Vlaardingen - afgelopen week heeft Foto Klein haar deuren geopend in het winkelcentrum Liesveld te Vlaardingen. Foto Klein staat bekend om haar slogan "Klein in prijs, Groot in service". Met een zeer ruim assortiment van digi- tale camera's tot LCD TV's en voor een uiterst voordelige prijs, is Foto Klein een complete aanbieder voor elke doelgroep. Filiaalhouder van deze nieuwe Foto Klein vestiging, Dirk Jan de Bont geeft ons een rondleiding op de dag van de opening. Dirk Jan de Bont is een ervaren kracht binnen Foto Klein. A1 geruime tijd is hij werkzaam binnen de organisatie. Hij heeft dan ook in de loop der jaren een enorme productkennis opgebouwd. Met een zeer ervaren team dat ook al jaren werkzaam is binnen de organisatie van Foto Klein kunnen zij elke klant optimaal begeleiden met advies en tijdens het aankoopproces. "De formule van Foto Klein is echt uniek te noemen. Je ziet steeds meer winkels naar de grote steden verhuizen, Foto Klein zoekt juist de klant op als lokale service winkel. Het hoge service niveau is niet terug te vinden in de prijzen, sterker nog Foto Klein is uiterst voordelig geprijsd. De slogan, Klein in prijs, Groot in service" gaat dus letterlijk op", aldus Dirk Jan de Bont. Uitgebreid assortiment Foto Klein Vlaardingen beschikt over een uitgebreid assortiment. Foto Klein heeft alles in huis op het gebied van fotografie en videocamera's. Maar dit is nog lang niet alles, zo kunt u ook terecht voor navigatie systemen, digitale foto- lijsten, ook is er een uitgebreid assortiment aan printers aanwezig. Naast dit segment is Foto Klein ook zeer actief in artikelen zoals LCD Plasma TV's. Uiteraard mag dan een home cinema set of harddisc recorder niet ontbreken. Dit alles is ruim vertegen- woordigt bij Foto Klein Vlaardingen. Ook kunt u hier de nieuwste technieken van Blu-ray bekijken. De omvang van het assortiment is te ruim om hier allemaal te noemen. Een bezoekje aan de winkel is dan ook zeker de moeite waard. Unieke service Bij Foto Klein staat u er nooit alleen voor. Uiteraard kunt u rustig en op uw gemak rondkijken, maar indien gewenst kunt u uiteraard een uitgebreide voor- lichting over onze producten krijgen. Naast het persoonlijke advies biedt Foto Klein u nog veel meer. Zo kunt u denken aan een unieke bezorgservice. Foto Klein biedt ook de mogelijkheid om uw nieuwe TV thuis te installeren. Ook sluiten zij dan direct uw bestaande apparatuur aan. De mogelijkheden van de bezorgservice zijn enorm, vraag in de winkel naar de diverse mogelijkheden. Zo heeft Foto Klein ook een unieke uit- gestelde betalingsmogelijkheid. Zo bieden zij via Primeline een uitgebreide reeks aan betalingsmogelijkheden. Op dit moment heeft Foto Klein een unieke actie, "Koop nu en betaal in 2010" Wilt u gebruik maken van deze regeling, kijk dan nu snel op www.fotoklein.nl Helaas kan het voorkomen dat uw apparatuur defect raakt. Hier biedt Foto Klein u ook een uitstekende service. De eigen klanten- service handelt alle reparaties zelf af. Dit is een bewuste keuze, aldus Dirk Jan de Bont uiterst scherp te noemen. Toch kan het voor komen dat het product elders goedko- per wordt gezien, dan horen wij dat graag. Wij ondernemen hier direct actie op, en het verschil ontvangt u direct terug. Het indienen van een laagste prijs garantie verzoek gaat zeer eenvoudig, u kunt dit in de winkel of via de website doen. Hier vindt u dan ook direct de voor- waarden", aldus Dirk Jan de Bont. "veel organisaties hebben een extern bureau ingeschakeld t.b.v. hun aftersales. Foto Klein bewust niet, zo hebben wij zelf alles in de hand en staan we dichter bij de klant. Hierdoor voorkomen wij dat het klant van het kastje naar de muur wordt gestuurd". Kopen bij Foto Klein is kopen in een vertrouwde omgeving. U staat er bij Foto Klein dus nooit alleen voor. Laagste prijs garantie Foto Klein garandeert absoluut de laagste prijzen. U betaalt dan ook nooit teveel. Indien u na 14 dagen het product elders goedkoper vindt, betaalt Foto Klein het verschil aan u terug. "Wij houden de markt zelf zeer nauwlettend in de gaten, onze prijzen zijn Foto en pasfotoservice Hier is het zo'n 35 jaar geleden allemaal mee begonnen, het afdrukken van foto's. Inmiddels is deze service uniek te noemen in Nederland. Een zeer uitgebreid assorti ment met ongekende kwaliteit en snelheid. Naast het afdrukken van digitale foto's kunt u veel meer met uw foto's. Zo kunt u via de site software downloaden om uw eigen fotoboek samen te stellen en te laten afdrukken. Naast het afdrukken van uw foto's in een album, biedt Foto Klein ook andere producten aan, zoals een (school) agenda, kalenders en wens- kaarten. formaten, het kan allemaal. Het kan natuur- lijk ook zijn dat u, uw foto's direct nodig heeft. Ook hier biedt Foto Klein een passende oplossing aan. In alle winkels en ook in onze nieuwste vestiging vindt u de direct service. Uw foto's zijn dan klaar terwijl u wacht. Zo verteld Dirk Jan de Bont "Het uitgebreide assortiment is ook weer met de "Klein in prijs, Groot in service" filosofie benaderd. De fotoservice is zeer scherp geprijsd en we leveren het snelst en met de beste kwaliteit. In de winkel kunt u via een kiosk direct van een geheugenkaart, USB stick, telefoon (blue-tooth) of CD-ROM eenvoudig direct uw foto's bestellen. Ook is het mogelijk om diverse producten zoals een mok ofwenskaart in de winkel samen te stellen en te bestellen. Maar ook via de website kunt u alle producten bestellen. U kunt dit dan bij u thuis laten bezorgen of in de winkel komen ophalen. Ook voor het maken van pasfoto's kunt u in Vlaardingen terecht. Al onze medewerkers zijn opgeleid voor het maken van een gecertificeerde pasfoto. Zo maakt Foto Klein pasfoto's voor alle officiele documented Hier kunt u denken aan een rijbewijs, paspoort of identiteitskaart. U krijgt dan ook de beste kwaliteit en uw pasfoto is direct klaar. Tot slot, Foto Klein is wekelijks te zien met pagina grote advertenties in de regionale en landelijke dagbladen. Zo staat Foto Klein bekend om zijn ludieke acties en messcherpe aanbiedingen. Houdt u daarom goed deze krant in de gaten, elke week heeft Foto Klein voor u de nieuwste aanbiedingen. Kunt u niet wachten, dan kunt u ook altijd terecht op www.fotoklein.nl voor uitgebreide informatie. "Bezoek snel onze nieuwe winkel in het winkelcentrum Liesveld te Vlaardingen". Daar houdt het niet bij op, want zo kunt u uw woonkamer verfraaien met uw eigen foto's op echt canvas (schilderij). Foto Klein kan dit leveren in diverse Totziens! U zult versteld staan van de enorme keuze en scherpe prijzen. Wij helpen u graag en zien uit naar uw komst!" Foto Klein opent groots in V laar dingen WW

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 46