CT m a stad m Zestig procent Nederlanders leeft ongezond 1 1200 m2 I stad G0EDD0EL OPRUIMING STIGTEB 4000 m2 3 Win een Hasbro-pakket! serreTeubelen 18-30 DECEMBER Speciaal voor onze lezers nieKe lezersaanbieding Magic Cabaret Dinner Show I I I I im I 0909 - 50 50 344 weekbladen Profiteer nu van dit fantastische arrangement f*V maasstad weekbladen Loofmeesters omarmt de toekomst Loofmeesters is de nieuwe woonbuurt in de voorma- lige Burgemeesterswijk in Maassluis. Goed ontsloten en met tal van voorzienin- gen in de directe nabijheid. De naam Loofmeesters borgt het verleden en om armt de toekomst. De be- staande volgroeide bomen op de plek van Loofmeesters staan namelijk in een bo- mendepot en worden samen met nieuwe bomen terugge- plaatst als de bouw voltooid is. Zo krijgt Loofmeesters vroegtijdig een zeer groen en hoogwaardig karakter. De kracht van de buurt schuilt in hoogwaardige ar- chitectuur en een zorgvuldi- ge invulling van de openbare ruimte. De woningen liggen aan een singel, aan het reeds aangelegde centrale park, aan een statige laan met een fraaie Amerikaanse berm en prachtige bomen of aan semi-besloten groene hoven. Daarmee wordt Loofmees ters een prettige, groene, tuinstedelijke woonbuurt met prachtige woningen. De architectuur van de wo ningen inspireert zich op klassiek eigentijdse wijze op de Haagsche School. Loof meesters krijgt verschillen- de luxe rijwoningen, heren- huizen, 2/1 kapwoningen en vrijstaande woningen. Alle woningen kenmerken zich door herkenbare architec- tuurelementen die bestaan uit het contrast van horizon- tale en verticale lijnen, zorg- vuldig gekozen detaillering zoals fraaie dakoverstek- ken, bijzonder metselwerk en erkers en het gebruik van hoogwaardige materialen als hout en steen. Prijzen van 250.000 tot 545.000 k.k. De inschrijving start over enige tijd. Belang- stellenden kunnen contact Opnemen met Ooms make- laars in Schiedam, tel. 010 2730009. Of kijk op www. loofmeesters.nl Er is sprake van een opeen- stapeling van twee of meer risicovolle leefstijlfactoren voor het krijgen van diabe tes, hart- en vaatziekten en/ of nierfalen bij maar liefst 57 procent. Ongezonde voeding en overgewicht komen het meest voor als risicofactor. Een op de drie rookt dage- lijks (of af en toe) en bij 28 procent is sprake van alco- holgebruik boven de norm; roken en bovenmatig alco- holgebruik gaan vaak hand in hand. Een ongezonde leefstijl blijkt voor te komen in elke soci- ale klasse. De aard van de leefstijlrisico's verschilt wel. Zo leven hoger opgeleiden vooral ongezond wat betreft bewegen, roken mensen uit een lagere sociale klasse va- ker, en hebben mensen met een lagere welstand vaker overgewicht en een onge- oA-s WWW.KERSTCIRCUS.NL zond voedingspatroon. Een ongezonde leefstijl komt vaker voor bij lager opgelei den en meer bij mannen dan bij vrouwen. Ook de gezins- situatie lijkt bepalend: al- leenstaanden zonder lpinde- ren hebben vaker een onge zonde leefstijl. Weinig inzicht Veel mensen schatten hun eigen gezondheid en leef stijl te positief in en slechts 40 procent van de deelne- mers legt de relatie tussen een gezonde leefstijl en lan- ger gezond blijven. Slechts 7 procent voldoet aan de norm voor een gezond voedings patroon. Zo ontbijt slechts de helft elke dag. Hoopgevend is dat 93 pro- cent van de ondervraagden vindt dat er meer moet wor den gelet op overgewicht bij kinderen. Nederland via de kinderen - via het onderwijs en voor- lichting aan ouders! - opvoe- den tot een gezonde leefstijl lijkt kansrijk. Maar liefst 99 procent zegt in totaal 30 minuten of meer per dag te bewegen en zou daarmee voldoen aan de norm maar het lijkt er op dat mensen elke vorm van bewegen rekenen tot gezond gedrag. Dat is helaas een misvatting. Bewegen is pas gezond als je de inspanning merkt aan je hartslag en ademhaling. puzzel ?4Cte& uit wwvukmI Ceven&euw! tuiu- en d&viemeu&elen Slaapsystemen en slaapadviezen Slaaphoulevard Kwakernaat T T Zo doet u mee! service journaal woensdaq 26 november 2008 - TX96 De resultaten van de eerste Nationale LeefstijlBarome- ter zijn niet rooskleurig. 