fn stad 'Rotterdam Port Experience' binnen en buiten 1200m2 STIGTER 4000 m* r r nnnnnnnnn Met 5,00 korting naar U2NL - 30 jaar U2 geschiedenis De feestdagen op een bijzondere manier doorbrengen? OPRUIMING Win de dvd Hero Wanted! stad Speciaal voor onze lezers Unieke lezersaanbieding TUIN- SERREMEUBELEN 0909 - 50 50 344 weekbladen in rut maasstad weekbladen ROTTERDAM - U kon er onlangs in Maasstad Weekbladen al uitgebreid over lezen: de Rotterdam Port Experience. Een nieuwe attractie in Rot terdam, pal onder de Eras- musbrug en tegenover de Spido. Hierkunt u uitgebreid en interactief kennis maken met alle aspecten van de Rotterdamse haven. Maar na de indrukken, de prach- tige panoramabeelden en de touchscreen beeldscher- men kan het zomaar zijn dat u of uw bezoek toch ook wel de haven op ware schaal wil zien. Welnu: niets is ge- makkelijker dan dat. Am- per honderd meter buiten de voordeur van de Rotterdam Port Experience wachten de rondvaartschepen van de Spido. We stappen snel in! De Spido heeft twee ver schillende rondvaarten door het havengebied, de gewone Havenrondvaart en de uit- gebreide Havenrondvaart. De gewone Havenrondvaart laat de enorme zeehaven be- leven, temidden van havens, containeropslag terreinen en werven en dokken. Dit is de haven in vol formaat! Onderweg ontbreekt ook de indrukwekkende skyline van Rotterdam niet, die al- leen maar indrukwekkender lijkt te worden naarmate je verder weg vaart. Een plek apart blijft de Waalhaven, ooit de grootste gegraven haven ter wereld, waarvoor het buitengebied van het toenmalige dorp Charlois moest wijken. Het is nauwe- lijks voorstelbaar dat zoiets groots al een eeuw geleden tot stand kwam. Voor de liefhebbers is er met groepen vanaf 20 perso- nen ook nog een uitgebrei- de rondvaart mogelijk. Die duurt ruim twee uur, tegen over 75 minuten voor de ge wone rondvaart. Na afloop van onze rondvaart vinden we dat we eigenlijk noch de Rotterdam Port Experience noch de rondvaart zelf had- den kunnen missen voor een goede indruk van de haven. Binnen leer je snel en educa- tief hoe de haven werkt, bui ten zie de werkelijke dimen- t sies van die bijna grootste haven ter wereld. Zie voor meer informatie www.rotterdamportexpe- rience.nl en www.spido.nl Maandag 17 november is het Open Huis bij het Paleis van de Melodie aan de Baan 44 in Rotterdam. Tijdens dit Open Huis kunt U informa tie krijgen over de mogelijk- heden tijdens de kerstdagen maar ook over de andere da- gen van het jaar. De Talent Zo Muziekshow, die momen- teel in het Paleis van de Me lodie geprogrammeerd staat, biedt naast het zeer muzi kale programma voor jong en oud ook een verrukkelijk viergangendiner (met hoofd- gerecht in buffetvorm). Al met al een compleet avond- je uit; en dat voor een all-in bedrag. Ook in de Sinter- klaasperiode kan deze show een leuk idee zijn om met de familie door te brengen. Als Sinterklaas weer onderweg is naar Spanje wordt het Pa leis van de Melodie omgeto verd naar een sprookjesach- tig kerstdecor. Natuurlijk wordt ook de Talent Zo Muziekshow aangepast aan de naderende kerstdagen. Of U nou op zoek bent naar een familieuitje, vrijgezel- lenavond, personeelsfeest of iets voor de vereniging; het Paleis van de Melodie heeft alle mogelijkheden in huis om U een prachtige avond te bezorgen. Een andere goede reden om maandag naar het Paleis van de Melodie te ko- men is het optreden dat Rob en Emiel verzorgen. Deze finalisten van het populaire tv-programma 'Wie wordt de nieuwe Uri Geller?' ge- ven u een impressie van hun vaardigheden. Maandag 15 december staat hun Magic Cabaret Dinnershow gepro grammeerd in het Paleis van de Melodie. Belangstel- lenden voor het Open Huis op 17 november kunnen