nieui»c spectaculaire slotSROU) rT7T?T^ stad K\ In de Winter Efteling beleef je een waarachtig winters avontuur. Dompel je onder in een wereld vol fonkelende lichtjes, knisperende houtvuren en glimmende ijspegels. Jouw winter- feest kan beginnen! MidwinternachtsDroom met Koning Winter en de Nachtvorst Winterse attracties Verrassend entertainment Kleur mee en win entreekaarten voor de 10e Winter Efteling Overnachten in het Efteling Hotel Kleurwedstrijd De kleurplaat voor 13 december in een gefrankeerde envelop opsturen naar: weekbladen Maasstad weekbladen Postbus I 162 3000 BD Rotterdam Exclusieve themasuites De Winter Efteling is open op: Voorverkoopadressen ffimter Bftelma presenteert: Speciaal voor deze tiende editie pakt de Winter Efteling uit met een betoverende slotshow. In de MidwinternachtsDroom van Pardoes de Tovernar ontmoeten Koning Winter en de Nachtvorst elkaar in een unieke openluchtvoorstelling met licht, muziek, water en vuur. Dit spektakel is elke dag te beleven om I9.30uur. Naast de vertrouwde sprookjes en attracties biedt de Winter Efteling heel wat speciale winterattracties. Kom ijsdansen in het IJspaleis, bind de langlauflatten onder of roetsj van de sneeuwglijbaan in Kinder Winter Wonderland. Kom je mee TiTaToverfeesten met Tika en Kwark? Of heb je zin in een idyllisch ritje met de arrenslee? Er valt veel te beleven in de Winter Efteling! Wat is er leuker dan een dagje Winter Efteling? Twee dagen Winter Efteling natuurlijk! Vlak naast het Efteling Park ligt het sprookjesachtige Efteling Hotel. Dit kindvriendelijke viersterren hotel heeft alles om een bezoek aan de Winter Efteling nog leuker te maken, zoals een speeltuin, een indoor Speelkasteel en het Pardoes Theater. Wil je kans maken op een gratis entreekaart voor de Winter Efteling? Kleur deze tekening zo mooi als je kunt in en stuur deze naar de redactie van deze krant (het adres vind je hieronder). De mooiste inzendingen winnen een entreekaart voor de Winter Efteling! Van verre z/e je het Efteling Hotel, heel bijzonder. Op deze plek kun je slapen als in een wonder. Ken je de Circus Suite, de Assepoester Suite of de (Wjonderwater Suite al? De 20 exclusieve themasuites in het Efteling Hotel maken van je verblijf een unieke belevenis! Tot in de kleinste details omhullen ze je met een wonderbaarlijk sprookjesverhaal. Zo mooi dat het soms jammer is de ogen te sluiten om te slapen. zaterdag 6 en zondag 7 december 2008 zaterdag 13 en zondag 14 december 2008 zaterdag 20 december 2008 t/m zondag 4 januari 2009 (m.u.v. I januari) zaterdag 10 en zondag I I januari 2009 zaterdag 17 en zondag 18 januari 2009 zaterdag 24 en zondag 25 januari 2009 Dagelijk's van I 1.00 tot 20.00 uur (op 3 I december tot 18.00 uur). Gratis toegang voor kinderen tot 4 jaar. Entreekaarten zijn te koop bij onderstaande voorverkoopadressen www.efteling.com Albert Heijn Air Miles ANWB-verkooppunten www.telegraaftickets.nl Grotere Shell tankstations In de Assepoester Suite voel je je Assepoester en prinses tegelijk. Ontdek alles over de Winter Efteling en het Efteling Hotel op www.efteling.com O Tel. 0900-0161 0,25 p.m.)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 44