60 procent van de Neder landers leeft ongezond. Emiel Lensen en Rob Mollien zijn allebei professioneei gooche- laar en zijn zeer bedreven in de wereld van de magie. Al jaren worden zij door diverse instellingen en bedrijven uitgenodigd om hun kwaliteiten als goochelaars en entertainers. Door hun gedeelde passie voor het goochelen en hun vakmanschap, vormen zij een uniek en ijzersterk duo. Miljoenen mensen hebben inmiddels van hun kunsten genoten en beide heren hebben hun medewerking verleend aan meer- dere radio- en televisie optredens. Eerder traden zij op in o.a. Belgie, Frankrijk, Groot-Brittanie, Duitsland, de Dominicaanse Republiek, Engeland, Thailand, Australie, Zuid-Korea, Brazilie en de U.S.A. Tijdens de Magic Cabaret Dinner Show kunt u genieten van een heerlijk 4-gangendiner. Tussen de verschillende gangen door bent u getuige van een geweldige show vol flitsende, energieke trues en zult u uw ogen uitkijken door de mentale krachten van het duo. Lezers van Maasstad weekbladen betalen nu geen 69,- maar slechts 49,- p.p. all-in! Reserveer snel, want deze show kunt u niet missen! Via www.paleisvandemelodie.nl o.v.v. Maasstad weekbladen of telefonisch 010-213 03 30. Wanneer? Maandag 15 december a.s. (19.00 uur tot 23.30 uur) Waar? Paleis van de Melodie, Baan 44, Rotterdam (Centrum) De feestdagen op een bijzondere manier doorbrengen? Zie voor meer info www.paleisvandemelodie.nl Kom en beleef het grootste kerstcircus van Nederland! Internationale topacts in het sfeervolle Ahoy Theater. Kaarten via de Kassa van Ahoy en de bekende 1 icket Service voorverkoopadressen of via 0900 300 1250 (45 cum) TIIIM p H weekbladen H00FDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-4185079 www.stigter-tuinmeubelen.nl Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 www.slaapboulevard-kwakernaat.nl VerEtand van slapen gehavend eenkleurig bijbelse figuur alledaags reisbeno- digdheden een leerrede docent pakken als plaats in Letland voetbaldub 6 T rivier in slingerplant 5 in combi- natie met Griekse letter werkpiaats warme genegenheid wentelwiek 3 bijbelse figuur discussieren omgangs- vormen sierheester Standaard- nederlands nobel bekoorlijk meisje leuk ik (Latijn) afloop in iemands voordeel raad van advies beroep heisa 2 bezemen 7 plan schamper 1 Vul hier de gevonden letters in en bei het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatised schriftelijk bericht. Met de Alien Maker speelset van Martian Matter, kunnen jongens van 5 tot 8 jaar de coolste, gekste en slijmerigste ruimtewezens maken. Gemakkelijk en veilig, er is geen stroom of hitte nodig om de aliens te maken, gewoon 2 a 3 minuten de klei en gel in de mal laten zitten, et voila, spelen maar! De Baby Awake Verjaardagspop is er voor meisjes vanaf 3 jaar. De pop kan drinken, haar luier bevuilen, maar ook kan zij het kaarsje op de taart uitblazen alsmede de feesttoeter gebruiken. Kortom een leuk pakket van Hasbro voor de allerkleinsten. Kijk voor meer informatie op www.hasbro.nl t.w.v. SO, Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 26 november t/m dinsdag 2 december 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nurrjmer) 41: klinker. Een weekend of midweek in een Duingalow op attractiepark Duinrell is gewonndn door: P. Ruijtenberg, Rotterdam. l©2008-puzzel en win services i

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 55