Hamworthy 'het gaat om het nu, niet om straks' GROEPSLEIDERS M/V de Kijvelanden coordinatoren en groepsleiders Forensische Psychiatrie m/v www.werkenbijorion.nl Ojfrion Orion is op zoek naar Orion is een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking en heeft een antroposofische grondslag. Kijk op de website voor meer informatie over de vacatures of mail Miriam Maenhaut: m.maenhaut@»orioncamphill.nl. Group After Sales Division Area Sales Manager (After Sales Europe) Aziz Tighadouin, groepsteider Orion forensisch psychiatrisch centrum Als coordinator ben je het eerste aanspreekpunt bij de uitvoering van het werk. Je maakt de vertaalslag van de behandeling naar sociotherapie en andersom. Naast patientencontacten ligt een belangrijke taak in het coachen en begeleiden van de overige forensisch psychiatrisch medewerkers. Als groepsleider forensische psychiatrie begeleid je de patienten in de dagelijkse leefsituatie. Je zorgt voor een ve'rlig klim^at en motiveert patienten tot deelname aan behandelprogramma's, onderwijs- en arbeidsmatige activiteiten. Interesse? Ben je geinteresseerd in deze of andere vacatures van de Kijvelanden, kijk dan op www.kijvelanden.com voor meer informatie of neem contact op met Rabia Caliskan (010) 50312 65. Je sollicitatie stuur je naar solliciaties@kijvelanden.nl. Hamworthy B. V. is de verkoop- en serviceorganisatie voor Europa van de Britse multinational Hamworthy pic. Hamworthy is een wereldwijd opererende producent van de votgende appara tus voor de scheepvaart: (lading- deepwell) pompen (zowel voor gassen als chemicalien), engine room pompen, pump room systemen, compressoren, sewage treatment systemen en (inert-) gas systemen. De productie van deze apparatuur vindt voomameiijk plaats in Hamworthy vestigingen in Engeland, Denemarken, Noorwegen, China en Singapore. Het hoofdkantoor van Hamworthy pic is gevestigd in Poole, Engeland. Hamworthy B. V. is gevestigd op het industrie- terrein Charloise Poort te Rotterdam-Zuid. Voor de uitbreiding van ons team zijn wij, voor spoedige indiensttreding, op zoek naar een fulltime In deze functie bent u verantwoordelijk voor het verkoopresultaat van met name de vervangings- markt in Europa. Dit realiseert u door een adequate bewerking van bestaande relaties en potenti- ele nieuwe relaties in de markt van de scheeps(nieuw)bouw en hun toeleveringsbedrijven. De basis voor uw succes wordt gevormd door de uitstekende kwaliteit en het prominente imago van Hamworthy, door uw degelijke kennis daarvan (na opleiding en inwerken) en verder door de gestructureerde bewerking van uw relaties. In uw functie zult u nauw samenwerken met een aantal andere Area Sales Managers After Sales en ondersteund worden door de technische specialisten van de diverse buitenlandse productiedivisies. U rapporteert rechtstreeks aan de General Manager in Nederland. Voor het vervullen van deze functie beschikt u over: - een passende technische opleiding op HBO-niveau (MBO plus gerichte ervaring); - ervaring met bovengenoemde apparatuur is een pre; - rijbewijs B/E; - een goede beheersing van de Engelse taal, Duits of Frans is een pre; - een klantvriendelijke en servicegerichte instelling; - flexibiliteit ten aanzien van werktijden; - bereid zijn frequent te reizen in buitenland. Wij bieden u: - een leuke baan in een klein, gezellig team in een internationale omgeving; - volop mogelijkheden om uw baan uit te bouwen en inhoud te geven; - op termijn zijn doorgroeimogelijkheden aanwezig; - goede arbeidsvoorwaarden zoals een passend salaris, 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen per jaar; - voor het uitvoeren van uw functie wordt u een leaseauto ter beschikking gesteld. Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u uw sollicitatiebrief met cv richten aan: Hamworthy B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Aploniastraat 33, 3084 CC Rotterdam. De Kijvelanden is een centrum voor behandeling van forensisch psychia- trische patienten. Onze voornaamste doelstellingen zijn het voorkomen van delictherhaling en resocialisatie. De verschillende afdelingen van de kliniek bieden m dat kader een gedifferentieerd aanbod in bege- leiding en behandeling, afgestemd op de mogelijkheden van de indivi- duele patient. Daarnaast beschikt de Kijvelanden over transmural voorzieningen, een resocialisatie- centrum en een poli- en deeltijd- kliniek. Binnen de Kijvelanden zijn er 12 afdelingen waar patienten verblijven. De medewerkers van deze afdelingen zijn ver antwoordelijk voor het in stand houden en bevorderen van een behandel- en leefklimaat, waarin structuur, veiligheid en begeleiding geboden wordt aan de patienten. Afhankelijk van fase van behandeling van de patienten ligt de nadruk op diagnostiek, het vormgeven van de behandeling van de patienten of resocialisatie. Voor verschillende afdelingen zijn wij op zoek naar

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 19