Bertram Westera winnaar Piet Paaltjens Schrijfwedstrijd Rekenkamercommissie zoekt nieuwe onderwerpen voor 2009 Intocht Sint Nicolaas te Schiedam Zaterdag 15 november 2008 ATTENTIE! www.schiedam.nl Gemeenteberichten Aanwiizinq qehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belong van het verkeer hebben besloten: onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trek- ken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage 1 RVV met onderbord: a. Besloten op 4 november 2008: Korte Singelstraat, voor pand nr. 21, 3112 GA Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden be sluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissements- rechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. P. Pollen, tel.nr. 2191850. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads- winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 7 november 2008 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte, Mr. J.W. Spruijt Wet bodembescherming Besluit uniforme saneringen (Baggerspecieloswal 128, Sveabos, Schreupermeer) Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van: - DHV bv, d.d. 29 oktober 2008. Deze melding betreft het voornemen de bodem ter plaatse van het bos tussen de Groeneweg en de wijk Sveadal (postcode 3124) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie R, num- merl37 bekend onder de code SC060600314 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de sanelingswerkzaamheden binnen na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 6 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamhe- den. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Al gemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinzageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. de Kok van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefoon 010-2191 Wbb-code: SC060600314/B95 Wet bodembescherming Er is een verzoek ingediend om voor het bouwplan De Wilde, Goereese- straat in Schiedam-Zuid hogere geluidswaarden te verlenen. Uit akoestisch onderzoek is gebleken dat de voorkeurswaarde, zoals aangegeven in de Wet Geluidhinder, door geluidbelasting van het gezoneerde industrieterrein Waal-/Eemhaven wordt overschreden Alvorens het College van B&W een besluit neemt over het bovenvermelde verzoek, liggen de stukken gedurende 6 weken ter inzage, Het verzoek kunt u inzien van 12 november 2008 tot en met 27 december 2008 bij de balie Bou- wen, Wonen en Milieu van de Stadswinkel in het Stadskantoor, Stadserf 1 te Schiedam. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijke opmerkingen worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders t.a.v. het hoofd van de afdeling ROVG. Op dinsdag 25 november 2008 van 10.00 uur tot 11.00 uur wordt een openbare zitting gehouden in kamer 13.026 op de dertiende etage van het Stadskantoor, waarbij een ieder de gelegenheid krijgt om opmerkingen te maken over het verzoek. U kunt zich voor de zitting aanmelden bij Mw. A.M. Nix, tel. 010- 2191748 en mailadres am.nix@schiedam.nl Voor het vierde jaar opeen orga- niseerde Bibliotheek Waterweg de Piet Paaltjens schrijfwedstrijd. Zondagmiddag 9 november is de winnaar bekend gemaakt. Als bes- te van de ruim 110 inzendingen kwam het verhaal De verzinsels van de frauduleuze professor Ivan Nikolajevitsj Zemjertnak, zobloog van Bertram Westera uit de bus. Hij ontving van directrice Karin Visser de eerste prijs en de Piet Paaltjens wisseltrofee, gemaakt door kunste- naar Jacques Tange. Foto: Jan van der Ploeg De Rekenkamercommissie Schie dam-Vlaardingen is gestart met de voorbereidingen voor de opstelling van het onderzoeksprogramma 2009. Inwoners van Schiedam worden van harte uitgenodigd om hun ideeen en suggesties voor onderzoeksonderwer- pen, voorzien van een korte toelichting, in te dienen. Dit kan tot uiterlijk 3 de cember 2008 via het e-mail adres van de secretaris: j.pegtel@schiedam.nl De commissie hanteert de volgende criteria voor onderzoeken: het onderzoek heeft een toegevoeg- de waarde: het levert informatie op waarover de gemeenteraad en het college nog niet beschikt; het onderwerp draagt risico's van ineffectiviteit of ondoelmatigheid in zich; het onderwerp is actueel en heeft een groot maatschappelijk en/of financieel belang; het onderwerp raakt direct of indi rect het belang van de burger; het onderzoek moet zoveel mogelijk leiden tot concrete verbeteringen en/of het bevorderen van het lerend vermogen van de organisatie. Na het verzamelen van onderwer pen kiest de Rekenkamercommissie welke onderwerpen ze in 2009 daad- werkelijk gaat onderzoeken. Deze worden uiterlijk in januari 2009 be kend gemaakt. 11.30 uur op't Hoofd Amusementpieten en caprioolpieten arriveren op het Hoofd in de wijk Zuid. Start voorprogramma Vol verwachting klopt ons hart Tussen 11.55 en 12.00 uur op het HOOFDPLEIN Zie ginds komt de stoomboot, uit Spanje weer aan. Hij brengt ons Sint Nicolaas, ik zie hem al staan Tussen 13.00 en 13.15 uur vertrekt Sint Nicolaas vanaf het Hoofd. Start vaartocht naar het centrum van Schiedam Voor- haven - Buitensluis - Buitenhaven - Koemarktbrug - Lange Haven - VISMARKT Kinderen, heb je al vernomen, Tiralalalie, Tiralalala Sint Nicolaas is aangekomen, Tiralalalie, Tiralalala Tussen 14.00 en 14.15 uur op de VISMARKT: Aankomst Sint Nicolaas En strooi dan wat lekkers, in een of andere hoek Tussen 14.45 en 15.00 uur start rondrit Appelmarkt - Hoogstraat - Broersveld - Land van Belofte - Lange kerkstraat - GROTE MARKT Hop hop hop, paardje in galop Rond 15.00 uur op de GROTE MARKT Amusementpieten en caprioolpieten arriveren op de Grote Markt. Oh, kom er eens kijken, wat ik in mijn schoentje vind Rond 15.15 uur op de GROTE MARKT Aankomst Sint Nicolaas op de Grote Markt. Hallo Sinterklaas, goeiedag zwarte Pietwatfijn dat u weer bent gekomen 15.30 uur op de GROTE MARKT Officiele ontvangst door burgemeester W.M. Verver - Aartsen Sinterklaas, die goede heer, komt hier alle dagen weer 16.15 uur Einde programma Dag Sinterklaasje, daaag daaag, daag daag, Zwarte Piet Sint Nicolaas vaart na aankomst en verblijf op het Hoofd naar de binnenstad en meert af op de Vismarkt. HIJ ZAL DAAR OOK EEN TUD ZIJN. Per koets wordt vervolgens verder gereden naar de Grote Markt, waar hij ontvangen wordt door burgemees ter W.M. Verver - Aartsen BELANGRIJK!!! De Maasboulevard, het Hoofdplein, de Voorhaven, de Lange Haven en de Vismarkt zijn tijdens de intocht van Sint Nicolaas afgesloten voor alle verkeer. Gelegenheid tot parkeren van auto's: Parkeerplaatsen Maasboulevard - ingang via Jachtha- venlaan, uitgang via Havendijk. Voormalig Gustoterrein, bereikbaar via Buitensluis Reguliere parkeerplaatsen Centrum Locaties zijn bereikbaar vanaf 11.15 uur WEES OP TIJD, WANT VOL IS VOL 12 november 2008 nummer 45 Pagina 2 Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (OtO>473 70 21 E-mail: info@sebiedam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Elndredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 5