Gemeenteberichten Weslvesi ■i Opening Sinterklaashuis Nieuwe Passage krijgt Keurmerk Veilig Ondernemen Emmy Verhey in Westvest90-serie Wijkoverleg Schiedam Groenoord UBS -""•I a; gemeente Schiedam tlfP Nadat hij vorige week woensdag van wethouder Menno Siljee de sleutel voor het pand aan de Hoogstraat had ontvangen kon de Sint eindelijk zijn intrek in het Sinterklaashuis nemen. Daar konden de kinderen hem en zijn Pieten in levende lijve ontmoeten! Foto: Jan van der Ploeg Foto: Jan van der Ploeg Winkelcentrum De Nieuwe Passage heeft het Keurmerk Veilig Onder nemen gekregen. Ondernemers en de beheerder van het winkel centrum, de gemeente Schiedam, politie, brandweer en Hoofdbedrijf- schap Detailhandel ondertekenden hiertoe afgelopen donderdag een overeenkomst. Het Keurmerk Veilig Ondernemen en het achterliggende traject zijn gericht op een optimale samenwerking tussen ondernemers en andere partijen, waarbij de on- derlinge lijnen zo kort mogelijk zijn. Politie en medewerkers van Toezicht Handhaving zullen vaker surveil- leren in het winkelcentrum. Verder wordt met ondernemers de afspraak gemaakt, dat bij eenvoudige diefstal altijd aangifte wordt gedaan. Vrijdag 28 november om 20.15 uur geven de violiste Emmy Verhey en pianist Paolo Giacometti een con cert in de serie 2008 - 2009 van de Stichting Westvest 90. Het concert wordt gegeven in de Westvest90-kerk aan de Westvest tegenover molen De Walvisch Emmy Verhey is beroemd om haar vioolspel dat van een ongeevenaarde gevoeligheid en technisch elan is en van een doorleefde rijpheid die slechts de allerbeste violisten kunnen benade- ren. Dit hoge niveau is het resultaat van een leven dat volledig in dienst staat van de muziek. Dankzij haar grote professionaliteit en haar integer artistiek idealisme bevindt zij zich al meer dan 40 jaar aan de absolute top. Paolo Giacometti bewees al op jonge leeftijd tot een select gezelschap van toppianisten te behoren door het Steinway-concours te winnen. Op het programma staan naast wer- ken van Olivier Messiaen en Otto Ketting 00k sonates van Frank Mar tin, Maurice Ravel en Cesar Franck. Vooral de bijzonder mooie sonate van Franck, gespeeld door deze twee uit- zonderlijk begaafde solisten, wordt door velen gezien als een van de vele hoogtepunten van deze lustrumserie. Toegang: €16,00; 14,00 (CJP, 65+); jongeren t/m 18 jaar 5,00 Prijzen inclusief reserveringskosten, pauzeconsumptie en programmatoe- lichting Kaartverkoop Reserveringen en informatie via de website: www.westvest90.nl VVV Schiedam (010 - 473 30 00) en VVV Vlaardingen (010 - 434 66 66). Boekhandel van Leeuwen (010-426 81 52) en Post Scriptum (010-471 23 13) en direct voor aanvang in de kerk, mits niet uitverkocht. Het wijkoverleg van de wijk Groenoord zal plaats- vinden op: Datum: Donderdag 11 december 2008 Locatie: Wijkcentrum De Blauwe Brug Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - het versiag van de vorige vergadering, kredietover- zicht, nieuwe aanvragen. - Groenoord zuid (opening 2e Groenoordhuis) - terugblik 2008 Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesma- nager, mw. P. de Lange, tel. 010- 2465876 of e-mail: p.d.lange@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk- ontwikkeling: telefoon 010-2191023. Verordening kwaliteitsregels peuterspeelzalen Schiedam Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de raad van de gemeente Schiedam in zijn vergadering van 25 September 2008 Veror dening kwaliteitsregels peuterspeelzalen Schiedam heeft vastgesteld onder gelijktijdige intrekking van de Verordening Kinderopvang Schiedam, vast gesteld bij het raadsbesluit van 7 maart 1997, en nadien gewijzigd. De Verordening kwaliteitsregels peuterspeelzalen Schiedam treden de dag na de publicatie in werking. De stukken liggen vanaf heden gedurende 6 weken tijdens kantooruren ter inzage in het Gemeentelijk Informatie Punt (GIP) in de Stadswinkel aan het Stadserf 1 te Schiedam. Openingstijden: maandag van 12.00-16.00 uur. Dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 uur en donderdag van 8.00-20.00 uur. Daarnaast zijn deze gegevens 00k beschikbaar via de website www.schiedam.nl Voor eventuele vragen kunt u terecht bij mw. drs. S.P. Badal, team Welzijn. Bereikbaar via T: 010 219 1529 E: s.badal@schiedam.nl Verkeersbesiuiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het be- paalde in artikel 26 BABW, dat zij op 17 november 2008 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. Het pad aan de noordzijde van de Overschiestraat (3111), tussen Broers- vest en Emmastraat, als verplicht fietspad in beide richtingen, aan te wijzen door plaatsing van het bord model G11 bijlage I RVV; 2. Het parkeren aan de noordzijde van de parallelweg van de Burg. Van Haar- enlaan (3119), ten oosten van de Van Heuven Goedhartstraat, te verbieden door het plaatsen van het bord model El RVV; 3. de maximum snelheid op het Vlietlandplein (3118) vast te stellen op 30 knVuur door plaatsing van de borden model E10(A1) en El 1 (A 1RVV; 4. het parkeren op het Vlietlandplein en Bijdorpplein (3118), buiten de aan- gegeven parkeervakken, te verbieden door plaatsing van de borden model E10(E1) en Ell(El) RVV; 5. de parkeerplaatsen op het Vlietlandplein (3118), oostzijde, nabij de hoofd- ingang, aan te wijzen als taxistandplaats waarbij een plaats voor de regio- taxi wordt aangewezen, aan te geven door plaatsing van het bord model E5 RVV met onderbord; 6. de parkeerplaatsen op het Vlietlandplein (3118), westzijde, nabij de hoofd- ingang, aan te wijzen als algemene gehandicaptenparkeerplaatsen door plaatsing van het bord model E6 RVV; 7. het eenrichtingsverkeer op het Bijdorpplein (3118) in te trekken door het verwijderen van de borden model C2 en C3 RVV met onderbord; 8. de laad- en loshaven in de Lange Kerkstraat (3111), voor pand nr 72, in te trekken door het verwijderen van het bord model E7 bijlage I RVV; Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuurs->recht (art. 7:1) tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemees-iter en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval 1naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver- wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondisse- mentsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 26 november 2008 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, het hoofd van de afdeling Beheer Openbare Ruimte Mr. J.W. Spruijt .J*/-'XLj V WImpjSUI v - 'I jj. gg fs

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 4