Kerst in de regk) °ft ft o Hoe lang blijft u nog wachten op uw knie-, enkel- of schouderoperatie? ZESTIENHOVEN zkn KWALITEIT, SERVICE EN SNELHEID! Bij Medinova Kliniek Zestienhoven kunt u snel terecht! Charloisse Kerstmarkt In historisch Charlois vindt zaterdag 13 december van 11.00 tot 18.00 voor de vijfde maal de Charloisse Kerstmarkt plaats. Deze Kerstmarkt is al een begrip in en rond Rotterdam. Rondom de Char loisse Kerksingel zijn 65 verlichte markt- kramen te vinden met sieraden, glaswerk, kleding, kaartenkerststukjes en natuur- lijk het eten en drinken zorgen. De ver- dere aankleding met verlichting, straat- artiesten en de verdere Kerstsfeer zorgen voor een prachtig evenement. Bezoekers krijgen hier ook lekkere hapjes, warme chocomelk en gluhwein. Op het feestter- rein is een echt Apres Ski Feest met ver- schillende optredens. Ook is er een grote Kerststal en straatartiesten. www.kerstmarkteharlois.nl Hillegersberg Feel Good Hillegersberg staat 12, 13 en 14 december volledig in het teken van 'winters genieten'. Na de succesvolle zomer fair vindt voor de eerste keer dan de fair Hillegersberg Feel Good 'Winter edition' plaats. De waterrijke Bergseplas en de stedelijke uitstraling van het Winkeldorp zorgen samen op de Weis- senbruchlaan voor het bijzondere decor van dit nieuwe winter evenement. Hillegersberg Feel Good 'Winter edition' biedt een breed scala aan producten en diensten dat je een goed gevoel bezorgt. Het aanbod bestaat uit Culinair, Body, Beauty Wellness, Groen- decoraties, Huis Decoratie, Kunst An- tiek, Kleding Accessoires, Baby Kind en Kerstproducten. Voor ieder wat wils dus! Waan je tijdens dit evenement in een win- terse wereld waar je tijdens het struinen en shoppen kunt genieten van het ultieme kerstgevoel. Een echt dagje uit vraagt ook om een lekker verwarmd terras voor een drankje met winterse lekkernijen. www.hillegersbergfeelgood.nl Schaatsen in Rotterdam Het Stadhuisplein is ook dit najaar omge- bouwd tot een fantastisch winterplein! Van- af 5 december is het weer tijd om de schaat sen uit het vet te halen. De ijsbaan ligt dan klaar voor iedereen die zijn kunsten wil la- ten zien! De cafes Get Back, Apres Skihut en Saint-Tropez zwaaien en zwieren dit jaar weer vrolijk mee. De term 'Apres schaatsen' zal deze winter zijn intrede doen. Als fees- telijke afsluiter van de week kan men na- melijk iedere zondag vanaf 16:00 uur in de Apres Skihut terecht! Enkele elementen die natuurlijk niet kunnen ontbreken tijdens de winter zijn onder andere stamppot, gluh wein en schaatsen. Dit alles zorgt voor een optimaal wintergevoel! Op het verwarmde terras kan men genieten van verschillende lekkernijen en arrangementen. Schaatsen kan vanzelfsprekend heel de dag! Heb je geen schaatsen? Geen probleem, de schaats- baan verhuurt ze! Winterhart Schiedam Ben je dol op dennenbomen, kerstbal- len en schaatsen, dan kun je deze winter weer je hart ophalen. Van 11 december tot en met 4 januari is Winterhart terug in Schiedam! Deze weken is het hart van Schiedam omgetoverd tot een winters wonderland met een kerstmarkt en een overdekte ijsbaan. Op de kerstmarkt in de Grote of Sint Jans kerk kun je drie dagen lang de mooiste en leukste kerstcadeaus kopen. De mooiste kerstartikelen, de lek- kerste hapjes en de leukste ideeen voor kerstpresentjes zijn hier te vinden. Ook kan worden genoten van een keur aan entertainment en muziek. De kerstmarkt is open op donderdag 11 december van 12.00 tot 22.00 uur en op vrijdag 12 en zaterdag 13 december van 11.00 tot 17.30 uur. De overdekte ijsbaan op het Stad- serf is open van donderdag 11 december tot en met zondag 4 januari. Hier kun je bijna genieten van ijspret, winterse ge- zelligheid op het horecaterras, leuke kin- deractiviteiten, schoolschaatsen en ijs- dansdemonstraties. Zing mee tijdens de Hollandse Hits Avond en geniet van The Crazy Piano's On Ice. Schaatsen zijn te huur, maar je kunt ook je eigen schaatsen meenemen. www.winterhart.nl Geen wachtlijsten Geen wachtlijsten voor een MRI Uw verzekering vergoedt Zeer goede service Hooggespecialiseerde artsen Expertise Centrum op het gebied van de knie, enkel en schouder Snel weer op de been door innovatieve manier van opereren (minimaal invasief*) Kliniek Zestienhoven, Vliegveldweg 65, 3043 NT Rotterdam www.kliniekzestienhoven.nl Wij zijn telefonisch bereikbaar op 010 - 2989898 (Ma t/m vr 8.00-17.00 uur) Wacht niet langer, onze zorg is er ook voor u! www.medinova.com Je kunt Kerst natuurlijk gaan vieren in wereldsteden als Parijs, Londen of New York. Of je kunt naar een van die be- faamde kerstmarkten in Duitsland of Bel- gie... maar waarom zou je het niet eens wat dichter bij huis zoeken. Ook bij u om de hoek (bij wijze van spreken dan) zijn er sfeervolle en gezellige kerstmarkten, Fairs en zelfs complete schaatsbanen te vinden. Een greep uit de mogelijkheden! ri f MEDINOVA K L I N I E K 6 *Door de minimaal invasieve methode heeft u een kleine operatiewond, minder bloedverlies en weef- selschade, minder pijn na de operatie en daardoor bent u snel weer op de been! Wij noteren uw gegevens, nemen samen een medi- sche vragenlijst door en kijken welke datum u schikt.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 43