 99,95 NU 79,95 ttciiv- e*t H00FDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-4185079 www.stigter-tuinmeubelen.nl woensdag 15 oktober 2008 - TX96 Op www.deqrotegroentestrijd.nl wiselen ouders tips uit om kinderen om te turnen tot groentefans. Op de site www.degrote- groentestrijd.nl van Knorr wisselen vaders en moe- ders hun ervaringen, tips en receptideeen uit om zo van kinderen ware groente fans te maken. Vanuit de Schiecentrale heb je een adembenemend uit zicht over de Maas en grote delen van de stad. Blaaksedijk (Ind.terrein Heinerioord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 ^www.slaapboulevard-kwakernaat.nl ^Verstand van slapen, weekbladen halthoge klapdeur deel van een hifi-set rivier in Frankrijk regelmaat digitaal medium eenkleurig plaats- aanduiding beroeps- ziekte trip griezelig viezigheid boerderij geen enkel ding meerstemmit muziekstuk hetge- sprokene luchtig gebakje gang van een paard keukengerei op de maniei noodsignaal otticieel bewijsstuk deel van Spanje en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. 0p 100 meter van het strand en aan de voet van de duinen ligt Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. Bovenop het hotel zijn drie luxueuze ingerichte suites met duinzicht gebouwd. Voorzien van o.a. een king size bed, een minibar en een whirlpool in de kamer. De winnaar krijgt twee overnachtingen in een suite met ontbijtbuffet voor twee personen. Kijk voor meer informatie op www.zuiderduin.nl KlIK vc ot bel 072-750 2000. Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hiertijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 35: rechtsom. Een Eventbon t.w.v. 90,- is gewonnen door: C. Visser, Krimpen aan de Lek; A. Zilverschoon, Mijnsheerenland; J. Donkers, Rotterdam; M. Giesselbach, Schiedam; C. Kroon, Vlaardingen. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 15 t/m dinsdag 21 oktober 2008 doorgeven via

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 27