Alle eredivisiewedstrijden Jwiskamer ouery wlive Rabobank daagseRotterdam 2-7 januari 2009 Rabobank www.zesdaagserotterdam.nl barni Tickets: Topsport Kassa Ahoy Entertainment 0900-2352469 Vrouwen Masters of Sprint AHOY fjROTTERDAM Advertentie Alle wedstrijden en meer! Op Eredivisie Live zie je niet alleen alle wedstrijden van de ere- divisie, maar ook de samenvattingen van het buitenlands voet- bal, TV-kanalen van topclubs en voetbal-talkshows. Zeven dagen per week, van's morgens vroeg tot's avonds laat. Je hoeft geen doelpunt meer te missen! Alle wedstrijden thuis Met Eredivisie Live zie je alle uit- en thuiswedstrijden van je favoriete club, met voor- en nabeschouwingen. Alle actualitei- ten van je club zie je in clubTV en het Eredivisie Magazine houdt je op de hoogte van alle ontwikkelingen binnen de com- petitie. Wat kost het? De kosten van Eredivisie Live kunnen per aanbieder verschillen. Zit je bij Tele2? KPN Digitenne? UPC? Caiway? Ziggo? Of een andere TV-aanbieder? Ga naar www.eredivisielive.nl en klik op 'Wat kost het?'. Daar kies je met behulp van je postcode en huis- nummer je eigen aanbieder. In een helder overzicht van de voor jou beschikbare aanbiederS worden pakketten en prijzen verge- leken. Afhankelijk van je TV-aanbieder kost Eredivisie Live tus- sen de 9,95 en 14,95 per maand. Eredivisie Live biedt u alle wedstrijden uit de Nederlandse eredivisie rechtstreeks aan. Met voor- en nabeschouwingen, analy ses en interviews. Eredivisie Live is overal digitaal te ontvangen en eenvoudig te installeren. Bel 0909-0101 of lees verder. Hoe ontvang ik het? Binnen vijf minuten geregeld Wil je Eredivisie Live eenvoudig en snel bij jou in de huiskamer ontvangen? Vraag dan een abonnement aan op een van de vol- gende manieren: 1. Bel naar 0909-0101, of 2. Ga naar www.eredivisielive.nl, doe de postcode-check en kies het pakket dat jou het beste past, of Neem contact op met je TV-aanbieder en profiteer van mooie aanbiedingen en acties. Y CHANNEL Voetbalkenners bij elkaar Het team van Eredivisie Live bestaat uit deskundige presenta- toren, waaronder Humberto Tan, Jan Joost van Gangelen en Barbara Barend. Voor de wedstrijdanalyses beschikt Eredivisie Live over voetbalkenners pur sang, zoals Jan van Halst, Johan Derksen, Mario Been en Gary Lineker. Het commentaar bij de wedstrijden wordt verzorgd door experts als Theo Reitsma en Leo Driessen. Het team van Eredivisie Live bestaat uit vakmen- sen met hart voor het voetbal. Voor de echte liefhebber Rob Weermeier is een Eredivisie Live-kijker van het eerste uur: "Ik kijk gemiddeld twee tot drie wedstrijden per week. Voor de prijs van een stadionkaartje zie ik twee maanden lang de hele competitie. Lekker thuis, op de bank. Ik heb mijn eigen favo riete club natuurlijk, maar ik heb op een of andere manier ook een zwak voor Volendam. Met Eredivisie Live kan ik m'n eigen club en Volendam op de voet volgen." a eredivisie MAASSTAD WEEKBLADEN woensdaq 19 november 2008 - TX06 Ontdek live de Eredivisie op Discovery Channel Op 28, 29 en 30 november brengt Discovery Channel een themaweekend over voetbal en zendt daarin drie topwedstrij- den, inclusief voor- en nabeschouwingen uit van Eredivisie Live. Deze wedstrijden zijn eenmalig voor geheel Nederland gratis en live te bekijken. Vrijdag 28 november: 20.00 - 23.00 uur: FC Groningen - AZ Zaterdag 29 november: 20.00 - 23.00 uur: PSV - SC Heerenveen Zondag 30 november: 11.30 - 15.00 uur: Ajax - FC Utrecht 0,45 p/m;

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 38