Zwijmelen bij 35 ultieme feel good movies Dons Dekbed Actie Midden-Delfland en Schiedam in bibliotheek LOCATIEMANAGER Het Palci5je f lc AUTOSPUITER '/[/et 2e AUTOSPUITER/ VOORBEWERKER Rotterdams Opera- en Operettegezelschap Programma Graauwe Hengst Openingsavond Rietzeilers Dag van Respect PEDAGOGISCHE MEDEWERKERS $oyal Shunm maasstad Schiedam/wijk&streek weekbladen Wijkkort SCHIEDAM - Het Rotterdams Opera- en Operettegezelschap houdt donderdag 20 november een open repetitie in de Mag- nalia Deikerk aan de Albardastraat. Aanvang is 20.00 uur. Jong en oud is welkom. Voor meer info: 470 94 72. SCHIEDAM - In podiumcafe De Graauwe Hengst treden donder dag 13 november vanaf 22.00 uur Jesse Friends op. Jesse is een veelbelovend jonge muzikant. Zaterdag 15 november vanaf 22.00 uur treedt The Chick op. SCHIEDAM - Zaterdag 15 november is het weer spannend bij carnavalsvereniging De Rietzeilers. De vraag is dan 00k wie dit jaar de Prins der Rietzeilers voor het seizoen 2008-2009 wordt. De Jeugdprins wordt rond 21.00 uur bekend gemaakt en de Prins der Rietzeilers uiteraard om 23.11 uur. De avond wordt gehouden in Boerderij Landvreugd en begint om 20.00 uur. Niet-leden betalen vijf euro. woensdag 12 november 2008 - XQ84 SCHIEDAM - Denk na voor je iets zegt! Durf jezelf te zijn! Doe je ding met respect! Deze drie thema's staan centraal op 13 november: de Dag van Respect in wijkcentrum de Erker. De dag duurt van 15.30 tot 18.00 uur. SCHIEDAM - Bibliotheek Wa- terweg, de Midden-Delfland Vereniging en boekhandel Post Scriptum organiseren zondag 16 november een middag rond het thema re- creeren tussen stad en plat- teland. Om 14.00 uur start het programma in Biblio theek Noord met een ope ning door wethouder Maar- ten Groene. Daarnaast is schrijver Gerbrand Bakker te gast, hij wordt geinter- viewd over zijn boek 'Boven in het stil'. Verder zijn er veel streekproducten van het Midden-Delfland gebied. SuikerZoetFilmfestival: het grootste gratis filmfestival van Nederland Kijk voor het totale proqramma en de locaties op www.suikerzoetfilmfestival.nl. SCHIEDAM - Gratis genieten van meer dan 35 ultieme feel good movies en dramatische filmmomenten in bijzon- dere, monumentale locaties zoals kerken en trouwzalen. Dat kan tijdens het Suiker ZoetFilmfestival van 20 tot en met 23 november in het centrum van Schiedam. De vierde editie van het fes tival biedt een nog ruimere keuze aan films en locaties, waardoor het zich het groot ste gratis filmfestival van Nederland mag noemen. Met onder meer de films Mamma Mia, The Mourning Forest, Across the Universe, Before Sunset en The Bare foot Contessa biedt het Sui kerZoetFilmfestival weer een bijzonder programma. Gericht op het unieke thema draaien er tijdens het Sui kerZoetFilmfestival films die op maar weinig plekken in Nederland te zien zijn. Zo draait The Mourning Fo rest (2007) van Naomi Ka- wase pas net in de bioscopen en is deze nu 00k al in Schie dam te zien. Across the Uni verse (2007) is iiberhaupt niet uitgebracht in Neder land. Het is een bijzondere mu- sicalfilm met meer dan 34 Beatlessongs over het lief- desverhaal van Lucy en Jude op groot scherm. Ook bijzondere klassiekers zijn er. The Barefoot Contessa (1954) is een gerestaureerde versie van de originele film met Humphrey Bogart en draait in het Filmhuis. Kas- kraker Mamma Mia (2008) met Meryl Streep en Pierce Brosnan is twee keer te zien. Een keer in het Filmhuis op de openingsavond en op za terdag in de Grote Kerk. In Oud-Katholieke Kerk 't Huis te Poort is het smul- len van de personages in Be Kind Rewind (2008) van Michel Gondry. Voor de vestiging in Rotterdam-Nesselande zoeken wij (36 uur per week) De locatlemanager Is een leldinggevende functle in het primair proces met een operationeel karakter. Onder operationeel karakter wordt verstaan dat de loca tlemanager zorgt voor het realiseren en aansturen van de ultvoerlng van de werk- plannen en dagelijks leidlng geeft aan de medewerkers van de vestiging. In deze functle heb Je een slgnalerende, analyserende en rapporterende rol naar het managementteam en de reglomanager en/of directle met betrekking tot knelpun- ten In de ultvoerlng van het beleld en met betrekking tot ontwikkellngen. Functle-elsen Jc bent een professional met een warm hart voor kinderen, Je hebt ruime leidingge- vende ervaring en een HBO management werk- en denkniveau. Je bent in staat een enthousiast team van college's aan te sturen en te coachen. Je weet dat communicatie met ouders en collega's belangrijk is. Je hebt inzicht in het oplossen van moeilijkc situ- aties, je bent zelfstandig en communicatief vaardig. Je hebt iets extra's te bieden en vindt de dynamiek van kinderopvang erg leuk. In bezit zijn van een rijbewijs is een pri. Aanbod Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie waarbinnen je samen met je col lega's naar een afgesproken resultaat toewerkt. Teambuilding ervaren wij als een belangrijk begrip. Met regelmaat worden er activiteiten ondernomen op dit gebied, Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kinderopvang. Als een doel, door de organisatie vastgesteld. behaald wordt dan bcstaat er vanuit de CAO een recht op een resultaat afhankelijke eindejaarsuitkering. Solllciteren Wil jij een steentje bijdragen in deze innovatieve, groeiende organisatie die zich kwalitatief wilt onderscheiden? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: KDV Het Paleisje, t.a.v. Simone van der Maas (rayonmanager), Groeneweg 6, 3059 LC Rotter dam, onder vermelding van 'Locatiemanager'. Of mail je brief naar: nesselande@hetpaleisje.nl Eerst meer weten over de organisatie en onze werkwijze? Kijk dan op onze website www.hetpaleisje.nl Door de enorme ultbrelding van onze Klnderdagverblljven zijn wij ook nog op zoek naar SCHADENET BLOK ROTTERDAM ZOEKT: Wij bieden: Aantrekkelijk werk in een gestuurde schadestroom. Prima salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Schadenet Blok is een Focwa Autoschadeherstelbedrijf, onderdeel van een landelijke keten van Schadenetbedrijven. Reacties: Schadenet Blok, Industrieweg 31, 3044 AS Rotterdam T.a.v. Frenk Blok, telefoon 010-415 54 44 E-mail: frenk.blok@schadenet.nl 4-seizoenen dekbed - 90% gansdons met luxe percale tijk (100% katoen) 140x200 cm van 199.- voor 139,- van 229.- voor 159.- van 279.- voor 199.- van 339.- voor 259,- van 369.- voor 279.- 140x220 cm 200x200 cm 240x200 cm 240x220 cm Het Waaigat Kwaliteitsbedden - Markt 57 - Vlaardingen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 13