zich aanmelden via www.paleis- vandemelodie.nl. De toe- gang is gratis. Er zijn twee aanvangstijden: 17.30 en 20.00 uur. Het programma duurt 90 minuten. s4(le& uit wuwuiact Ceven&Msi! tui*t- en. ^enfiemeu&eien Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboiilevard Kwakernaat GOED DOEL 46 puzzel T Zo doet u mee! service journaal U 2 N I N V.Nl 1 O I I 2 Met deze ruim 2 uur durende show wordt Theater aan de Schie omgetoverd tot een echte rocktempelDeze suc- cesvolle tributeband sleept u mee met de grootste hits van de meest succesvolle rockband alter tijden. De meeste fans kunnen er geen genoeg van krijgen; 's-Werelds grootste, terse Rockband U2 met voorman en leadsinger Bono is hot. U2NL weet als geen ander de unieke sound van U2 te brengen. U2NL heeft de show 'IN THE NAME OF U2' gebaseerd op 30 jaar U2 ge schiedenis, de ontwikkeling van de muziek en de groei van de terse Rock-iconen en hun shows. Met verschillende podia gedurende de show, een ongekend grate lichtshow en een zeer geraffineerde videoshow neemt deze energieke band het publiek mee op een muzikale reis die begint in Dublin, eind jaren '70 en afsluit met de laatste grate tour van U2, de Vertigo tour. Wilt u dit ultieme U2 gevoel niet missen, kom dan op 21 november 2008 om 20.15 uur naar Theater aan de Schie. Lezers van Maasstad weekbladen kunnen extra voordelig hier naar toe. U betaalt geen 25,- maar slechts 20,00. Actievoorwaarden: Deze aanbieding is uitsluitend geldig op vertoon van deze advertentie direct bij de kassa en niet via internet. Niet geldig voor reeds gekochte kaarten en niet in combinatie met andere acties. Er is geen restitutie mogelijk. Adres: Theater aan de Schie, Stadserf 1Schiedam tel. Kassa (010)2 467 467 www.theateraandeschie.nl li4 woensdag 12 november 2008 - TX96 Met de opening van de Rot terdam Port Experience is het hele havengebied 'on- derdak'. Handig bij slecht weer. Maar een vaartocht 'voor het echie' is natuur- lijk ook niet te versmaden. Een unieke blik op het havengebied in de hal van Rotter dam Port Experience. Tijdens het Open Huis geven Rob en Emiel een impressie van hun vaardigheden. H00FDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-4185079 www.stigter-tuinmeubelen.nl Blaaksedijk (hd.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 yvww.slaapboulevard-kwakernaat.nl VtriUnd van slapan, weekbladen bespotten stuk vlees mytholo- gische figuur sport- wedstrijd boerderij schrijf- vloeistof project van drie common ist loofboom godsdienstig leraar dee! van een trap hoofdstad van Turkije tussen- persoon kledingstuk eetlepel (in recepten) islamitisch gebedshuis niet krom handeling knaagdier T broedplaats elektro- cardiogram en ook niet lage rivierstand gaping wildgerecht dergelijke Nederlands w Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Liam Case (Cuba Gooding jr.) was ooit de held van de stad, toen hij een kind uit een brandende auto redde. Nu is hij een aan lager wal geraakte vuilnisman. Ineens krijgt hij de kans opnieuw een held te zijn, wanneer hij getuige is van een bankoverval. Maar dit keer pakt zijn heldendaad rampzalig uit: het meisje van zijn dromen wordt door het hoofd geschoten en Liam zelf raakt zwaar gewond. Een keiharde en bloedige strijd ontbrandt, waarbij Liam zijn ware gezicht laat zien. Kijk voor meer informatie op www.dfw.nl. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 12 t/m dinsdag 18 november 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans.. De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 39: opstaan. Een slaapkamerontspanset van Silvana is gewonnen door: W. Steine, VlaardingenC. Lammers, Zwartewaal. i§2008-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 27