I De IJsvogel; ook in Schiedam te zien randstad Rabobank Medewerker documentaire informatievoorziening/ applicatiebeheerder Najaarsmarkt DrieMaasStede Najaarsconcert harmonieorkest Harpe Davids f^aaagse Rotte rda m jij hebt kennis van techniek wij van mensen kijk voor meer banen op www.randstad.nl ill maasstad Schiedam/wijk&streek weekbladen woensdag 5 november 2008 - X084 Wijkkort SCHIEDAM - Verpleeg-& reactiveringscentrum DrieMaasStede organiseert zaterdag 22 november een gezellige najaars markt met allerlei kraampjes. Tussen 13.30 en 16.30 uur kunnen bezoekers op de begane grond rondstruinen. In de Brasserie zijn een hapje en drank- je te krijgen. SCHIEDAM - Het harmonieorkest van Harpe Davids geeft vrij- dag 7 november een concert in De Ark. Pianist Mark Toxo- peus doet 00k mee. Kaarten kosten 7,50 euro en zijn te verkrijgen via de leden van de vereniging, via www.harpedavids.nl en op de avond aan de zaal. Aanvang is 20.00 uur. ^^*0? 2 - 7 januari 2009 Natuur in onze omgeving Meer van deze schitterende vogelplaatjes zijn te zien op www.benvandenbroek.com SCHIEDAM - De natuurwaar- den van de Poldervaart zijn belangrijk voor onze omge ving en zeker ook voor de IJsvogel die zich er helemaal thuis voelt. Het water is helder en er zijn over het water hangende takken waar hij graag op de uitkijk naar prooi zit te spie- den. Als je langs de Polder vaart wandelt en je begint bij de Vijfsluizen, dan zie je daar een hele mooie plas waar je naast watervogels als de Fuut, Slob-,Tafel- en Kuifeend ook de IJsvogel kunt zien. Bij de Beukenhof zijn er bosvogels te zien zoals de Groene Specht, Grote Bonte Specht en Vlaamse Gaai en langs de singels, als je geluk hebt, ook weer de IJsvogel. Het volkstuinencomplex en het verderop gelegen Prin ces Beatrix Park is een waar vogeleldorado. Voorbij de spoorbrug, langs de Kan- delaarweg, is een nieuwe recreatieplas aangelegd die broedgelegenheid biedt aan watervogels. Ook hier is re- gelmatig een IJsvogel te zien. Aan de andere zijde van de weg is een "helofytenfilter" gerealiseerd met als doel op een natuurlijke manier, met waterplanten, het opper- vlaktewater te reinigen! Ook dit gebied gaat zeker vogels aantrekken. Lepelaars hebben het al ontdekt en zie je regelma- tig voedsel zoeken. Waar de Poldervaart in de Schie uit- mondt, tot aan de Doenbrug over de Schie, is een moe- rasgebied ontstaan. Hier zie en hoor je in de lente Kleine Karekiet, Rietzanger, Roer- domp, Blauwborst, Rietgors, Koekkoek, Tuinfluiter en zelfs ook Snor en Sprink- haanzanger. Ga er eens op uit en wandel langs de Poldervaart. Een IJsvogel, die als een blauwe schicht voorbij schiet, kan je beloning zijn! techniek Hze de Waard Zeer exclusief leer/werktraject in techniek m/v Voor Midden-Delfland is een jonge dynamische gemeente met bijna 18.000 inwoners in een groot groen open weidegebied dat grenst aan de stedelijke as Rotterdam-Delft-Den Haag. Wij onderscheiden ons van andere gemeentelijke organisaties door korte lijnen. Wij verwachten van onze ca. 155 medewerkers dat zij zelf verantwoordelijkheid nemen, professioneel zijn en actief een bijdrage leveren aan een naar buiten gerichte organisatie. Onze belangrijkste doelstellingen zijn, de leefbaarheid en identiteit van onze dorpen behouden en het vitaal houden en versterken van het unieke groene veenweidegebied in de stedelijke omgeving. Spreekt dit jou aan? Solliciteer dan naar onderstaande vacature: 36 uur per week maximaal schaal 7 2.672,- De functie moet nog definitief gewaardeerd worden. Voor zeer ervaren kandidaten, blijkend uit ervaring en opleiding, is een arbeidsmarkttoelage tot een maximum van schaal 8 3.027,- bespreekbaar. Kijk voor meer informatie over de functie, de functie-eisen en ons aanbod op onze internetsite www.middendelfland.nl. Maak kennis met de ontwikkelingen binnen de gemeente Midden- Delfland. Wij geven je de ruimte. Neem jij het initiatief? Je sollicitatie kun je tot uiterlijk 1 december 2008 richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Midden-Delfland, Postbus 1, 2636 ZG Schipluiden. Je kunt ook mailen naar gemeente@middendelfland.nt Acguisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Topsport Entertainment AHOY ROTTERDAM Vrouwen Zesdaagse Masters of Sprint Rabobank Tickets: Kassa Ahoy, 0900-2352469 0,45 p/m> of www.zesdaagserotterdam.nl (010) 204 23 44 een grote speler in de technische markt in Rozenburg zijn wij Land van Belofte 46 op zoek naar enthousiaste kandidaten die opgeleid willen Schiedam worden tot gloeier/warmtebehandelaar. Na afloop van dit traject krijg je een diploma op mbo niveau en een vaste baan! Gloeien gebeurt na het lassen om de gewenste materiaalei- genschappen, zoals hardheid en sterkte te krijgen. Jijjwordt verantwoordelijk voor het complete proces! Wij zoeken: Diploma of werkervaring in metaaltechniek, elektrotechniek of als operator In bezit van rijbewijs is een must Gemotiveerd om een 2 jarige opleiding te volgen (via BBL) Goede beheersing Nederlandse taal Voor dit unieke traject zijn slechts 4 plekken beschikbaar, dus reageer direct want vol vol! ilze.de.waard@nl.randstad.com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 15