Parels van Nieuwland Bericht uit Spanje Gemeenteberichten Geboorteakte of parkeer- vergunning aanvragen? Een ontdekkingsreis www.schiedam.nl Kennisgeving voornemens Vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 WRO Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend dat een vrijstel ling ex. artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening is aangevraagd Het vergroten van een bijgebouw op het perceel plaatselijk bekend Huijsmansstraat 8 te 3117 KM Schiedam. Het bouwplan ligt in het vigerende bestemmingsplan "Bebouwings- voorschriften voor de Bebouwde Kom" bestemming "Achtererf Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan. omdat het bouwwerk in de bestemming "achtererf" valt. De gronden met de bestemming "achtererf'moeten worden aangelegd als tuin. Het bouwplan is daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15, 17 of 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 20 van de Besluit op de ruimtelijke ordening 1995 wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om vrijstelling te verlenen. Het plan ligt hiertoe van vanaf 16 oktober 2008 t/m 26 november 2008 ter in- zage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1maandag van 12.00-16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00-16.00 uur en donderdag van 08.00-20.00 uur, telefoon 010-2465565. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage inlegging schriftelijk zijn haar gemotiveerde zienswijzen tegen het voornemen tot het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van het Afdelingsmanager Vergunningen en Handhaving Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Kennisgeving voornemens Vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 WRO Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend dat een vrij stelling ex. artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening is aangevraagd voor: Het slopen van een voornialig washuis en fietsenberging en het oprichten van een Bed Breakfast, Tuinlaan 76-78 Het bouwplan ligt in het vigerende bestemmingsplan Binnenstad 2003" bestemmingen "bedrijven". Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan, omdat het voorstel is een Bed Breakfast te bouwen en komt daardoor niet overeen met de bestemmingsplanbepalingen. Het bouw plan is daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15, 17 of 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening wordt aan burge meester en wethouders de mogelijkheid geboden om vrijstelling te verlenen. Het voornemen tot het oprichten van een Bed Breakfast voldoet aan het Bovengenoemde artikel en de stedenbouwkundige overwegingen en hierbij in aanmerking komt voor een vrijstellingprocedure artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijk Ordening. Het plan ligt hiertoe van 16 oktober 2008 t/m 26 november 2008. ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1maandag van 12.00 t/m 16.00 uur, dinsdag woensdag en vrijdag van 08.00 - 16.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 2465565. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk zijn/ haar gemotiveerde zienswijzen tegen het voornemen tot het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van de afdelingsmanager Vergunningen en Handhaving, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Dat kan 24 uur per dag via het Digitaal Loket Digitaal Loket opSchiedam.nl in oktober gepresenteerd door De Theaterstraat, in samenwerking met Sonor opbouwwerk. Do 16 (try out) Vr 17 (premiere) Do 23 Vr 24 Za 25 oktober. Korte inhoud: Parels van Nieuwland is een reis door Nieuwland. Tijdens deze reis kan alles wat er rond het publiek gebeyrt theater zijn, of niet! En als het publiek weer terug is, heeft iedereen in ieder geval toneel, dans, film, toevallen en Nieuwland gezien! De voorstelling Parels van Nieuwland is gemaakt met en door bewoners van de wijk Nieuwland, onder (bege-) leiding van professionele regisseurs. Onderwerpen die bij hen leven zijn verwerkt in een van de leukste gebeurtenis- sen van Schiedam in het najaar! De reis duurt ongeveer twee uur. En is niet geschikt rolstoelen voor Vind zoveel mogelijk pareltjes. Laat u verrassen (door theater en meer!) en u gaat anders kijken en luisteren. Let op: de reis is niet geschikt voor lafhartigen en starre denkers! Speeldagen: 16, 17, 23, 24, 25 oktober. (De voorstelling van 18 oktober die op flyers staat is vervallen.) Aanvang: 20.00 uur. Plaats: SWS Wijkcentrum Dreesplein, Dreesplein 2, 3119 CW, Schiedam. Prijs: 5,00 per persoon. Reserveren: 010-477 25 79 www.detheaterstraat info@detheaterstraat.nl of langsgaan bij Wijkcentrum Dreesplein. Meer informatie over het stuk: www.detheaterstraat.nl Over De Theaterstraat: Stichting De Theaterstraat kenmerkt zich door het realise- ren van theater op locatie, waarbij zij ontmoetingen stimu- leert tussen mensen uit verschillende klassen en kringen. Over SONOR: SONOR is de opbouwwerkorganisatie in Schiedam Nieuwland. Aan: Pim van de gemeente Schiedam Van: Hoofdpiet uit Spanje Onderwerp: Bericht uit Spanje Beste Pim, L 2 Het is al weer een tijdje geleden, dat we elkaar gesproken hebben. Daarom stuur ikje even een bericht, hoe het hier gaat. We kijken erg uit naar onze komst naar Schiedam! Inmiddels zijn onze Pieten al weer druk bezig om onze tocht voor te bereiden. Het lijkt hier wel een mierennestWat een drukte. Moetje voorstellen.... Inkooppieten rennen naar de Inpakpieten, die op hun beurt weer naar de Transportpieten rennen, deze rennen weer naar de Scheepspieten. Enzovoort.... En ik moet dat allemaal in de gaten houdenlU Maar ik klaag niet, want het is natuurlijk een feest om te doen. Zelfs Sint Nicolaas heeft het op zijn manier erg druk. Hij bemoeit zich -je kent hem - met ALLES!! Om heel eerlijk te zijn ...Hij loopt ons ook wel eens voor de voeten, maar ja, zo is hij nu eenmaal. Het gaat overigens erg goed met hem. Hij is, gelukkig maar, in goede conditie en dat voor zijn leeftijd! Pietenpetje afhoor. Volgens plan komen wij op 15 november aanstaande aan in Schiedam. Heb jij nog extra organisatiepieten nodig om alles weer voor te bereiden? Ik weet wat voor klus het is, vandaar. Uiteraard zou Sint Nicolaas Sint Nicolaas niet zijn, als hij geen verzoek aan je heeft... Hij heeft bedacht, dat het misschien een goed plan is om in de binnenstad van Schiedam een echt huis te huren tot hij weer weggaat! Hij zegt het niet met zoveel woorden, maar... eigenlijk zou hij dat erg leuk vindenli Bovendien hoeft hij dan niet steeds terug naar de boot. Ik besef dat je het al druk genoeg hebt, maar zou jij eens willen informeren en zo? Ikga hier nu snel door, want er is nog heel veel te doen voordat we kunnen vertrekken. Hoor ik snel van je? Hoofdpiet 15 oktober 2008 nummer 41 Pagina 4 voor: Een reis door Nieuwland. Vmd xoveel mogelijk pareltjes, Laat u verrassert (door theater «n meer!) en u gaat anders kijken en luisteren. Let op: de reis is niet geschikt voor lafhartigen en starre denkersl een ontdekkingsreis 16117 j 18 23 i 24 j 25 oktober Schiedam Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 7