I 1 4 iitbreiding op dak* en thuislo *1 HjLjAi leerling-verpleegkundigen niveau 4 (mbo) woonbegeleider (spw-4) mbo- en hbo-verpleegkundige waarnemend unithoofd unithoofd Kijk voor meer info op www.deltapsy.nl I antine Kriens, wethouder Volksgezondheid, welzijn en I maatschappelijke opvang van de gemeente Rotterdam, mj opent woensdag 26 november de locatie Nieuwehaven/ Ouwehaven van Delta Psychiatrisch Centrum in Poortugaal. Wil je werken in de zorg en heb je nog geen diploma verpleegkundige, maar wel interesse? Kom dan werken en leren als Heb je al de juiste diploma's? Solliciteer dan naar psychiatrisch centrum De bestaande locatie Nieuwe haven met 48 bedden wordt uitgebreid met 24 plaatsen. Daarnaast wordt er een nieu- we locatie, locatie Ouweha ven, geopend. Hier is plaats voor nog eens 24 mensen. De locaties Nieuwehaven en Ouwehaven van Delta biedt opvang, begeleiding en be handeling aan Rotterdamse dak- en thuislozen met een psychiatrisch en/of versla- vingsprobleem. Het gaat om een groep mensen die door- gaans moeilijk in zorg te krij- gen zijn, op straat zwerven en zo overlast kunnen veroorza- ken in diverse wijken in Rot terdam. Door deze mensen in zorg te nemen, kan Delta werkelijks. iets doen om deze mensen te helpen en een bij- drage leveren aan het tegen- gaan van overlast. Het werken voor een locatie als Nieuwehaven en Ouweha ven is zwaar, maar ook zeer bevredigend. „Het is fantas- tisch als je mensen ziet op- knappen. Het geeft zoveel voldoening als je van dichtbij kunt meemaken dat sommige mensen, die soms echt heel diep in de put zitten, toch uit die put weten te krabbelen. Ze gaan zichzelf beter ver- zorgen, ontwikkelen hobby's en krijgen meer sociale vaar- digheden. Het is mooi dat je als hulpverlener deze mensen hierin kan helpen en onder- steunen", aldus een verpleeg kundige van locatie Nieuwe haven. „Maar het werk kan soms ook onvoorspelbaar zijn en het lukt niet altijd de doe- len te behalen en dat betekent dat je deze doelen dan moet bijstellen en daar moet je wel tegen kunnen." Het cluster Maatschappelijke en Verslavingspsychiatrie van Delta, waar de locaties Nieu wehaven en Ouwehaven onder vallen, is nog steeds op zoek naar diverse hulpverleners. „De uitbreiding betekent dat we meer personeel nodig heb- ben. Gelukkig hebben we een deel van de vacatures inmid- dels gevuld, maar we hebben nog enkele verpleegkundi- gen/begeleiders (niveau 4, HBO-V of HBO-SPH) nodig", aldus Bert Morssink, mana ger van het cluster. „Het is belangrijk dat onze hulpverle ners een bijdrage kunnen le veren aan het verbeteren van de leefkwaliteit van de clien- ten. Dit wordt alleen bereikt met een hoop geduld, tact en uiteraard expertise." Mensen die willen werken als verpleegkundige/begeleider op de locatie Nieuwehaven/ Ouwehaven kunnen contact opnemen met Bert Morssink, clustermanager Maatschap pelijke opvang en Versla vingspsychiatrie. Direct solli- citeren kan ook. Kijk op www. deltapsy.nl voor meer infor- matie over de vacatures en de sollicitatieprocedure. Kom werken en leren bij Delta Ja, ik ben gei'nteresseerd in de opleiding verpleeg kundige en ontvang graag een informatiepakket. Voorletters Achternaam Adres Postcode Telefoori E-mail Leeftijd M/DV Woonplaats Vooropleiding Zonder postzegel sturen naar Delta Psychiatrisch Centrum, opleiding werken-leren, antwoordnummer 741,3190 VC Poortugaal. Je kunt je ook meteen opgeven voor de selectieprocedure. Daarvoor ontvangen we graag een korte gemotiveerde sollicitatiebrief en cv, De selectieprocedure zal eind november/begin december plaats- vinden en bestaat uit een assesment en een selectiegesprek. delt a Delta Psychiatrisch Centrum is een professionele, moderne organisatie die gespecialiseerd is in de behandeling en begeleiding van mensen met een ernstig psychisch of psychiatrisch probleem. Delta telt meer dan 1500 professionele en enthousiaste medewerkers die werkzaam zijn op een van de locaties in het werkgebied Groot-Rijnmond en Zuid-Hollandse eilanden. Een gedeelte van het Delta-terrein. Bert Morsink, clustermanager Maatschappelijke opvang en Verslavingspsychiatrie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 20